Zakázané noci

Zakázané noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/bmid_zakazane-noci-bno-459467.JPG 4 386 98

Noci s láskou série

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bossy Nights , 2018

Majuš333
06.06.2021 4 z 5

Zakázané noci od Liv Morris som začala čítať krátko po vydaní, ale nakoniec ju odložila... Teraz dostala druhú šancu...

V prvom rade musím priznať, že oceňujem krátke kapitoly a neuveriteľnú čitateľnosť knihy.
Mám rada príbehy na spôsob 50 odtieňov, ale tu mi niečo chýbalo... Postrádala som energiu, ktorá by ma strhla, nemalo to tú správnu iskru a tým pádom mi veľa vecí pripadalo ako jedno veľké klišé. A to 'klišé' som pri ostatných knihách s touto tematikou nikdy neriešila...

knihomolkaJani
17.05.2021 5 z 5

Na tuto knihu jsem četla docela dost ne moc dobrých recenzí. Ale já naprosto nesouhlasím. Z mého pohledu je to velice milá, romantická jednohubka! Děj sice předvídatelný, ale tady mi to vůbec nevadilo. Skvěle mi sedl i věkový rozdíl mezi hrdiny! Mohu jen doporučit, já ji přečetla jedním dechem!

2688
04.05.2021 4 z 5

Sladkost
Nenáročné čtení s předvídatelným koncem s prvky romantiky, vtipných momentů a lásky až za hrob .

janina66
03.05.2021 4 z 5

Tak mně se to moc líbilo. Krásná oddychovka, láska romantika a sex. Samozřejmě hapy end. Já jsem spomojená.

Pavli19
25.04.2021 3 z 5

Jednoduché, předvídatelné, bez velké zápletky, ale četlo se dobře.

astra3
06.04.2021 2 z 5

Pro mě příliš prvoplánové, hloupoučké. Fuj ...

uminaa
04.04.2021 4 z 5

Nejedná sa o žiadne veľdielo, ale musím priznať, že kniha účel splnila. Ľahko a plynulo čitateľný, nenáročný , možno trošku neoriginálny, ale peknučký príbeh so sympatickými postavami, ktorý ma pobavil a príjemne vyplnil voľný čas medzi veľkonočnými prípravami.
Celkom by ma potešili aj iné knihy od autorky, napríklad pokračovanie o Maggie a Lucasovi. A možno by nebolo na škodu aj venovať viac priestoru Tessinmu bratovi Milesovi. V tých pár momentoch, kde bol zmieňovaný vyzeral ako zaujímavá postava :)

Gabriela143
04.04.2021 2 z 5

Klasická love story. Ona neskúsená,on úspešný a bohatý. Láska na prvý pohľad... priemerná kniha, ktorá neurazí ale ani nenadchne.

zuzana0307
04.04.2021 4 z 5

Moje hodnotenie: 4 stars
OFFICE ROMANCE | OLDER MALE |

Naivná absolventka a úspešná blogerka (Con)Tessa zamierila do New Yorku, aby si našla prácu v svete kníh a vydavateľstiev.
V jednom hotelovom bare sa jej podarí zaujať svojim južanským šarmom a nevinnosťou oko Barclaya Hammonda, skúseného, sexi generálneho riaditeľa, krásneho muža v obleku, ktorý ju tam špehuje.

Jedná sa o sexi, intenzívnu office-romance medzi dvoma skvelými postavami. Vekový rozdiel tu nerobí žiaden problém. V príbehu sa často objavuje neskúsenosť Tessy, ktorej mierna naivita môže v príbehu vyzerať na škodu, ale ona si vie často poradiť aj sama a príbeh vďaka tomu veľmi dobre funguje. Tok príbehu je skvelý. Pri čítaní vám čas ubehne jedna radosť aj vďaka množstvu vtipných momentov, ktoré autorka do textu zapracovala. Kniha má zamilované časti, doplnené vtipom ale aj trochou drámy na záver – príjemný mix.

Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako mne.

