Zahrada: Návrat

Zahrada je románová pentalogie na pomezí městské fantasy a magického realismu, jejímiž hrdiny jsou dnešní mladí lidé volně sdružení do přátelské skupiny. Příběh, v němž se všední současnost proplétá s motivy legend, mýtů, lidové kultury, hudby, doteky svatých knih a děl světové literatury. Vážnost, humor, realita a fantazie, romantické city spolu se sňatky z rozumu, skoro detektivní záhada i hororové obrazy v jednom. Ve třetím dílu s podtitulem Návrat se přátelství, žárlivost i láska mísí a proměňují jako barvy v alchymistově křivuli. Zmizelé a pohřbené opět vstupuje na scénu, aby zpochybnilo všechny předchozí dohody a rozumné plány. Někdo se navrací jasně a čitelně, jiný v sotva postřehnutelných náznacích a po špičkách, dosud skrytý za kulisami. A protože had v rajské zahradě nikdy nespí, na Tomáše Roháče čeká jedna velmi těžká zkouška....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/270155/zahrada-navrat-VY5-270155.jpg 4.913

Zahrada 3.

Romány, Literatura česká
Vydáno · Libor Richter - Kruh

Kniha Zahrada: Návrat

a2jana
21.02.2017

Tahle série je doopravdy skvělá, jsem z ní velmi nadšená, jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době četla

Kosmik
03.03.2016

Báječné pokračování úžasné série

aalexiis
29.12.2015

Zahrada mě jako vždy nezklamala. Pro mě je tohle jedinečná série, stejně jako její autorka. A můžu s čistým srdcem říct, že postava Tomáše je jedna z mých nejmilejších vůbec. Těším se na příští rok, kdy se znovu ponořím do tajů Zahrady a znovu se setkám se svými (knižními) přáteli, kteří se po ní toulají.

magický realismus městská (urban) fantasy

Jana Richterová