Zakletá země

Zakletá země https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1075/zakleta-zeme-1075.jpg 4 226 34

Ostrov tří sester série

Ripley Toddová, která na ostrově Tří sester pracuje jako zástupkyně šerifa, je temperamentní žena, která si vždy zakládala na vlastní praktičnosti a smyslu pro realitu. Proto stále odmítá důkazy o svých magických schopnostech. Ale pak ji začne děsit opakující se věštecký sen a Ripley tuší blížící se hrozbu.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Heaven and Earth , 2001

Zelený.úval
30.10.2022 5 z 5

Kniha byla fajn, ale za mě o něco slabší než první díl. Nebavilo mě, jak kolem sebe kroužily Mia a Ripley s tím, že dlouho trvalo, než se v knize objevilo, co se mezi nimi dříve stalo.

Aranel15
01.10.2022 4 z 5

Druhý díl hodnotím jako zdařilejší než první. Hlavně závěrečná část byla lépe rozpracovaná.

petraj30
17.05.2022 3 z 5

Na tento díl jsem se těšila hlavně proto, že Nell mi v minulém díle přišla až moc klidná. Teď se dostala do popředí temperamentnější Ripley, ale pořád jsem tam nenašla to, co jsem předpokládala. Tento díl, ačkoliv se četl opět velice dobře, nedosáhl kvalit prvního dílu. Ta duchařská zápletka jakoby tam snad ani nepatřila.
Nemůžu napsat, že by mě to zklamalo, ale očekávala jsem víc. I přesto se velice těším na poslední díl.

Jaklová.katka
19.04.2022 4 z 5

Blíží se bouře

Kudík
05.03.2021 4 z 5

Ripley Toddová mi přišla nejen temperamentní, ale i nejdřív jednající, a pak myslící, naopak MacAllister Booke byl takové roztomilé inteligentní nemehlo. :) Přesto mi předchozí dvojice sedla trošku víc. Autorka s magií v tomto díle přitvrdila a už jen závěr s Miou.

pip11
23.02.2021 5 z 5

Pokračování příběhu, který se tentokrát věnuje silné a bouřlivé Ripley. Opět skvělé, znovu nechybělo napětí a magie a to v ještě větší míře než v předchozím díle. Moc pěkné pokračování, a teď honem za Miou.

georginaa
17.11.2020 3 z 5

Myslela jsem, že u Ripley nebude tolik magičnosti, kterou moc nemusím. No v každém případě, šlo to přečíst, ale vracet se k trilogii nebudu.

Vlcice72
10.09.2020 4 z 5

Čtivý odpočinkový příběh, navazující na Tanec větru. Milovníkům tohoto žánru se určitě bude líbit.

ElessaRiverbow
29.07.2020 3 z 5

O něco slabší než první díl ,Tanec větru'. I když Ripley je moje nejoblíbenější ze sester, nějak mi kniha nesedla. Hlavně ze začátku jsem se nedokázala začíst. Konec mi přišel až moc rychlý. Jako plus ale musím říct, že je tu více magie než v předešlém díle. Na třetí a zároveň závěrečný díl se asi v blízké době chystat nebudu.

Mruskulka
29.09.2018 5 z 5

Pokračování příběhu z ostrova Tří sester. Příběh byl moc hezký, tentokrát o další z "sester", taková pohodovka.

Tylinka
11.07.2018 1 z 5

Nečetla jsem ani první ani třetí díl, a přestože mám tenhle žánr ráda, bylo to všechno na mě příliš sladké.

lagareta
09.12.2017

O něco slabší než první díl, ale díky hlavní hrdince (pro mne nejsympatičtější ze sester), ok :-)

cukrovka
29.09.2017 5 z 5

Opět velmi zajímavý příběh. Je zde více magie než v předešlém díle.

munka
07.09.2017 3 z 5

Aj keď mám fantasy a knihy o mágií celkom rada, táto ma veľmi nezaujala. Zaujímavé pokračovanie prvého dielu, ale akoby mi tam niečo chýbalo.

knihomolka_eli
19.08.2017 4 z 5

Páčila sa mi viac ako prvá časť, aj keď ja mám rada fantasy a všetko s tým spojené, tak v týchto knižkách ma to až tak nechytá. No keďže dvojka bola o mojej najobľúbenejšej zo sestier - Ripley, pridávam oproti prvej časti o 1 hviezdičku viac. No stále sú mi tieto knižky tak nejak menej sympatické oproti iným autorkiným. A teda k Ripley sa mi Mac povahovo vôbec nehodil...hádam bude tretia časť ešte lepšia.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Druhý díl mě také úplně pohltil. Věřím, že je něco mezi nebem a zemí a tuto tématiku prostě miluju. Velmi čtivé.

alzbeta4340
03.03.2017 3 z 5

Myslela jsem, že magie bude spíše na doplnění příběhu, ale tvoří základ celého vyprávění. Málem jsem knihu odložila hned na začátku. Nakonec mě ale chytla a uznávám, že to vlastně není vůbec špatně napsané, když se smíříte s námětem.

helenkan
16.02.2017 3 z 5

Ne že by se mi to nelíbilo,ale už jsem četla lepší.

vlkcz
21.01.2017 5 z 5

Druhá kniha série ještě rozvinula témata z prvního dílu.
A už se těším na příběh mé favoritky Mii v závěrečné části.

moudivlacek
21.11.2016 4 z 5

I druhý díl můžete hodit do současnosti. Příběh o dívce, která ve své duši chrání své blízké a pro jejich ochranu udělá vše.
Líbil se mi zde hlavně hrdina Mac, tento typ vědátora v knihách miluji, ale doma bych ho nechtěla. Od začátku vám ale přilne ke srdci.
Již se moc těším na poslední díl o té hlavní dívce.