Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec.

Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184490/zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4.3555

Bavettovi (3.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

EvikU.

Zase jsem četla tento díl aniž bych věděla o prvních dvou. Moc se mi líbil. Skvělé čtení. Odreagování...

Lenka40

Opět velmi pěkný příběh. Sice bych řekla ,že ze všech 3 Bavettových byl nejslabší ,ale stejně to bylo čtivé ,jako ty díly před tím. A abych řekla pravdu , tak nevím jestli bych tuto sérii zařadila do žánru detektivní . Spíš romantický s detektivní zápletkou .

Macawi

Milá pohádka na dobrou noc. Rozhodně nejslabší ze všech Bavettů. Emily mi nebyla příliš sympatická a nějak se z příběhu vytratilo napětí a zůstal jen totální slaďáček, kde vás konec určitě nepřekvapí. Ale všechny si občas potřebujeme něco takového přečíst, že?

Aracely
15.12.2016

Úžasná kniha!!! Když na to byl čas, opravdu jsem dovedla v kuse přečíst třeba sto stran, je to velmi čtivé a já nemám nic, co bych vytkla! Předchozí díly mi přišly o trochu více akčnější a dramatičtější, ale ani zde není nouze o napětí...
Trilogie se uzavře velmi povedeným dílem a já lituji jen toho, že už jsem ji přečetla!

Recenze v záložkách :-).

alena67
02.11.2016

i třetí díl sladce romantický, super čtení

Ewik
23.10.2016

Další, naprosto perfektní kniha! V knize o Robertovi jsem z Henryho měla pocit, že je to nudný patron a není ničím zajímavý, ale musím se opravit. "Plyšák" je naprosto k sežrání a pomuchlání. Je trpělivý, rozvážný a jeho srdce má velikost kontinentu.
Emily je supersarkastická, tvrdohlavá, knihomolka bojující o Henryho jako buldok. Má moje sympatie.
Moc mě potěšilo, že jsem se opět mohla setkat se starými známými. Jsem naprosto spokojená, protože jsem dostala to, co jsem chtěla. Pořádnou porci humoru, akce a romantiky, všechno ve správné míře. Výbuchy smíchu střídaly zasněné povzdechy. "Plyšák" Henry si mě vážně získal. Asi si nedokážu představit věrnějšího a staroslivějšího druha pro život. Místy mi ho bylo až líto, když Em potkal. Zvolila dost těžký kalibr, aby ho získala. Chudák, neměl šanci. :-)

Moc by se mi líbila kniha i o Kevinovi. Zasloužil by si to a já bych ho ráda poznala.
Celkově jsem moc ráda, že na mě s knihou konečně v knihovně vyšla řada, protože jsem se skvěle bavila a naplno se smála. Doporučuji!

Jak přišla Katka na "vychuchola povolžského" mi fakt hlava nebere. :-)

Tesset
08.10.2016

Všechny knihy z této série se četly samy - v podstatě jeden den, jeden díl. Ale děj už tak super nebyl. Čekala jsem více mafiánských věcí, ne že se vše vyřešilo hned na začátku a pak se řešilo, jak se odloučit od mafie - výjimka ve třetím díle, kde se to táhlo až do konce, tam mi to pak zas přišlo nějak moc ukončené. Celkem fajn nenáročná oddychová četba, možná se k nim někdy vrátím.

alzbeta4340
14.08.2016

Problém tohoto románu je, že K.P. nasadila v prvních dvou dílech hodně vysokou laťku. Těšila jsem se na díl s Henrym, ale všechny postavy se mi zdály oproti předcházejícím dílům trochu míň vykreslené. Přesto se mi tento příběh líbil, obdivuji tuto českou autorku - určitě se může hrdě srovnávat se všemi zahraničními "veličinami" žánru.

certik003
05.08.2016

První díl se mi líbi moc, romantiku vyvažoval zajímavý děj. Druhý díl mi přišel vlastně dost stejný, ale taky byl čtivý. Třetí díl si autorka mohla odpusit, vlastně ani nevím, proč jsem to dočetla.

DarkFireflies
24.07.2016

V porovnání s předchozími díly opravdu slabé...
2* pouze za to, že se kniha čte sama, ale děj pokulhával, postavy reagovaly na všechno tak trochu nelidsky a prkenně - příběh se hnal k cíli a to i za cenu hodně nepravděpodobných situací.

Sérii jako celek ale stále můžu hodnotit pouze kladně, autorka má veliký potenciál.

Barbra06
07.07.2016

Hodnotila bych výš, ale jelikož jsem předešlým dvěma dala čtyři * nebylo by to fér. Bohužel se nakláním k názoru, že tahle je ze všech nejslabší. Neříkám, že špatná, jen mi to tolik nebavilo.

kumibo
19.05.2016

Bezvadná knížka! Řekla bych, že byla asi nejvydařenější. Emily byla úplně jiná než by se od dcery senátora očekávalo. Henry rozhodně nezklamal. Určitě doporučuji!!

