Zaklínač komiks: Zájmy státu: Druhá část

Zaklínač komiks: Zájmy státu: Druhá část https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279781/bmid_zaklinac-zajmy-statu-2-kJd-279781.jpg 4 36 3

Zájmy státu série

< 2. díl

Speciální vydání komiksového zpracování ságy o Zaklínačovi na motivy Andrzeje Sapkowského, jenž bylo určeno jako doplněk u příležitosti vydání druhého dílu video hry „Zaklínač: Vrahové králů“.

Dobrodružné , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

Wiedźmin: Racja stanu, część 2 , 2011

Hor89
02.01.2023 4 z 5

Dokončení dvoudílného zaklínačského minikomiksu. Kresba je opět velice povedená. Po příběhové stránce je komiks opravdu dobrý - více odpovídá knižní předloze než většina ostatních zaklínačských komiksů. Škoda jen že nevyšlo druhé vydání s oběma částmi komiksu pohromadě. I tak jde (dohromady s prvním dílem) o můj nejoblíbenější zaklínačský komiks.

MinaHawke
07.01.2019 5 z 5

Je škoda, že první díl se nedá sehnat, sice na začátku je shrnutí co se stalo v prvním díle, ale stejně. Jinak super.

Skallarix
30.01.2018 5 z 5

Druhý díl, či spíše druhá polovina příběhu o Geraltovi nesoucí název "Zájmy státu".
Co se jedná o vypravěče Zaklínače a jeho světa (krom samotného stvořitele a autora Sapkowského, samozřejmě), Polsko se drží na pomyslné špici, oproti třeba Američanům (viz. - komiks "Zaklínač: Skleněný dům"). Možná je to i tím, že tento svět je vystavený v kulisách velmi podobnému tomu našemu, středoevropskému v dobách středověku, a ten, přiznejme, je nám daleko blíž.
Jinak co se týká samotného komiksu, těžko něco vytknout. Stejně jako u první poloviny - bravurní...

Kniha Zaklínač komiks: Zájmy státu: Druhá část je v