Základy psychologie

Základy psychologie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406910/bmid_zaklady-psychologie-WtZ-406910.jpg 4 21 3

Systematický a obsáhlý úvod do studia psychologie na úrovni vysokoškolské učebnice. Ve třech částech pojednávajících o teoriích, principech a metodách psychologie, o biologické a socio-kulturní determinaci lidské psychiky a o psychických procesech autor shrnul a nově utřídil množství poznatků odrážejících současnou úroveň poznání.... celý text

AjťačkaTýnka
28.05.2021 4 z 5

Knihy o psychologii pana Nakonecneho mi prijdou vsechny totozne - informace se neustale toci dokola. Ovsem i tak mohu tyto Zaklady psychologie doporucit jako vhodne ctivo pro doplneni znalosti pri studiu prvniho rocniku psychologie.

Lesíček
24.11.2014 3 z 5

Velmi obsáhlé dílo, ale také velmi náročné čtivo. Určitě mi to nepřijde jako kniha pro zájemce o studium psychologie a to i když to má v názvu základy.

Jíťa
30.11.-0001 3 z 5

Jak jen to napsat... toto dílo je opravdu systematické a opravdu obsáhlé. Nepochybuji, že jde o velmi záslužnou činnost autora, ale bez mučení přiznávám, že se to vlastně nedá moc číst.