Toto je už druhá kniha od autorky, ktorú som čítala. Pred rokom som sa pustila do knihy Daddy Issues, ktorá je voľným pokračovaním práve Zakázaných nocí. Ide o príbeh Maggie a Lucasa, ktorý sa stal otcom krásnej dcérky, o ktorej ani nevedel, že existuje.

petulkapeta
01.04.2021 4 z 5

to byla malinovka :) pěkna,misty vtipna oddechova kniha,popravde by mi nevadilo pokračovani o jeji kamaradce :D

kacenka6144
31.03.2021 3 z 5

Souhlasím s některými předchozími názory. Bylo to celé takové najivňoučké. Taková slušnější Harlequinka.

Zomy
22.03.2021 3 z 5

No já vám nevím. Těšila jsem se na jednoduchou, příjemnou romantiku bez větších dramat. Ale tohle bylo jaksi ... až příliš jednoduché.

Hlavní postavy byly plytké, jejich šílenou lásku jim nevěřím, vůbec tu nebyl žádný vývoj vztahu, nic. Plné klišé, což nemusí být nutně na závadu, ale bez vtipu, bez nápadu. Jako by autorka byla jen náctiletý snílek, vůbec nešla pod povrch.

Přesto musím dát 3 hvězdy za velkou čtivost a úkol byl vlastně splněn, je to jednoduchá romantika :-)

Dellphi
22.03.2021 3 z 5

Taková velmi jednoduchá, dobře psaná romantická jednohubka. U této knížky si odpočinete a můžete úplně vypnout. Navíc ji můžete kdykoliv odložit a vrátit se k ní až máte čas nebo náladu. Prostě to není ten typ knihy, od které se nemůžete dostat a toužíte číst další a další stránku, a když nemáte čas, tak se k ní naopak toužíte kdykoliv vrátit, ale i tak je fajn.

ovecka535
15.03.2021 5 z 5

Velice čtivá kniha, pěkně nepsaná.

etell
13.03.2021 5 z 5

Za mňa 5 hviezdičiek. Od začiatku do konca to nemalo chybu. Nádherná romantika, pekný príbeh, príjemné postavy. Počas čítania som si hovorila, to vážne, tak rýchlo sme sa prehupli až sem a potom pozerám na číslo strany a ono to až tak rýchlo ani nebolo, len sa proste tá kniha tak dobre číta. Mne prišla po dlhom čase (myslím teraz len vo svojom žánre) ako kniha, ktorá príjemne prekvapila. Možno som potrebovala už zmenu od Keelandovej, Wardovej atď.

luccys194
10.03.2021 3 z 5

Neurazí a ani nepřekvapí. Taková klasická oddechovka se stejným tématem jako je skoro u všech romanťáren, které jsou inspirovány Padesáti odstíny - ona nezkušená panna, on miliardář, co jí chce za každou cenu... až na to, že se nevyžívá v BDSM.

Jita160
28.02.2021 2 z 5

Jo bylo to fajn čtení...i když pro mě docela slabí.Mam ráda akcí a vzrušení,která mě v této knížce chyběla.I tak jsem ráda ,že jsem si ji přečetla...romatika se špetkou erotiky je to co mám ráda,takže podte do mě !!!

anna7852
22.02.2021 5 z 5

Úžasný příběh,moc se mi líbil od začátku,byla jsem do toho tak zabraná že najednou konec? Héj jako nemůžou popsat více stránek? :-D

lucie6059
21.02.2021 3 z 5

Barclayovi jsem vůbec nevěřila jeho věk. A neřekla bych ani, že byl dominantní, ani že byl okouzlující a ani že byl úžasný, jak se píše v anotaci ????. Na mě působil jako normální, zamilovaný kluk. Rozhodně ne, jako dominantní generální manažer, kterému táhne na čtyřicítku.
Pokud chcete sladkou romantickou knížku, u které si odpočinete a nemusíte nad tím vůbec přemýšlet, běžte do ní potěší Vás.

domina
20.02.2021 2 z 5

Spíš hodně podprůměrná kniha

erotika USA (Spojené státy americké)

Liv Morris
americká, 15