Záhada tajného dopisu

Záhada tajného dopisu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255142/bmid_zahada-tajneho-dopisu-659d7a7772495.png 4 88 6

Záhady série

< 6. díl

Šestý a zároveň poslední titul ze série „Záhady“ populární britské autorky. Hrdiny jsou opět Roger, Diana, Pajda a Barny a velcí kamarádi pes Ťulpa a opička Miranda. Děti tráví tentokrát prázdniny na mořském pobřeží – v Merlinově zátoce. Zlatý písek, vysoké útesy a záhadné jeskyně slibují tři týdny báječných prázdnin se spoustou koupání, slunění a rybaření. Z plánů na poklidné koupání nezbyde nic.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Ragamuffin Mystery , 1959

Jessybelle
Jessybelle
16.07.2022 5 z 5

Pěkný díl, možná trochu kratší, ale některé děti to uvítají. Jinak zde nechybí záhada, trocha napětí a sPajdovy vylomeniny.

pepa4081
pepa4081
06.11.2021 5 z 5

Další série od Enid Blyton a opět jsem nadmíru spokojený. Opravdu nedokážu říct, že by mne nějaká její kniha nebavila. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

buldozer5
buldozer5
26.07.2017 4 z 5

Kniha mi přišla trochu slabší než ostatní z téhle série, ale svoje kouzlo má.

jaja1989
jaja1989
18.12.2015 3 z 5

Pavoučí dům byl tak nabity!!!!Strašně jsem se těšila na další díl.
Bohužel je zklamáním, sice je stále super, ale předchozí díly byly napínavější jako by autorce docházely sily.

Pakuna
Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

kleria
kleria
24.02.2013 3 z 5

Když jsem byla malá tak mě tato knížka bavila číst pořád dokola, ale teď už mě to tolik nebaví. Jinak pro mladé čtenáře určitě doporučuji ;).