Krev elfů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Krev elfů otevírá románovou řadu Geraltových životních osudů. Kniha přímo navazuje na povídkové sbírky Poslední přání a Meč osudu. Geralt, Ciri, Yennefer, Triss Ranuncul, Yarpen Zigrin a další známí a oblíbení hrdinové ze Sapkowského povídek poprvé na stránkách románu, v němž se odehrává boj o osud světa. Zaklínač pečuje o plamen, který může zapálit celý svět......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30398/krev-elfu-3Q7-30398.jpg 4.63014
Série

Zaklínač: sága 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Leonardo
Orig. název

Krew elfów, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (242)

Kniha Krev elfů

Přidat komentář
anishta
včera

Sice tady na mě bylo až moc intrik, pletichaření a politiky, ale i tak jsem si to užila. Nejvíce mě teda bavil asi pohled Ciri, ale je to dobrý, uvidíme co bude dál.

pavlina6482
18. ledna

Super :)

Zuzaček22
17. ledna

Skvělé čtení.nemuzu se dočkat az se pustím do dalšího dílu.

zd0981
15. ledna

Čtyři hvězdy jen z nostalgie, poprvé jsem to četl někdy koncem devadesátých let. Některé pasáže stále pěkné, některé nuda. Podrobné rozbory šermířských soubojů nebo řešení politiky mne fakt nebavily...

BStone
15. ledna

Krev elfů je konečně celý román, kde se spojuje všechno, co se mi líbilo v předchozích, povídkových knihách. Je skvělé poznávat hrdiny příběhu a pomaličku se o nich dozvídat stále více. Místy je slušně ukecaný, ale rozhodně nenudí.

veronica 01
09. ledna

První dvě knihy se mi líbí o něco více. Tady se do děje zapojuje více postav a jelikož mám poměrně špatnou paměť na jména, občas se v tom ztrácím (hlavně co se týká jmen jednotlivých království a jejich vládců). To ale nemění nic na tom, že mě samotný příběh upoutal a jsem zvědavá co bude dál. V tomto díle je sice méně mého milovaného Geralta, ale příběh se velice hezky roztříštil na několik postav, takže mi to zase tolik nevadí. Líbí se mi, že se tu čtenář lépe seznámí s postavou Triss, Yennefer a také samotnou Ciri. Samotným zaklínačským povídkám se to sice nevyrovná, ale je to stále velice zajímavé čtení.

luculi
04. ledna

Třetí díl je trošku slabší. Na jednu stranu tu bylo málo Geralta, na stranu druhou zase vidíme více ze Ciri. Očividně nemůžeme mít všechno :-D. Ale na další díl se rozhodně těším :-)

PetrCepek
03. ledna

Krásný začátek skvělé série (tedy až do okamžiku vydání prequelu Bouřková sezóna)

1 ...