Zákon rezonance

Zákon rezonance https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64716/bmid_zakon-rezonance-O5u-64716.jpg 4 211 37

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste díky knize Zákon rezonance objevili jednu z pravd – tajemství života: do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci – to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Autor knihy Zákon rezonance ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně dojít k cíli s tím, co si vaše srdce přeje.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anag

Das Gesetz der Resonanz , 2008

Elea
26.12.2023 4 z 5

Kniha se dobře čte, je relativně stručná a srozumitelně vysvětluje zákon rezonance.

weisbach
11.06.2023 1 z 5

Taková ta obvyklá programovací.

kristy.d
01.04.2023 4 z 5

Kniha se rychle a dobře čte, snadno pochopitelná, začátek mě moc nebavil, druhá část byla docela použitelná, sice doporučené věci v knize bych použila na jiný rozvoj sebe než na to si dobře přát ale rozhodně něco naučného pro mě konkrétně jsem našla
Ve výsledku mě nezaujala natolik abych jí doporučila
Dávám 4 hvězdy

ziriant
11.02.2022 3 z 5

První půlka knihy trochu za hranou mé víry, další část uvěřitelnější a autentičtější. S mnohými tvrzeními souhlasím, některá již žiji, pár z nich si nejspíš přihodím do "kartotéky všedního dne". Ale stejně mi styl, jakým je kniha psaná, příliš nesedl.

Dandy1
19.09.2021 5 z 5

Jednoduchá, stručná, milá knížka.

hu_87
28.07.2021 5 z 5

Tohle je jedna z těch knih, ve kterých je tak trochu nádech těch na první pohled ezo-věcí a vědy (resp. kvantová fyzika). Knížka se mi nesmírně líbila, vyplatí se jí číst postupně, po kouskách, netřeba spěchat. Jsme tím, čím jsou naše myšlenky - to je zde několikrát zopakované - a tyto myšlenky mají neskutečnou sílu. To, co vysíláme, se nám vrátí zpět a to, jak smýšlíme, ovlivňuje celý náš život. A taky se mi líbily ty citáty, kterými je kniha protkaná. Opravdu pravdivé.

lucin_a
20.02.2021 5 z 5

Celkem tenká kniha, ale štědrá na moudra a jasné vysvětlení, jak funguje zákon rezonance.

daisy.flower
08.12.2020 2 z 5

Očekávala jsem trochu více... Téma mě velice zaujalo, prvních pár stránek jsem hltala s nadšením a ztotožněním myšlenek a pak už to bylo jen opakování stále stejného s přídavkem další trochy informací, ale vesměs stále o tom samém a stále více vnucujícím způsobem. Další knihy si od autora asi nekoupím.

Niu
13.08.2020 5 z 5

Nalezena omylem, ale zcela si mne přitáhla :o) Pro mne je to úžasná knížečka. Když se naučíme chápat zákon rezonance či přitažlivosti, dosáhneme všeho :o) Doporučuju úplně všem lidem. Je to nádherná cesta, možná i k cíli :o) Na Databázi knih je taky taková pěkná rezonance :o):o):o)

Pavlinek
18.07.2020 5 z 5

Pozitivně laděná kniha. Pro těžké životní období výborné čtení.

Jana411
05.06.2020 5 z 5

Výborná kniha, doporučuji všem! Jasně, srozumitelně napsaná, dobře se čte. Ráda se k ní vracím, je "nakopávací" :)

YA-girl
24.04.2020 5 z 5

Kniha tak trošku navazuje na předchozí autorovy knihy, např. Jak si správně přát - ale je víc naladěna na ty z nás, kdo máme třeba problém "jen uvěřit" a potřebujeme to trochu logicky/vědecky podpořit :). Přesto je psána lehounce, s nadhledem... a jak už tu někdo zmínil, tak neomílá pořád dokola to samé, ale stručně vysvětlí a shrne nějakou myšlenku a jede dál. Ono totiž, pokud ty myšlenky s někým zarezonují, tak je zbytečné se v tom šťourat - "aha moment" se prostě dostaví vzápětí... A pokud naopak s někým to, co je v knize, neladí, tak i kdyby se autor při vysvětlování přetrhl, stejně by to ten efekt nepřineslo :).

MartinaO1
25.01.2020 5 z 5

Pozitivní čtení, dobře napsaná

sissina
11.08.2019 5 z 5

Budu muset precist jeste nekolikrat,na kazde straně je neco,co si uvedomim

Zirvith
28.07.2019 4 z 5

Tato kniha rozhodně stojí za přečtení - je v ní spousta zajímavých myšlenek, a také se vysvětluje, jak co funguje atd.. Akorát si nejsem jistá, jestli mi zrovna tyhle rady k něčemu pomůžou.. :)

Lenka.P
18.02.2019 3 z 5

Knížka vhodná pro pokročilé, zajímavé, ale trochu hutné čtení.

Mellivora
21.08.2018 5 z 5

Tahle knížka se mi dostala do rukou velmi zvláštním způsobem.. prostě jsem si ji do svýho života přitáhla :)) Odstartovala moji touhu po poznání a chtění vědět víc. Na knížce mi přišlo přitažlivý, jak autor podává informace, důkazy a opírá se o vědu. V té době jsem to považovala za důležitý. Knížka mě oslovila takovým způsobem, že se stala mou častou volbou, když chci někoho obdarovat a vycítím, že by to mohly být pro něj přínosný informace. Oporučuju. Velmi

Ttammarra
12.08.2018 5 z 5

Úžasná kniha, doporučuji všem.

JS091
14.06.2018 5 z 5

Super kniha, díky :)

jaroiva
01.05.2018 5 z 5

Tahle knížka mi teda dala zabrat... kromě běžného čtení mě uhodil do oka zjevný nesmysl v knize: "... stačí pouze vzorek 1% z obyvatel, na které chceme zapůsobit. ... Na 1 milion obyvatel je to 100 osob. ... K tomu, abychom ovlivnili .... 7 miliard lidí, stačí pouze 7000 lidí".
Řekla jsem si, že tady někdo těžce neumí procenta, takže jsem hledala zdroj odkazované studie: International Peace Project in the Middle East.
Tedy mohu těm, kteří, podobně jako já, nechápali, kde je zakopaný pes, s radostí oznámit, že se nejedná o 1% z počtu obyvatel, ale o procento z odmocniny počtu obyvatel. Tedy pro 7 miliard lidí mi vychází nikoli 7000, ale dokonce jen 837 osob. Nezdá se tedy, že by šlo o chybu překladu, spíš překlep už od autora. Nějak vynechal odmocninu.
V článku o výsledcích studie si ještě hrají s různými korelačními koeficienty atd., koho to zajímá, výsledky experimentu z r. 1988 najdete zde: http://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/0022002788032004009

Jinak ovšem dávám 5*