Základní kniha relaxačních technik Bezprostřední klid

Základní kniha relaxačních technik Bezprostřední klid https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299817/zakladni-kniha-relaxacnich-technik--Uie-299817.jpg 4 7 2

V tomto snadno srozumitelném průvodci na cestě klidu a spokojenosti naleznete více než stovku rychle účinkujících technik, které Vám mohou přinést mimořádné uspokojení a pomoci Vám v zaměstnání, doma i ve vztazích k druhým. Některé jsou schopny zásadně změnit váš zaběhlý přístup k obtížím, úzkostem a nervozitě. Jiné dokážou kompenzovat problémy před které vás staví život. Každá technika zvlášť vám dá sílu vypořádat se s prekérními situacemi. Kombinovány pak vytvářejí pevnou záštitu proti bezohlednému, necitelnému a snad i strach nahánějícímu světu. Toto je jen několik příkladú toho, jak vám Bezprostřední klid dokáže pomoci.... celý text

Alteriol
27.10.2020 1 z 5

Kniha zacina ujistenim, že jiz brzy vas prostoupi klid a ze autor chape netrpelivost jedincu ve stresu, ktere soucasne povazuje za nejcastejsi ctenare svoji publikace. Pak nasleduje pres 80 stran zcela nepotrebnych informaci, kdy se dozvite kapacitu plic a leckdy i zavadejici informace nacichle osobnimi tematy spisovatele (ocividne tezko snasi kritiku). Doporuci vam taktez, abyste nejprve precetli celou jeho nudne psanou knihu, nez se pustite do jakekoliv relaxacni metody. Nelze mu uprit, ze k relaxaci pristupuje z mnoha a mnoha uhlu. Leckdy rady koncipuje tezkopadne, pofiderne.
Nez jsem zacal knihu cist, nebyl jsem ve stresu, stacilo se do ni pustit a tecou mi nervy.
Dam vam tedy rady, abyste si usetrili finance i prostor pro zpracovani stresu: V zakladu delejte Jackobsonovu metodu progresivni svalove relaxace a Autogenni trenink. Obe metody naleznete stokrat nahrane na youtube. Pro odbourani okamziteho stresu pouzijte ciste dechova cviceni (478 metoda - 4 sec nadech nosem, 7 podrzet, 8 vydech usty).

Janca007
06.10.2012 4 z 5

V Levných knihách ji mají levněji.

meditace relaxace rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Kniha Základní kniha relaxačních technik Bezprostřední klid je v