Zájezd snů

Zájezd snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496804/bmid_zajezd-snu-4cy-496804.jpeg 4 52 13

Tahle knížka je plná příběhů. Má ale něco navíc… Příběhy se odehrávají na nejrůznějších místech světa a vy se díky nim dozvíte, kde se báječně večeří, kde se dají potkat galantní muži, kde se promenádují celebrity, kde je úchvatná vyhlídka, kde můžete najít kila pravých hřibů a kde vám děti dají aspoň na deset minut pokoj. V optimistických povídkách najdete nejen praktické rady a nečekané pointy, ale i moudré postřehy a hodně smíchu!... celý text

Humor , Povídky , Literatura česká

Vydáno: ekniha , Motto

JiříM
17.03.2024 5 z 5

Nevím, jak moc se dá knížka použít jako bedekr, ale rozhodně mi postačila jako zábava na dva dny v lázních. Některé povídky jsou opravdu povedené, některé už méně, ale za přečtení knížka stojí.

Lenka4
12.05.2023 3 z 5

Nezáživné kulinářské zážitky a fádní putování po buticích. Některé zastávky na cestě se dokonce opakují. Účastník zájezdu tak pomalu usíná a jen zřídka jej ze snu probere jiskřivěji líčená historka.

dawson321
12.04.2023 4 z 5

Halinu mám rád a její styl humoru mi prostě sedí. Tato kniha je kompilací několika fejetonů/statí a krátkých povídek. Některé jsou zábavnější, jiné méně. Halina má určitě přehled o světě a je zcestovalá, což oceňuji. Ideální kniha na dovolenou.

RendyaDav
12.03.2023 4 z 5

Vypnete, odpočinete si,zasmějete se...A dozvíte se plno zajímavých věcí s pohledu spisovatelky , které se odehrály z cest na této naší planety...

magnolia
01.02.2023 2 z 5

Knížku od H.P. jsem si vzala jako protipól ke sledování dramatických seriálů, abych si odlehčila hlavu před spaním. To odlehčení tu je, ale jinak mě tentokrát míjelo časté popisování cizokrajných pobytů a jídel (jeden cestovatelský postřeh se dokonce opakoval). Necestuji, takže tato témata tolik neocením, ale někdo jiný určitě ano.

hzd
12.12.2022 5 z 5

Knížka se mi jako vždy líbila. Paní Halinu mám ráda. V jejich knížkách se vždycky přenesu na dovolenou.

4xbabča
08.11.2022 5 z 5

Příjemné a pohodové čtení, kde hlavním tématem je cestování, gurmánské zážitky autorky a hlavně humor, který opravdu pobaví a pohladí po duši.

Hanuja
03.11.2022 5 z 5

Krásné odpočinkové čtení u kterého jsem se hodněkrát smála nahlas. a celkem dost zajímavých a nových poznatků jsem se dozvěděla o evropských národech. Vždy s inteligentním humorem. Těším se na další novou knížku Haliny.

Dixinka
01.10.2022 5 z 5

Prostě Halina - odpočinkové čtení.

Iki1
16.09.2022 4 z 5

Autorka je velmi dobrá vypravěčka, díky tomu mě tahle kniha hodně pobavila. K tomu tu najdeme hodně tipů, kam o dovolené určitě zajít, co si dát, co má autorka vyzkoušeno. Hodně mě baví, že si Halina umí udělat legraci sama ze sebe a ač jsem si ji v televizi ani jednou nespustil, tady jsem na její talent získal hezký náhled.

sidonka
29.08.2022 3 z 5

Prima odpočinkové čtení o cestování, pohledem autorky s humorem jejím vlastním, ke knížce se určitě budu vracet, protože cestovatelských tipů jsem tam opravdu našla hodně

jiri5810
22.07.2022 3 z 5

Tato kniha by mohl byt docela regulerni pruvodce. Halina ctenare seznamuje s historii a gastronomii jejich oblibenych destinaci. To vse ovsem velmi ctivou a nenarocnou formou. Obcas se v pribehu projevi jeji typicky humor, obcas prekvapi velkou serioznosti.

alnahu
30.06.2022 4 z 5

V této knize se dočteme o cestách paní Haliny z nejrůznějších míst světa,psané s humorem.Nechybí ani praktické rady ,ale i moudré postřehy .Při čtení jsem úplně slyšela hlas Haliny. Na dovolenou si nezapomeňte do báglu přibalit toleranci,optimismus,zvědavost,prachy a nějakou knihu ode mne!-vzkazuje Halina všem čtenářům.