Záhady Strážce duší

Záhady Strážce duší

Co znamená prastarý magický znak namalovaný na křtinských lebkách? Působilo na Moravě přísně utajené Bratrstvo ohně? Jaké tajemství skrývá obraz zázračné Madony? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Nachází se na hradě Houska brána do jiných světů nebo je tu ukryto svědectví o neznámé historii? Podaří se rozluštit poselství, zakódované do stěn tamní kaple? Kniha plná fascinujících faktů, hypotéz a konspiračních teorii navazuje na úspěšný titul Sedm záhad Strážce duší a nové díly televizního seriálu Strážce duší a pokouší se poodhalit další jedinečné záhady českých dějin....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29337/zahady-strazce-dusi-29337.jpg 4.122

Strážce duší

Mytologie, Záhady
Vydáno:, Mystery film

tester
02.02.2016

Je to tak přehuštěné záhadami, že na třetí stránce už nevím čí jsem. Na desáté stránce jsem z toho jelen a na dvacáté stránce odpadám z důvodů nedostaku operační paměti. Prostě jsem to vzdal. E-kniha.

rose
21.01.2012

Arnošt Vašíček je zárukou, že kterákoliv jeho knížka bude zajímavá se spoustou informací a teorií pro všechny, kdo se zajímají o problematiku záhad. Je to pokaždé super čtení. Fascinuje mě, kolik archivů, depozitářů, novinových článků, svědectví, dobrodružných cest a napětí je za napsáním každé kapitoly. Vašíček je moje krevní skupina, kdo nezná a chce vyzkoušet, můžu stoprocentně doporučit!

minirock
10.12.2011

Člověk by ani neřekl kolik tajemných míst a předmětů se v té naší malé zemičce nachází. Knížka je velmi zajímavá ale mohla být opravdu delší.

Swatulkaa
13.04.2011

Knížka mě naprosto nadchla- je vhodná pro milovníky záhad. Líbí se mi jak autor řeší nějakou záhadu a snaží se to vysvětlit dopodrobna a uvádí k tomu různé příběhy a příklady. Jsou zde i super fotografie. Přečetla jsem to jedním dechem, je škoda, že je knížka krátká. Jinak vynikající.