Zahrada lží

Zahrada lží https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25651/bmid_zahrada-lzi-b92-25651.jpg 4 45 8

Zahrada lží série

Těhotná Sylvie si v nemocnici uvědomí, že by mohla ztratit vše - dítě totiž není manželovo. A proto se rozhodne k zoufalému kroku a k životu ve lži....

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Garden of Lies , 1989

Květi62
18.02.2023 5 z 5

Zahrada lží, knížka, kterou jsem někomu půjčila a ten mi ji nevrátil. Knížka, kterou jsem si jako první proto znovu koupila, tentokrát na Databázi knih. Knížka, kvůli které jsem se zaregistrovala na Databázi. Knížka, která se mi letos hodí do výzvy. A v neposlední řadě knížka, kterou jsem znovu kvůli výzvě přečetla a vůbec mě nezklamala.
Rozhodnutí, které Sylvie po narození dcery udělá, změní život všech. Sylvie žije život ve lži. Rose cítí, že do "své" rodiny nepatří. Je ale silná a jde za svým cílem. Rachel také hledá svoji cestu. Jako lékařka se ocitne ve válce ve Vietnamu. Najde zde svoji velkou lásku. A potom se cesty Rose a Rachel protnou. Skončí život ve lži?
Já už vím, že si brzy přečtu i volné pokračování této knihy. A to je knížka Trny pravdy.

Ála1968
18.04.2022 3 z 5

Kniha mi ležela už pár let doma a nějak se mi do ní nechtělo.Dnes jsem jí dala šanci a byla jsem hodně překvapená.Vůbec nebyla špatná,spíše naopak.Bylo to skvělé.

georginaa
18.10.2020 3 z 5

Co dokáže udělat člověk pro svůj hřích. Celý život lhát a bát se, zda na to někdo nepřijde. Trpět v mysli a strachu, co je to vlastně za život. Myslím, že kdyby Sylvie vyšla s pravdou ven, mohl její život byl daleko vyrovnanější a možná i lepší, než ten který prožívala, kdo ví.

Mudry
07.06.2020 4 z 5

Probírala jsem se starými fotkami a na jedné z nich zjevně čtu tuto knihu. Vůbec jsem si nevybavila její obsah a tak jsem si ji půjčila a přečetla znovu. Vůbec nebyla špatná, i když to zrovna není můj oblíbený žánr.

MajkaCZ
02.05.2016 3 z 5

Omylem jsem si půjčila tuto knihu místo "Zahrady lží" od Amandy Quick, ale nebyla špatná, dobře se četla. Doporučuji všem, kdo mají rádi happy end.

Rup
11.03.2014 4 z 5

Výborně napsané. Poněkud mi vadí přemíra melodramatičnosti a již klasický happy end. Nicméně doporučuji.

MichaelaMalinka
10.01.2014 4 z 5

Moc dobrá knížka. Jsem zvyklá na příběhy vyprávěné jednou osobou a tady bylo vše jinak, pohled na věc od různých postav byl zvláštní, ale všechno do sebe krásně zapadalo a čím jsem četla dál, tím víc jsem potřebovala vědět, jak to dopadne. Žádná z postav to neměla jednoduché, obzvlášť Rose. Neuvěřitelné kolik témat se dá zahrnou do jedné knihy - Láska, ať už rodičovská nebo partnerská, tajemství, lži, právníci, lékaři, válka a další. Napínavé, dojemné, strhující. Můžu jenom doporučit!

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Napínavý děj románu až do poslední stránky.

romantika

Eileen Goudge