Zakletá země

Ripley Toddová, která na ostrově Tří sester pracuje jako zástupkyně šerifa, je temperamentní žena, která si vždy zakládala na vlastní praktičnosti a smyslu pro realitu. Proto stále odmítá důkazy o svých magických schopnostech. Ale pak ji začne děsit opakující se věštecký sen a Ripley tuší blížící se hrozbu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1075/zakleta-zeme-1075.jpg 4.2150

Ostrov tří sester (2.)

Heaven and Earth (2001)

Vydáno:, Alpress

ela2710

Páčila sa mi viac ako prvá časť, aj keď ja mám rada fantasy a všetko s tým spojené, tak v týchto knižkách ma to až tak nechytá. No keďže dvojka bola o mojej najobľúbenejšej zo sestier - Ripley, pridávam oproti prvej časti o 1 hviezdičku viac. No stále sú mi tieto knižky tak nejak menej sympatické oproti iným autorkiným. A teda k Ripley sa mi Mac povahovo vôbec nehodil...hádam bude tretia časť ešte lepšia.

EvikU.

Druhý díl mě také úplně pohltil. Věřím, že je něco mezi nebem a zemí a tuto tématiku prostě miluju. Velmi čtivé.

alzbeta4340

Myslela jsem, že magie bude spíše na doplnění příběhu, ale tvoří základ celého vyprávění. Málem jsem knihu odložila hned na začátku. Nakonec mě ale chytla a uznávám, že to vlastně není vůbec špatně napsané, když se smíříte s námětem.

helenkan

Ne že by se mi to nelíbilo,ale už jsem četla lepší.

vlkcz

Druhá kniha série ještě rozvinula témata z prvního dílu.
A už se těším na příběh mé favoritky Mii v závěrečné části.

moudivlacek
21.11.2016

I druhý díl můžete hodit do současnosti. Příběh o dívce, která ve své duši chrání své blízké a pro jejich ochranu udělá vše.
Líbil se mi zde hlavně hrdina Mac, tento typ vědátora v knihách miluji, ale doma bych ho nechtěla. Od začátku vám ale přilne ke srdci.
Již se moc těším na poslední díl o té hlavní dívce.

postrach
11.12.2015

S TÉTO SÉRIE,JSEM ZATÍM PŘEČETLA PRVNÍ A POSLEDNÍ DÍL.LIBILY SE MI.DALŠÍ NAPÍNAVÁ,DUCHAŘSKÁ SÉRIE JE V ZAHRADĚ.NEMŮŽU SE DOČKAT U TÉTO AUTORKY KONCŮ.

lifeoptimist
09.05.2015

Líbí se mi, že příběh v podstatě plynule navazuje na první díl, opět romantika a docela spád, v některých částech jsem se i zasmála, jinak mi teda ale spíš sedí příběhy bez té "duchařiny" ale i toto se dalo

zuzi1162
25.11.2014

Tahle trilogie se mi líbila celá, romantika spojená s napětím.

Pet 34
09.11.2014

Pěkné, ale ne tolik, jako první díl této trilogie.

locin
03.04.2014

Spojení známé romance od Robertsové s nadpřirozenem mi tentokrát opravdu nesedlo. Děj mě nedokázal vtáhnout a bylo pro mě dost těžké knihu dočíst. Nevím jestli dočtu i poslední díl teto trilogie.

rose
16.08.2013

Už první díl trilogie napovídal, že se čtenář, nebo spíš čtenářka, bude nacházet jednou nohou v literárním suterénu. A druhý díl mi to potvrdil a mám pocit, že v tom suterénu už stojím oběma nohama. Hodně růžová pohádka se spoustou magie, čarování, boje dobrých sil se zlými, nehynoucí láska a procházky po pobřeží za bouře, oslnivý sex... Jako čtení na dovolenou jakžtakž beru, když si člověk předem ujasní do čeho jde. Na třetí díl zatím nemám odvahu.

Lucka.79
02.07.2013

Pěkné, čtivé, ale předchozí díl se mi líbil o něco víc ...

bbara155
28.06.2013

Dobře napsaná oddychovka, okořeněná magií a erotickými scénkami (ty přeskakuju, protože mě nebaví). Nenáročný příběh s předem odhadnutelným dějem, když ale člověk ví, co může od knihy očekávat, tak to zase není tak špatné. Nora Roberts je pro mě "nejjižnější cíp romantiky" za který už nejdu. Můžu ji jen jednou za čas a taky ne všechno. Nejlepší jsou podle mě její detektivky z budoucnosti s poručicí Evou Dallasovou, tyhle čarodějnické jsou na druém místě. Ostatní už nemusím.

kika 13
03.03.2013

Čtivé,milé sladké čtení.

princesse
08.02.2013

Prave docteno a pro me opet dalsi “robertsovka“, ktera nema chybu! Uzasne ctivy a poutavy pribeh. Jak jsem napsala uz u prvniho dilu, prestoze nejsem moc pres mysticno, tak me to neskutecne pohltilo. Svedci o tom ostatne i fakt, ze jsem i tento dil precetla v rekordnim case. Doporucuji, stoji za precteni. Zatim oba dily skvele a jdu na treti.

Meo
23.08.2012

Napětí a romantika, trochu humoru a tajemna - přečetla jsem jedním dechem :-D

modranka
15.03.2012

Dobre napísané, no rýchly koniec. Knihy sa musia čítať podľa číslovania série. Nadväzujú na seba.

MrsFantasia
28.08.2011

V téhle knize už je hrdinka záživnjěší než v Tanci větru. Má, alespoň pro mě, záživnější příběh a i když konec byl opět trošku uspěchaný, tak kniha je celkově zajímavá a krásně vytvořená.

zuzil

jedna z nejhezčích knih