Lovec

Lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341896/mid_zakazana-hra-lovec-0f8-341896.jpg 4 297 61

Zakázaná Hra série

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Forbidden Game:The Hunter , 1994

Teddy2023
Teddy2023
27.12.2023 3 z 5

Pomalý rozjezd ...dříve ve mně kniha budila hrůzu, ale nyní oddechovka

evineckY
evineckY
19.08.2023 4 z 5

Parta kamarádů si chtěla o narozeninách jednoho z nich
zahrát neškodnou hru...
Svou noční můru nikdy nedávejte na papír !!!

HermanekB
HermanekB
28.06.2022 5 z 5

Kniha má spoustu much, ale i po letech je stále mou srdcovkou.

Nikidree
Nikidree
21.12.2021 3 z 5

Skvělý nápad s poněkud horším provedením. Alespoň to byl můj první dojem při čtení. Rozhodně se jedná o knihu pro mladší čtenáře, avšak pokud člověk chce něco oddechového, kde nemusí přemýšlet, je Zakázaná Hra dobrou volbou.
Věřím, že kdyby tento nápad zpracoval někdo, kdo dokáže lépe pracovat s fantasy prvky, lépe popisovat, vyprávět a hlavně pracovat s postavami, byla by to naprosto bombastická záležitost.
Hl. postavy jsou věkově tak na střední a podle toho se chovají. Osobně mě nijak nezaujaly, hlavně proto, že se o nich člověk vlastně nic moc nedozví. Výjimku tvoří snad jen Jenny. Jelikož má však kniha lehce přes 200 stránek, nelze čekat žádné zázraky.
Zbylé dva díly si plánuji přečíst, abych to měla komplet. Zajímá mě, jak to dopadne.

Devid
Devid
21.02.2021

Hrdinové super,"zloduch "taky , četlo se líp než upíři deníky

kachnat
kachnat
05.02.2021 3 z 5

Odpočinková četba s nádechem tajemna a hororu. Opravdu vhodné jako young adult.

AAAMarket
AAAMarket
30.01.2021 3 z 5

Odpočinkové čtení... jen mi tam chybělo něco nového.

Anička.pa
Anička.pa
21.07.2020 4 z 5

Kniha je asi spíše pro mladší, ale hledala jsem něco u čeho si mohu odpočinout a skvělá volba. Hra se mi líbila, jen bych možná udělala trochu strašidelnější noční můry. Děj ubíhal velmi rychle, za pár hodin přečteno.

Kefyna
Kefyna
09.05.2020 4 z 5

Kniha spíš pro mladší ročníky, ale přesto mě zaujala. Řekla bych, že zkřížení Jumanji a Únikové hry. Nenáročné, odpočinkové.

Vendulik
Vendulik
15.03.2020 3 z 5

Docela dobrá kniha. Takové odpočinkové čtení.

Knihomolka97
Knihomolka97
02.03.2020 4 z 5

Zajímavá knížka, hodně mě bavila. Čtení na pár hodin, děj ubíhal rychle.
Jsem zvědavá jak se bude příběh vyvíjet dál. Hned jsem sáhla po druhém dílu.
Nemůžu si pomoct, ale Julian se mi prostě líbí a fandím mu...i když je to padouch. :D

MisakiNezumi
MisakiNezumi
29.01.2020 3 z 5

Lehce se četla a dobře se u ní odpočívalo. Jenom jsem teda nepochopila mysl autora. To že někdo umře se dá jen tak přejít? Jakože si řeknou, že daná osoba byla statečná a pak jít dál? Takhle to přece v životě nefunguje.

s.k.holesova
s.k.holesova
02.12.2019 5 z 5

Nádherná kniha, plná zvratů a upřímně jsem si ji zamilovala. Myslím že je to autorčino nejhezčí dílo

Evka3814
Evka3814
30.09.2019 3 z 5

Zajímavá kniha,která neurazí ani nenadchne.

orangerose
orangerose
04.07.2019 5 z 5

Příběh byl barvite akční, líbil se mi :)

janelka2
janelka2
29.04.2019 4 z 5

Čím to je, že vždycky fandím krásným pasouchům. Knížka se mi líbila, jsem zvědavá na další díl.

mirabl
mirabl
21.02.2019 3 z 5

Tenhle paperback přijde vhod, pokud se našinec nachází v prostorách s nulovým výskytem spotřební elektroniky. Jakákoliv adventura, hraná na iks let starém kompu, je totiž lepším řešením dilematu Jak zabít 4 hodiny času. Pokud to srovnám s tituly jako "Ursula Poznanski - Erebos–Hra, která zabíjí!" nebo "Anders de la Motte - Game", tak Zakázaná hra-Lovec je z nich opravdu nejslabší.

SeiyaOri
SeiyaOri
05.10.2018 3 z 5

Jako oddechovka pro nenáročnou mladou dívku dobrý, trochu mě štve že poslední třetina knížky je moc naplácaná na sobě jako by autorce docházeli stránky nebo čas.

Veruu95
Veruu95
10.08.2018 5 z 5

Přečtěno jedním dechem během asi dvou hodin :D Perfektní od začátku až do konce, už mám rozečtený i druhý díl, hrozně mě zajímá, co bude dál :)

Meridea
Meridea
24.05.2018 5 z 5

Velmi napínavá a krásná kniha :-)