Pes na zabití

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Devátá kniha série Záhady Melanie Travisové. Tentokrát za Melanií Travisovou neúnavně slídí dva muži - bývalý manžel a současný přítel. Aby jim unikla, raději se dá do pátrání po záhadném původu rozkošného štěněte, malého jezevčíka, který má být prodán v dobročinné dražbě. Čím víc se toho o štěněti dozvídá, tím je případ zapeklitější. Psík se patrně stal předmětem porozvodových tahanic jistého páru. A jako by opatrné našlapování po minovém poli rozpadlého manželství nebylo už tak dost vysilující, musí si Melanie poradit ještě s dalšími slídiči - na paty se jí pověsila televizní reportérka a její kameraman; usoudili totiž, že je Melanie, která má dobrý nos na průšvihy, dovede ke kýženému sólokapru. Ti dva jdou sice Melanii na nervy, doopravdy ji však děsí někdo mnohem tajemnější a zlověstnější. Noci se jí vloupal do domu, okradl ji a unesl štěně, kvůli kterému to všechno začalo. Melanie pokračuje v pátrání ještě zuřivěji a netuší, že při tom půjde o život......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12596/pes-na-zabiti-12596.jpg 4.412
Série

Záhady Melanie Travisové 9.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Brána
Orig. název

Hot Dog, 2002

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Pes na zabití

Pest
14.10.2014

Dvě knihy ze série Záhady Melanie Trevisové jsem přečetl a nemohu říct, že autorčin rukopis není čtivý. Originalitou této detektivní série je absence detektiva, jinak řečeno, hlavní postava v systematickém pátrání. Příliš času autorka věnuje chovatelství psů, což je jisté specifikum a čtenář čeká dlouho, než se objeví náznak záhady. Tím, že způsob psaní pojala autorka autobograficky, bych právě u této knihy nevolil zařazení do detektivního žánru; spíše, jako příběh ze života. Navíc sama protagonistka, do jisté miry svou vinou, přišla málem o život v samotném závěru.
Ale: její knihy jsou rodinného zaměření, velmi milé, plné zajímavých vztahů a obratů. Vzbuzují dojem, jako by autorka všechny ty "lapálie" prožila osobně. Doporučuji všem, kteří nepohrdnou atmosférou psích výstav a soutěží, aby se zkusili ponořit do prostředí světa psů a spoluprožívali s autorkou život, který pojímá v nadlehčeném tónu.

Štítky

psi detektivky

Autor a jeho další knihy

Kniha Pes na zabití je v

Přečtených16x
Knihotéce4x
Chystám se číst1x
Chci si koupit1x
dalších seznamech2x