Kyta
30.04.2016

Z celé trilogie byla Zakázaná přitažlivost nejslabším dílem. Předešlé dvě knihy mi přišly více povedené; tady se mi zdálo téma o mafii (přestože zde hraje jen malou roli) a lásce už moc ohrané a nepřineslo to nic nového. Zápletka nebyla nijak originální ani hlavní postavy nebyly zrovna sympatické. Henry se choval moc nabručeně a s tou svou ochranářskou povahou to na můj vkus až příliš přeháněl. Emily se na druhou stranu chovala až moc dětinsky, ze začátku jsem si ani nemohla s jistotou tipnout, kolik jí tak může být. S jejími bratry to bylo podobné (překvapilo mě, že jsou starší než Emily). Autorka zkrátka všechny vykreslovala jako malé děti. Co se mi na knize ale hodně líbilo, a to musím zdůraznit, byla forma psaní - střídavě z pohledu Henryho a Emily.
Příběh mi připadal moc jednoduchý a primitivní a určitě k tomu nepřispěly ani obyčejné dialogy a situace. Za mě průměr.

petvet
26.04.2016

Super kniha! Další úžasný díl od úžasné spisovatelky, který se opět vydařil. Děj má spád, nenudí, udržuje čtenáře v napětí, jsou tam sympatické hlavní postavy (a hlavně Henry se zajímavou minulostí...).
Líbí se mi, jak se střídá vyprávění (pohledy) Emily a Henryho.
Za sebe doporučuji! Dávám 4*!!

Pedruska01
06.04.2016

Jak jsem se mohla přesvědčit, o takové knihy je zájem, proto se mi do rukou po dlouhé době dostal tedy tento třetí díl, aniž bych viděla druhý. :D (A taky brala jsem aspoň něco než nic, že. Nebo abych nečekala zase kotel dlouho.) Dle mého vůbec nevadí, i když je fakt, že jak je to založené na volném pokračování, ochudila jsem se o určité "překvápko", které jsem měla poznat až v prostředním pokračování.
Jinak, kniha se mi moc líbila a výborně se četla. Občas jsem měla nutkání jí vůbec neodložit. Nebyla nudná anebo neměla hluchá místa. Stále se něco dělo, ať už vážná věc nebo naopak vtipná. Autorka mě již několika svými knihami přesvědčila, že to umí s vtipem a taky s charakterem hlavních a důležitých vedlejších postav. Emily byla fajnová pohodářka, na to z jakého prostředí pocházela, jsem se až divila. Čekala jsem asi fakt, fakt nejvíc rozcapenou pipku. Celkově celá její rodina byla hrozně fajnová. Henry? Byl to prostě dobrej chlap se zlatým srdcem, ale někdy mi přišel úplně hloupě vykreslený, což je trošku škoda, ale to je jen zanedbatelné smítko.
Nechci tvrdit to, s čím se tu v komentářích setkávám, že se jedná o nejslabší díl série. Nejen, že to nemohu posuzovat ještě na 100%, ale hlavně se mi tak nezdá - ta kniha je dobrá. Pravda, váhala jsem nad hodnocením a ubrala jsem jednu hvězdu, ale je to spíše na 4,5. Jen asi proto, že ke konci jsem neměla "takový" pocit jako v tom prvním. Vim já? :) Však se tedy dodatečně těším na prostřední záležitost z Bavettových, konkrétně na Roberta a rozhodně neváhám doporučit dál. ;)

misule605
02.04.2016

Tenhle díl se mi moc líbil. Jelikož jsem poslední díl četla s odstupem, trochu jsem věci zapomněla, ale postupně mi hodně věcí naskočilo. Henryho chování bylo naprosto úžasné a vystupování vtipné. Sourozenecké hašteření bylo neodolatelné. Velice hezké čtení. Jenom doporučuji :)

ivousekk
09.03.2016

Opět bezva čtení, ideální romantická oddychovka s trochou napětí. Jen mi už některé věci přišly dost nereálné. Ve srovnání s prvním a druhým dílem asi nejslabší. Ale čert to vem, účel splnil - na odreagování super :)

MinaHawke
20.02.2016

Henry"Plyšák" byl kouzelný, takový mrzout, ale Emily ho dokázala změnit. No jo, co dokáže láska, že? A zápletka s pomateným agentem Mayersem byla dobrá, z agenta, který vás má hlídat se stane blázen, který si myslí, že ho chcete a on vás taky, co by tomu mohlo tedy zabránit? Snad jen Henry. Konec se vydařil, prostě takový jak má být.
Jen je škoda, že je to poslední díl, ráda bych si přečetla další.

