Milovaný soused

Milovaný soused https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474662/bmid_milovany-soused-E7Y-474662.jpg 4 494 79

Bestsellerová autorka New York Times Penelope Ward přichází s novým příběhem o dvou přátelích, z nichž se postupem času stanou milenci. Když jsem dostala kopačky, poslední věc, po které bych toužila, bylo nastěhovat se vedle někoho, kdo by mi připomínal mého bývalého přítele, Eleca. Damien byl žhavější verzí mého ex. Soused, kterému jsem v duchu začala přezdívat „vzteklej umělec“, měl navíc dva obrovské psy, kteří celé noci štěkali a nenechali mě spát. Damien se mnou nechtěl mít nic společného. Alespoň jsem si to myslela, dokud jsem jednou večer neuslyšela smích, který vycházel dírou ve zdi mé ložnice. Damien poslouchal všechna má telefonická sezení s terapeutkou. Ten sexy umělec odvedle teď znal veškerá má nejhlubší tajemství a nejistoty. Dali jsme se do řeči. Dostala jsem od něj dobré tipy, jak se mám přenést přes rozchod. Stali se z nás dobří přátelé, ale Damien mi dal jasně najevo, že mezi námi nemůže být nic víc. Problém byl v tom, že už jsem se do něho zamilovala. A i když mě od sebe odstrkoval, poznala jsem, že to cítí stejně… protože tlukot jeho srdce nelhal. Myslela jsem si, že mi Elec navždy zlomil srdce. Ale moje srdce bylo živé a bilo pro Damiena, tak intenzivně jako nikdy předtím. Jen jsem doufala, že mě neopětovaná láska nezničí nadobro.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Neighbor Dearest , 2016

wielka
26.09.2021 4 z 5

Kraaasne, ale pateticke a predvidatelne. Pacila sa mi postava Damiena a vtipne dialogy.
Ale vobec som si nepamatala postavy z Milovaneho nevlastneho brata :-(

happy19
25.09.2021 5 z 5

Zase super!
Ty jo...Wardko,jsem ohromena!
Mimoto i skvělé"přebaly"s bratříčkem,-)
Samozřejmě mluvím o knihách,-))
Čtivé,svižné,příjemné...

„Nejsilnější je naděje, která přichází, když rozum už nevěří.“

Myška43
23.09.2021 5 z 5

,,Myslím, že bys měla přestat číst ty svý romantický pitomosti."

Tak to je jediné, v čem s Damienem nesouhlasím. :) Jinak je to naprosto super chlap.
Penelope mě opět nezklamala. Miluju její knihy. I když téma příběhu není originální a pár podobných jsem už četla, přesto musím dát plný počet. Její příběhy se čtou s takovou lehkostí a vždy ve mně zanechají spoustu příjemných pocitů.
Takže trojitý Déčka mi už teď moc chybí a v budoucnu si je budu muset znovu připomenout četbou tohoto krásného a dojemného příběhu.

,,Neboj se říct, co chceš. Život je hrozně krátkej."

peta88
23.09.2021 4 z 5

Knížka měla všechno, co má mít - hašteření, hádky, dramatickou zápetku i šťastný a romantický konec, ale přeci jen musím říct, že byla trochu slabší, než jaké autorka píše. Četla jsem Milovaného nevlastního bratra, na nějž knížka lehce navazuje a musím říci, že se mi líbil více. Uvidíme, zda přibude další díl s Tylerem a Jade :)

Kudík
19.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Od autorky moc pěkný příběh, a to pokračování s Elecovou "ex" z "Milovaný nevlastní bratr" Chelsea a jejího nového souseda Damiena. Nejvíc jsem si zde užívala scény, kde vystupovala "telátka" Dudley s Drewfusem. Líbil se mi i přerod u Chelsea, ze stěžující si sousedky na hlučná psiska, na jejich psí chůvu a postelovou společnici. Koncept jednorožce bylo zajímavé, i když silně naivní vysvětlení nebo zdůvodnění pro to, když to někomu nevyjde. Dost mi dalo zabrat druhé jméno Damiena a Tylera. :) No a u toho druhého je mi již nyní líto Nicole.

