Doupě

Doupě https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262235/bmid_zakazane-hry-doupe-V3Y-262235.jpg 4 170 27

Zakázaná Hra série

Stínový muž Julian se vrátil a s ním i nová Hra. Jennyini přátelé jeden po druhém mizí a zůstávají po nich jen papírové figurky. Jenny musí najít Julianovo tajné doupě a zachránit své přátele ze Světa stínů dřív než bude pozdě. Zakázaná Hra pokračuje. Kdo bude vítěz, a kdo poražený?

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Chase , 1994

HermanekB
23.08.2022 4 z 5

I po letech mě tako kniha stále baví, i když má své chyby. Chápu, co mě na ní před lety tolik bavilo. Tento díl je slabší než ostatní, přesto je pro mě ale zábavou. Kdybych mohla, tak bych si sérii velice ráda přečetla celou znovu s tím, že bych ji četla úplně poprvé, nezna děj a byla z ní stejně nadšená jako poprvé.

Nikidree
26.12.2021 2 z 5

Uh.. Na to, jak mě první díl celkem zaujal, druhý mě dost odradil. Julián se svou drastickou hrou je super, ale chování/popis hl. hrdinů na mě bylo celkem silné kafe. Ne vážně, k čemu je potřeba vědět, že někdo jde spát v pyžamu od světové značky? Že má na sobě ty a ty šaty, že v tom a tom působí ležérně ale neodolatelně?
Už jsem asi opravdu stará na tento typ YA, protože tohle pro mě bylo utrpení. Stejně jako že se v jednu chvíli Jenny chová hystericky, hned na to by mohla odhodláním tříštit skály a vzápětí upadá do mdlob. Tom se celou knihu chová jako hrdinný blbec a zbytek party je takový.. nijaký.
V tuto chvíli nevím, o co se autorka vlastně snaží. Snad mi to poslední díl objasní. Dávám 2*, přeci jen je to kniha pro jinou kategorii čtenářů a já jsem už zmlsná jinými, daleko propracovanějšími knihami. Takže 1* by prostě nebyla fér.

Devid
21.02.2021

Jak jednička a dvojka ,mi vyrazila dech z těla , obě dvě jsou super a těším se na trojku

Anička.pa
06.08.2020 4 z 5

Obdobně jako u prvního dílu jsem i po druhém sáhla se stejným záměrem, a to si odpočinout. Kniha se četla rychle a děj ubíhal :-) Za mě dobrý relax :-)

Knihomolka97
02.03.2020 4 z 5

Ach Juliane , Juliane..:D
První půlka byla taková oddechová a pak začala ta pravá sranda. Výborné. Těším se na závěrečný díl!

s.k.holesova
02.12.2019 5 z 5

Nádhera, sice práva akce začíná až od prostřed knihy ale Jůlián to vše dohnal :)

orangerose
24.11.2019 5 z 5

Pěkně napínavý děj, že už sahám po 3 díle této série :D

Eponka
16.11.2018 3 z 5

Zajímavé pokračování občas mě to lehce nudilo. Doufám že v dalším díle to bude lepší a vůbec by mi nevadilo kdy by ten tokrat vyhrálo zlo ????

Veruu95
11.08.2018 5 z 5

Nemůžu hodnotit jinak, než opět 5* :) I druhý díl byl skvělý a skončilo to tak napínavě! Takže... kde mám ten poslední díl? Jdu na něj! :D

Lucik100
12.06.2018 5 z 5

Úžasný děj. Hra je stále napínavější a napínavější.

Dandulka
18.09.2016 5 z 5

Mám tyhle knihy moc ráda, beru je jako relax.

marta14
04.08.2016 5 z 5

Víc mě bavil první díl,ale i tak je to jedna z mých oblíbených knih.Škoda že to není povinná četba ve škole...To by mě ty hodiny bavily víc.

Babsie
20.06.2016 2 z 5

Přesto, že to bylo jednoduché nereálné čtení mě kniha dost bavila, asi stejně jako první díl, třetí si nejspíš přečtu jelikož jsem ji měla přečtenou tak za dvě hodiny:)

nikol1324
14.06.2016

čekala jsem víc

Attia
24.05.2016 3 z 5

To je takový ten typ knihy, kde se postavy chovají děsně nereálně, mají samé nereálné řeči a celkově působí příliš dokonale a vyumělkovaně. To se ostatně dá říct o celé knize.
První díl docela ušel, proto jsem se pustila do druhého, ale v kontrastu s velmi dobrými knihami, které jsem četla před ním se ještě víc zvýrazňují jeho nedostatky, bohužel.

Nikííís
18.04.2016 2 z 5

Na to, jak se mi první díl celkem líbil, mě tenhle zklamal... a to hodně.. Celou knížku, i když je tak krátká, jsem četla hrozně dlouho (trvalo mi to plných 11 dní, což je u mě rekord na knížku, která má 224 stran!), nebavilo mě to a první půlku knížky jsem prakticky prozívala... druhá půlka už byla o pár procent lepší, ale ani to to nezachránilo... Dvě hvězdičky jsou adekvátní...
Ale protože jsem hodná a věrná čtenářka, nejspíš dám šanci ještě i třetímu dílu.. Třeba to této sérii vylepší reputaci

notburga
18.03.2016 3 z 5

Slabší tři hvězdičky. Opět problém prostřední knihy - hodně věcí nakousne, ale k akci se moc nemá. Ale konec stál za to, to jo :)

Johča1
28.02.2016 4 z 5

Až na rychlé přeskakování mezi postavami se mi kniha líbila.

kubeška
30.01.2016

Snad ještě lepší než první díl :) hodně čtivé a nemůžu se dočkat třetího dílu :)

Michiska29
30.01.2016 5 z 5

(SPOILER) Jak já miluji tuhle sérii... Sice jsem to psala i u prvního dílu, ale jinak to nejde... Knížka mě naprosto dostala, vtáhla mě do děje... společně s hrdiny jsem byla šťastná, smutná, vyděšená,... Nechyběly ani úsměvné okamžiky. I když musím říct, že stejně jako u prvního dílu jsem skoro od začátku fandila Julianovi.... a ten konec... opravdu jsem se chvíli bála, že v tom ohni uhoří :) ale jinak opravdu úžasná knížka.

Lisa Jane Smith
americká, 1965