Zakázaná zóna 4: Přízrak

Zakázaná zóna 4: Přízrak https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45408/zakazana-zona-prizrak-45408.jpg 4 27 2

Zakázaná zóna série

"Uprostřed noci klepe na dveře Rebeky a Scotta zahalená postava – jejich největší nepřítel, Paní z Cesty, je přišla požádat o pomoc! Chce uspořádat v opuštěném domě spiritistickou seanci, a tak osvobodit ducha zavražděné holčičky, který se tam zjevuje. Ale když začnou události nabírat děsivý spád, začíná sourozencům docházet, že se v domě nezjevuje pouhý přízrak – na souboj je přišla vyzvat mocnost zla. "... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Samuel

Forbidden Doors 4: The Haunting , 2002

Fififjonka
25.11.2016

Nejlepší na této knize je komentář uživatele Skeeve. Jedinkrát jsem se v souvislosti s touto knihou zasmála jiným, než zoufalým smíchem. Dodala bych snad jedině to (teď nevím, ve které knize to bylo, popravdě všechny mi splývají v jedno), jak mě pobavil výjev z cudného randění dvou věřících teenagerů, kterak spolu v autě cukrují nad pasážemi v "ohmataném osobním výtisku Bible" hrdinčina přítele. Ano, miliony zamilovaných v tuto chvíli na zadním sedadle svého auta provádějí to samé.

pajkahej
10.11.2013

4. knihu ze série mám nejradši - nejvíce poutavá.

Z předchozího komentáře mě rozesmála myšlenka, že si Bill Myers pravděpodobně myslí, že angličtina je původním jazykem pro bibli :-D.
Myslím si, že se mu do knihy nehodilo vypisování toho, jak je složitý překlad z hebrejštiny a řečtiny, aby byl co nejpřesnější.

křesťanství okultismus pro dospívající mládež (young adult)

Bill Myers
americká, 1953