AliceTief
16.09.2021 5 z 5

Super oddechovka, líbil se mi příběh jak navazoval na ně vlastního bratra a je mi jasné o čem bude další díl. Rozhodně prima oddechovka

Kristy.Seb
15.09.2021 4 z 5

Ve skutečnosti nemáme žádnou jinou možnost než určitě věci prostě přijmout. Jediné, co můžeme udělat, je snažit se jít dál.

Každý člověk může v životě poznat jen jednu pravou lásku, jenom jednu sprřízněnou duši. A ne každý má to štěstí, že se mu to podaří.

Příjemný a čtivý příběh. Autorka má ale určitě lepší knihy.

Lee7
15.09.2021 5 z 5

Tři déčka :) jojo rozhodně jsem se bavila a i přes těžký život se jedná o pěknou oddechovku. Skvělá kniha

meda2007
11.09.2021 5 z 5

Mili sladky pribeh, presne jak jsem cekala. Pohodova kniha, presne na jedno proprsene odpoledne. Skoda ze jsem se nedozvedela jak do dopadne s Jade, ale to nevadi. Knihy Penelope Ward jsou proste sladke jednohubky

mil
09.09.2021 3 z 5

Bylo to taaak cute. Prostě příběh s dobrým koncem :-)

musivila
07.09.2021 4 z 5

Sladký, milý, romantický příběh. Možná jsem jen ze začátku čekala více sousedského hašteření a vtipu, než dojdou k poznání, že se milují... Přestože vědí, že jsou si souzeni, je zde něco, co jim brání být spolu. Aspoň Damien je o tom přesvědčen, ale Chelsea se jen tak nevzdá. Jak se se vším „poperou“ to už si přečtěte sami :)

Ketfl
06.09.2021 5 z 5

Tak tohle byl moc hezký příběh. Já osobně jsem se moc těšila na to, jak to s Chelsea bude dál poté, co jí opustil Elec. A musím říct, že s Damienem si určitě nepohoršila, to je jasné. :-D
"Víš, proč to s ním nevyšlo? ... Protože Bůh tě stvořil pro mě."
Příběh jsem si mimořádně užila, byla to krásná, romantická a oddychová jednohubka. Hlavní postavy si nešlo nezamilovat a k tomu dvojice psů, no za mě opravdu velká spokojenost. Těším se moc na další knihy.

jeny-v
06.09.2021 4 z 5

Knihu jsem si stáhla do čtečky omylem, plánovala jsem totiž kolegyni Vi Keeland. No, a když už tam byla, tak jsem přečetla. Příběh se řadí mezi klasiku spisovatelky. Hlavní postavy Chelsea a Damien jsou mladí sympatičtí lidé, kteří se na základě sousedských vztahů do sebe zamilují. Je tu však problém a ten jsem chtěla odhalit: „ Ale současně potřebuju, abys pochopila, že je rozdíl mezi tím, když s někým být nechceš, nebo když s ním prostě být nemůžeš.“ Nenáročné čtení s dobrým koncem - letní oddechové.

hana1039
05.09.2021 5 z 5

Přidávám se ke všemu, co se tady píše, je to krásné, nenáročné čtení, plný odhodlání bojovat za to, co chci... Sladké a milé :-))

Evka3814
04.09.2021 5 z 5

Áááách to bylo krásné pohlazeni❤ Opravdu povedený příběh a ještě krásnější happy end.Jj Wardka prostě umí. Nemoce jsou svinstvo, s kterýma člověk musí bojovat a je důležité mít kolem sebe lidi co vás vždy podrží. Toto byla krásná kniha,pohádka jak má být;-)

lusitta05
03.09.2021 4 z 5

Také sladké,ale pekné.

milst
03.09.2021 5 z 5

Teď jsem dočetla, bylo to nádherný :))

Majuš333
01.09.2021 5 z 5

Ukážka z knihy vyzerala naozaj skvele, takže som neodolala a siahla po tejto knihe hneď, ako vyšla a neľutujem :) Len škoda, že to bolo také krátke :( Vrele doporučujem :)

PS pre valika0302: Penelope Ward nie je Vi Keeland...

valika0302
01.09.2021

práve som dočítala, super príbeh, veľa som sa nasmiala a zrelaxovala pretože Keeland píše veľmi dobre a jej knihy sú vždy skvelá voľba :) Odporúčam :)

Penelope Ward
americká, 1975