Lovec

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232714/lovec-zakazana-hra-lovec-0gK-232714.jpg 4209

Zakázaná Hra (1.)

The Forbidden Game, Volume I: The Hunter (1994)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Lovec

mirabl

Tenhle paperback přijde vhod, pokud se našinec nachází v prostorách s nulovým výskytem spotřební elektroniky. Jakákoliv adventura, hraná na iks let starém kompu, je totiž lepším řešením dilematu Jak zabít 4 hodiny času. Pokud to srovnám s tituly jako "Ursula Poznanski - Erebos–Hra, která zabíjí!" nebo "Anders de la Motte - Game", tak Zakázaná hra-Lovec je z nich opravdu nejslabší.

SeiyaOri
05.10.2018

Jako oddechovka pro nenáročnou mladou dívku dobrý, trochu mě štve že poslední třetina knížky je moc naplácaná na sobě jako by autorce docházeli stránky nebo čas.

Veruu95
10.08.2018

Přečtěno jedním dechem během asi dvou hodin :D Perfektní od začátku až do konce, už mám rozečtený i druhý díl, hrozně mě zajímá, co bude dál :)

Meridea
24.05.2018

Velmi napínavá a krásná kniha :-)

Lucik100
24.05.2018

Přečteno jedním dechem.

simona7848
23.05.2018

L.J.Smith opět nezklamala a přímo mi vyrazila dech dokonalým příběhem.

LadyArkanie
17.05.2018

Knížku jsem měla přečtenou během dne, do děje knihy jsem se hned zamilovala, hlavně do naše tajemného Juliana, ale knížka ma pár drobných nedostatků, například noční můry, bych udělala trochu horší, jinak v celku je to velmi dobrá kniha, jedna z nejlepší co jsem kdy od autorky četla.

wildXchos
12.05.2018

Naprosto dokonalé, Julian je úžasně záhadný a líbí se mi celá hra. Příběh i postavy měly zajímavý vývoj. Postav bylo hodně, takže je že začátku potřeba se v tom trošku zorientovat.

pro dospívající mládež (young adult)

L. J. Smith

L. J. Smith