Jaruce
13.02.2016

Poslední z dílů byl také zajímavý, ale nebral mě už tak jako předešlé díly . Nenudil mě, nebylo v něm tolik emocí a ani hlášek jako u předešlých.

hexe
26.01.2016

Opravdu jsem se zasmala, vtipna Emily, hlavni hrdinka z bohate rodiny. Po dvou predchozich dilech malinko nudnejsi, ale i tak nechybelo napeti, humor , zapletka. Konec trosko zklamal, na muj vkus rychle ukoncelo bez emoci, skoda ale trilogii doporucuji mam rada styl psani autorky, zadne zbytecne okecavani, nenasilne a poutave.

studentice
09.01.2016

Je to ideální oddechová knížka, když člověk potřebuje na chvíli vypnout. Chyběl zde ale bohužel humor a bylo zde příliš mnoho nereálných situací.

Anet257
05.01.2016

Na doporučení jsem začala číst tuto sérii. První díl mě nadchnul, druhý jsem zhltla během dvou dnů, ale tento díl byl o dost horší. Už od začátku se mi nelíbil popis Henryho, který na mě působil jako negramotný obří hlupák. Děj byl neskutečně zdlouhavý a obsahoval až moc nereálných zápletek a problémů. Několikrát jsem musela knihu odložit a jen z úcty k předešlým dílům jsem se nakonec donutila knihu dočíst.

jitka7
30.12.2015

Lepší než druhý díl, ten mě moc nenadchnul. Ale musím říct, že první díl byl nejlepší. Postupem to ztrácí šťávu a děj je takový zvláštní, dlouhý, utahaný a přehnaný. Hlavní postavy jsou fajnově napsané, to jo. Ale něco tomu chybělo. Škoda.

ElisR1
12.12.2015

Opět skvělý oddechový díl.

vikimi
15.11.2015

Knížka mě zklamala. Nic na ní nebylo. Bohužel!

Lenny33
13.11.2015

Spíše zklamání. Pochválit můžu možná tak čtivost příběhu a pár zajímavých charakterů postav.
Jsem zvyklá, že autorka píše spíše dějově "jednodušší" knihy, ale dokáže je něčím okořenit, (ano hlavně humorem!), což se zde jaksi nepovedlo. Dále jsem postrádala jakýkoliv vývoj vztahu - prostě se neměli rádi a najednou si zřejmě řekli, že by se mohli milovat. :D
Ale zase,... kdo by nechtěl takového plyšáka. :)

Haňulec
09.10.2015

Velmi krásně napsaná kniha s krásný dějem. Příběh Henryho a Emily stojí za to přečíst. Celá série Bavettovi je úžasná a mohu ji jen doporučit. :-)

katerina8565
05.10.2015

Přestože tahle kniha byla asi nejslabší z celé série, přestože zde nebylo tolik prostoru pro nějakou větší akci a přestože to byl (alespoň v této sérii) ten nejvíce předvídatelný příběh který jsem kdy četla, Katka si mě zase získala a omotala si mě kolem prstu. Už od první chvilky jsem byla uchvácená. Kdyby se do něčeho takového pustila jiná autorka, možná by se mi po čase její knihy omrzely, ale Katčin humor je pro mě jako droga.

rajen
03.10.2015

Knížku jsem vzala v knihovně naslepo, něco mi říkalo jméno autorky a tak jsem byla zvědavá. Nejspíš ale nejsem cílovou skupinou knihy. Přišla mi strašně naivní, hloupá a jednoduchá. Pro někoho možná ideální červená knihovna a tzv. oddechovka, ale i ta pro mě musí mít aspoň trochu toho nečeho navíc. Možná jsem si měla myslet, že je to pohádka a pak bych byla spokojená. Knížka se točí o vztahu, ale to zamilovávání mi nějak uteklo, nejdřív se nesnáší jak kočka a myš a naráz láska jako trám, nevím no, na mě moc plytké. Hvězdičky dávám za čtivost a za to, že mě aspoň autorka nemučila nekonečným popisem erotických scén.

evelýny
15.09.2015

Zápletka v knize naivní a ještě k tomu úplně stejná jako u předchozího dílu - drsný mafián, kterého změní blondýna.Tři hvězdičky jsem dala proto, že kniha je opět čtivě napsaná, ale stokrát nic umořilo i osla. Ke konci knihy jsem měla pocit, že záměrem autorky je spíš napsat parodii. Rozhodně bych knihu nezařadila do žánru napětí - detektivní.Opravdu ŠKODA!
Od Kateřiny Petrusové si přečtu každou knihu - když nic jiného, tak humor se v nich najde vždycky, a o tom to je ( aspoň u mě ).

pro ženy

Kateřina Petrusová