Základní kniha o drahokamech a hvězdách

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autori - S.Sharamon, B.J.Baginski - výborná kniha, ktorá opisuje liečivé účinky jednotlivých polodrahokamov a ich konkrétne pôsobenie na konkrétnu oblasť Vášho života. Energia liečivých kameňov dokázateľne zmenila smerovanie mnohých ľudí k lepšiemu. Ako to je možné? Každý kameň má totiž svoju vibráciu, ktorá rozkladá určitý problém. Ak ho nosíte na svojej koži, kameň svojou vibráciou rozvibruje bunky Vašej kože, ktorých sa dotýka. Tie potom efektom padajúceho domina rozvibrujú susedné bunky, až sa po čase celé Vaše telo rozvibruje vibráciou kameňa. Dlhodobé pôsobenie spôsobuje doslova zázraky. Kniha je poškodená, ale dobre čitateľná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36126/zakladni-kniha-o-drahokamech-a-hvezdach-36126.jpg 4.811
Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma
Originální název:

Edelsteine und Sternzeichen, 1989


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Základní kniha o drahokamech a hvězdách

RendyaDav
14.01.2020

Drahé kameny a jejich vztah k dvanácti znamením zvěrokruhu. Jsou výborné pro léčení , meditaci a harmonizaci ducha a duše...

sira
12.07.2016

Krásná, přehledná kniha o krystalech. Věnuje se sice jenom několika základním druhům, ale jsou tam informace, které se dají použít i k ostatním krystalům. Určitě stojí za to, aby ji měl člověk doma:-)


vesirena
12.02.2012

Tato kniha se mi líbí ...spojila mé záliby astrologii, lásku k polodrahokamům, léčení...vše v jednom a hezky zpracované ;o)

Kniha velmi hezky doplňuje knihu Pavla Kreperata, protože o kamenech je tu pojednáno z pohledu energetického- duchovního.
Pochopitelně nechybí ani rada, jak který kámen použít a na co.

dávám ***** a vřele doporučuji, kniha stojí za to.