Zákeřná nemocnice

Zákeřná nemocnice

Kniha osmá Sourozenci Baudelairovi se tentokrát v pátrání po tajemné organizaci D.P. dostanou do Heimlichovy nemocnice. Znovu se však musejí bránit před zločineckými spády zákeřného hraběte Olafa a jeho bandy a jen díky důvtipu a pohotovosti se jim podaří vybřednout z nebezpečné situace. Přes všechnu smůlu, která provází bez výjimk... celý text

Kniha osmá
Sourozenci Baudelairovi se tentokrát v pátrání po tajemné organizaci D.P. dostanou do Heimlichovy nemocnice. Znovu se však musejí bránit před zločineckými spády zákeřného hraběte Olafa a jeho bandy a jen díky důvtipu a pohotovosti se jim podaří vybřednout z nebezpečné situace. Přes všechnu smůlu, která provází bez výjimky všechny jejich příhody, se jim však podaří vypátrat další podrobnosti, jež vrhnou nové světlo na minulost rodiny Baudelairových. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/741/zakerna-nemocnice-741.jpg 4.4124

Řada nešťastných příhod (8.)

A Series of Unfortunate Events, Book the Eight: The Hostile Hospital (2001)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

thg-queen
27.05.2016

Řada Nešťastných Příhod (8)/Zákeřná Nemocnice
Hodnocení od thg-queen
27.05.2016

Mně se tahle kniha / celá serie se mi velmi líbí. Mám ráda knihy které jsou trochu strašitelný. V každé knížce, hrabe Olaf dělá že je nikdo jiní, ale Klaus, Violet, a Sunny Baudelairovi to ví. V tíhle knížce on dělá že je Mattathias. Nejvíc se mi líbí z dětí, Klaus. Rád čte a je mu třináct let, takže jsme podobné. Hal byl velmi hodný na Baudelairovi i když chce aby pracovali a nečetli knihy. Celkově, tahle kniha se mi líbila a já jí doporučuju kamarádům. Ode mně je asi 4 bodů od 5.

bibi.r
09.12.2015

Zákerná nemocnice byla opravdu zákeřná ;).
A "Kranioektomie" by se měla zvlášť u některých lidí provádět opravdu hojně :D.

trudoš
26.08.2015

Kdo se dostal až k osmému dílu, ten už je na hranice možností Lemonyho Snicketa zvyklý. A Zákeřná nemocnice bohužel neskrývá žádné nové zvraty, autor v podstatě jede ve vyjetých kolejích, které jsou už důvěrně známé. Snad jen, že se trochu rozšíří obraz o možných důvodech smrti manželů Baudelairových, jenže je to natolik povšechné, že z toho ještě může ledacos vzít za své. Uvidíme. Stále se však jedná o báječné čtení okořeněné neodolatelným zvráceným humorem, který je výsostnou značkou celé Řady nešťastných příhod.

Dinosaur
01.07.2015

(9/10) Série začíná nabývat stále větší spád, protože se opět dovídáme pár zajímavých věcí :) (06.08.2013)

Posli
17.03.2013

Zatím nejlepší z celé série. Konec byl velmi povedený. Všechny ty šifry, převleky a požáry dodaly příběhu pořádný spád.

Lucka66
10.02.2013

Pro mě byl tento díl docela děsivý, vážně jsem se bála že jednomu ze sourozenců rozříznou hlavu :)

studentik
30.09.2011

Velmi pěkné...Konečně po mnoha knihách jsem se dozvěděl něco o sourozencích...Už se nemůžu dočkat Konce...:))