Záhady staré Evropy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři kluci a jedna zvědavá holka, dva bezvadní tátové, trochu potrhlý strýček a jeden spisovatel společně pátrají po záhadách staré Evropy. Podivné čáry a znaky na starých mapách je dovedou až do francouzské Bretaně, k pravěkým menhirům a dolmenům a k neuvěřitelným domněnkám, které však autor dokládá mnoha důkazy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298538/big_zahady-stare-evropy-pR2-298538.jpg 454
Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Záhady

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Die Rätsel im alten Europa, 1991


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Záhady staré Evropy

Peleus
03.09.2018

Dětičky exaltovaně pobíhají sem a tam. Sestavují referáty. Nadšeně štěbetají o záhadných čárách, tajemstvích a nálezech. Až jim vyhládne, dají si zapečený chléb se sýrem dle receptu strejdy Dänikena, aby mohly následně sbalit saky paky a vyrazit na "road trip".

Tohle snad autor napsal pro vlastní vnuky (pokud nějaké má)!

Takže ne. Ne! Ne! Ne! Nebrat.

P.S. Navíc k čárám nechovám příliš důvěry. Chcete-li, klidně si pospojujte staré zříceniny na Šumavě. Budete-li dost kreativní, jdou propojit i s jinými významnými světovými stavbami a posvátnými místy. Jde o to, zvolit si správně výchozí body a mít dobrou teorii. Pomocí těchto čar sice nezakreslíte do mapy ušatého králíka, ale poměrně pravidelné geometrické obrazce vám skutečně vyjdou.

Leipreachán
18.06.2018

Hezké čtení pro děti.


Martian
06.04.2018

Däniken by se měl držet svého kopyta, protože tohle nefunguje.

Uroborus
12.03.2018

Začiatok rokov 90-tych a my sme sa vrhli na Dänikena masovo a masovo začali vychádzať aj jeho tituly. S otcom(nech odpočíva v pokoji!), sestrou aj známymi, sme potom viedli dlhé debaty, kto sme a odkiaľ sme prišli. Boli to také nezabudnuteľné chvíle!,...a ja ich v sebe stále nosím a opatrujem.

1972Sixo
19.03.2016

Nie také napínavé ako sa čaká, ale zase plno informácií, ktoré si každý skladá ako sám chce.

Terva
04.06.2015

Vyloženě o Evropě, o podivných čárách a znacích na starých mapách. Zde se dokonce hovoří o Českém hradě Šternberg, který také patří k síti čar vytvořených mimozemšťany.

matesatan
21.01.2015

opět něco jiného než znám od danikena ale dobrý

kannibal28
22.08.2014

danikenovská klasika pisáná ako román ktory v podstate sa nedokončil...........a čo sa týka hore napisaného obsahu je zlý lebo ja som čítal o inom