Milovaný soused

Bestsellerová autorka New York Times Penelope Ward přichází s novým příběhem o dvou přátelích, z nichž se postupem času stanou milenci. Když jsem dostala kopačky, poslední věc, po které bych toužila, bylo nastěhovat se vedle někoho, kdo by mi připomínal mého bývalého přítele, Eleca. Damien byl žhavější verzí mého ex. Soused, kterému jsem v duchu začala přezdívat „vzteklej umělec“, měl navíc dva obrovské psy, kteří celé noci štěkali a nenechali mě spát. Damien se mnou nechtěl mít nic společného. Alespoň jsem si to myslela, dokud jsem jednou večer neuslyšela smích, který vycházel dírou ve zdi mé ložnice. Damien poslouchal všechna má telefonická sezení s terapeutkou. Ten sexy umělec odvedle teď znal veškerá má nejhlubší tajemství a nejistoty. Dali jsme se do řeči. Dostala jsem od něj dobré tipy, jak se mám přenést přes rozchod. Stali se z nás dobří přátelé, ale Damien mi dal jasně najevo, že mezi námi nemůže být nic víc. Problém byl v tom, že už jsem se do něho zamilovala. A i když mě od sebe odstrkoval, poznala jsem, že to cítí stejně… protože tlukot jeho srdce nelhal. Myslela jsem si, že mi Elec navždy zlomil srdce. Ale moje srdce bylo živé a bilo pro Damiena, tak intenzivně jako nikdy předtím. Jen jsem doufala, že mě neopětovaná láska nezničí nadobro....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474662/big_milovany-soused-E7Y-474662.jpg 4.3419

Vydáno: , Baronet

Neighbor Dearest, 2016

Kniha Milovaný soused

MAU256
05.10.2022

Nedokázala jsem odhadnout, jak dlouho jsem spala, ale když jsem se vzbudila ucítila jsem hlavu na svém břiše. Pohladila jsem jeho vlnité vlasy a tiše řekla: "Vrátil ses."

Krásný příběh. Určitě ale doporučuji nejprve si přečíst knihu: Milovaný nevlastní bratr. Budete mít potom jiný náhled na postavy. Dostat do kupy zlomené srdce není nic jednoduchého. Ale se sousedem, který vypadá tak sexy a má dva krásné psy, se to nakonec podaří, i když to nebude tak jednoduché. Miluji knihy od této autorky, jsou krásně čtivé a romantické, mohu jen doporučit.

Marci_Vaj
25.09.2022

Moc pěkný příběh. Určitě číst jako druhý v pořadí. ( i když není vedeno jako série, protože je to volné pokračování, první je “Milovaný nevlastní bratr” ) Trochu mě mrzí, že Elec byl zde popisován tak negativně, protože jeho příběh v první knize byl taky fajn a ke svému rozhodnutí měl důvody… Damian byl super. Nikdy nevíme co se pod slupkou zamračeného drsňáka může skrývat, i když těch slupek je někdy víc…

Mohla by vyjít třetí část - Tyler a Jade? :)

Nermal
02.09.2022

Ani podle obálek obou knih mi nedošlo, že tady bude volně pokračovat příběh Chelsey, kterou Elec odkopl kvůli Gretě. Naštěstí jsem knihy četl ve správném pořadí.
Notorický odmítač Chelseiny lásky Damien a jeho dva psi byli zdrojem humorných situací. Příběh Eleca a Grety se mi sice líbil o chloupek víc, ale tady zase bylo navíc závažnější téma. Takže ani tento příběh mě nakonec nezklamal a rád si přečtu případné pokračování o Tylerovi.

Vknihách
06.07.2022

Vďaka knižnej štafete som mala možnosť čítať knihu Milovaný nevlastný brat. Prečo ju spomínam? Nooo…lebo nechápem, prečo sú tieto(aspoň tieto dve knihy,neviem, či ich je viac)knihy nezaradené do voľnej série. Ešte stále sa nechytáte? Elec z Milovaný nevlastný brat zlomil dievčaťu srdce a odišiel za nevlastnou sestrou(spoiler 'jako kráva' XD )a tým dievčaťom bola Chelsea ;) Ach,dobre to tá Penelope píše. Príbeh spomínanej Chelsea so zlomeným srdcom a mrzúta Damiana,jej suseda bol krásny. Romantický, predvídateľný a áno, plný klišé….no komu by to vadilo? Mne rozhodne nie… Krásna oddychovka, ktorá sa ľahko číta, postavy si obľúbite, zápletky tušíte,no aj tak sú veľmi fajn. Záver bol opäť raz sladký,ale veď to k romantickým knihám patrí. Za mňa veľká spokojnosť s tvorbou Ward a už teraz sa teším na príbeh,po ktorom siahnem najbližšie…
" Ve skutečnosti nemáme žádnou jinou možnost, než určité věci prostě přijmout."

Siwan
29.06.2022

Tak za mě velmi milé překvapení. Víc romantika než erotika a skvěle to sedí a funguje. Mám teď za sebou celou sérii knih od L.J.Shen a je to příjemná změna, když hlavní hrdinové nejsou úplní magoři :) Krásná romantická kniha, má to šťávu, je to vtipný a za mě jednička v oboru. :) Vřele doporučuji. Damien i Charlene mi přirostli k srdci. Líbilo by se mi to zfilmovaný.

knihomolkaL
27.06.2022

Romantické, velmi pěkné oddychové počtení. Chelsea a Damien se mi oba moc líbili, zamilovala jsem si i jejich báječné psy. Těším se na příběh Tylera a Jade - teda doufám, že bude - a co nejdříve musím přečíst příběh Eleca, který mi nějak unikl.

knihomolkaJani
17.05.2022

Autorka má tedy i lepší příběhy, ale i tento se mi líbil! Opět oceňuji zapojená zvířátka v hlavní roli. Najdete zde velmi pomalou lásku, a zase se zde řeší vážné téma.
Jako celek je kniha pěkná. (Já první četla tuto, ale doporučuji nejprve přečíst Milovaného nevlastního bratra - je zde lehká návaznost.)

adela2230
10.05.2022

Tahle autorka většinou nezklame, což se potvrzuje i u této knihy. Příběh je dynamický, dobře se čte. Autorka dokáže i v některých částech napnout tak, že se člověk nemůže odtrhnout a musí číst dál.