Láska z donucení

Láska z donucení https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343376/bmid_laska-z-donuceni-sD0-343376.jpg 4 17 4

Po tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje. Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Reluctant Bride , 2001

Mesačnica
07.02.2023 3 z 5

(SPOILER) Matka Indie a Letty mi neuveriteľne pripomínala matku slečien Bennettových z Pýchy a predsudku, ale bola oveľa horšia. Keby lord Isham zvolil inú stratégiu na získanie Indie, čo tak trochu úprimnosti? Ale to by potom asi nebolo také zaujímavé.

vcielka
21.09.2022 3 z 5

Hm hm hm, príbeh by bol aj pekný, keby zasa nebola hrdinka totálna sliepka, ktorá bola zasa len opisovaná ako pokroková slečna, ale nedajte sa autorkou oklamať. Nebola! Bola hlúpa ako tágo. O hlavnom hrdinovi sa rozpísať veľmi neviem, pretože tak často v knihe nebol, resp. sa neprejavoval, keďže jeho líniu autorka neopisovala. Kniha ale začala skvelo. Myslela som, že som natrafila na dobré čítanie, no trvalo to až kým nepovedala, že si ho vezme. Odvtedy aj jemu zmäkol mozog, nielen jej. Chvíľu to vyzeralo neskôr nádejne, keď sa vrátil brat domov, no trvalo to asi stranu a potom to opäť stratilo všetku iskru a zmenilo sa to len na príbeh o nepokojných myšlienkach hrdinky

MinaHawke
01.05.2017 4 z 5

Příjemné čtení. Líbilo se mi, že se India obětovala pro svou rodinu, to bylo od ní hezké. Ale nakonec to přeci zas až taková oběť nebyla.

Luccy78
27.07.2016 4 z 5

Příběh Indie, které tragicky umírá otec a je odkázána spolu se sestrou Letty a jejich matkou na život bez prostředků a bez domova. Jaké je jejich překvapení, když dostanou nabídku v podobě sňatku jedné z nich za bohatého lorda Ishama. Jak se ale rozhodnout, když právě tohoto člověka obviňují ze smrti svého otce a právě jemu připadl celý otcův majetek, včetně rodného domu. Na druhou stranu by dotyčná dívka zachránila celou zbývající rodinu od chudoby. Těžké rozhodnutí..

milostné romány harlekýnky historické romance

Meg Alexander
americká
2008  69%Debutantka
2017  74%Láska z donucení
2007  63%Přátelství z vášně
2008  72%Roztomilá podvodnice
2001  60%Veselý námořník

Kniha Láska z donucení je v