Zahradničení den po dni

Zahradničení den po dni https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314291/mid_zahradniceni-den-po-dni-Mka-314291.jpg 4 4 2

Velký zahradnický rádce. 1686 rad, 532 kreseb. Velmi podrobná zahradnická příručka, která přináší komplexní informace o všech aspektech práce na zahradě. Jednotlivé rady jsou seřazené podle měsíců a zároveň očíslované od jedné do 1686. V zadní části je více než sto stran přehledných tabulek, které nabízejí tipy shrnuté v kostce.... celý text

Zahrada
Vydáno: , Esence

Rat für jeden Gartentag. Ein praktisches Handbuch für den Gartenfreund , 2003

LadyCotton
08.01.2021 4 z 5

Není to špatná kniha pro začátečníky. Je obsáhlá, ale měla jsem pocit, že rady se docela často opakují (i v jednom měsíci).
Kniha je rozdělená do dvou částí. Ta první je věnovaná tipů a trikům, a je seřazena podle měsíců v roce. Ta druhá je ve formě tabulek. Moc se mi líbí tipy na zahradničení šetrné k přírodě (nejsou to takové ty moderní eko/bio žvásty).

Predator3313
06.12.2018 5 z 5

Kniha je vhodná především pro začínající zahrádkáře. Rady jsou seřazené podle měsíců, takže kdo toho moc neví ( jako já ) tak postupně postupuje knihou. Pro zkušené, kteří si chtějí jen něco sem tam pohledat to není moc vhodné. Protože když se chci třeba podívat na rady o okurkách, musím si vyhledat rady v rejstříku a pak prolistovat polovinu knihy, jelikož si musím nalistovat každou z 20ti rad o okurkách, která v knize je. Každopádně se mi kniha docela líbí, dobré jsou i tabulky na konci.

Franz Böhmig
německá
2005  86%2000 rad pro zahrádkáře
2017  85%Zahradničení den po dni

Kniha Zahradničení den po dni je v