Zahradní rostliny

Zahradní rostliny https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316202/bmid_zahradni-rostliny-FW6-316202.jpg 5 15 4

Encyklopedie zahradních rostlin – stromy, keře, květiny. Velmi obsažná publikace, praktický formát, detailní popisy a výstižné fotografie nabízejí velké množství informací a tipů, jaké druhy si vybrat pro užitkové i okrasné pěstování.

zelena_zabicka
06.01.2022 5 z 5

Studuji zahradní tvorbu a tahle knížka je navíc (k tomu, co bylo řečeno již níže) skvělá i v tom, že obsahuje i tabulky s doporučenými kultivary do zahrady, má uvedeny vzrůstnosti rostlin, jejich nároky, barevnost... Je tam víc jak 90 % dřevin, které se učíme i ve škole. Jsem z nadšená. Navíc plná fotek. Doporučuji.

archivářka115
25.04.2021 5 z 5

Bezvadná encyklopedie. Jsem ráda, že jí mám. Je pravda, že občas nějaké květiny chybí, ale to se dá přežít.

Karathen
17.03.2019 5 z 5

Tahle kniha je naprosto skvělá. Je komplexní. Je tam asi fakt všechno. Není to zbytečně složité, jen věci, které běžný zahrádkář potřebuje vědět. Jsou tam moc pěkné obrázky. Dokonalý dárek pro lidi se zájmem o zahradnictví. Dokonalá kniha do domácnosti se zahrádkou.

jennys44
14.09.2017 5 z 5

Krásná a přehledná publikace.Vřele doporučuji