Záhadný host

Záhadný host https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107478/bmid_zahadny-host-FTF-107478.jpg 4 21 3

Osaměle žijící pán učitel v důchodu se jednoho dne seznámí s nečekanou, a o to zajímavější zvířecí návštěvou, čímž se roztočí kolotoč neuvěřitelných příhod.

evismaior
18.03.2021 5 z 5

90% - Tuhle knížku jsem měla jako dítě moc ráda - starý opuštěný pan učitel je jednoho dne konfrontován s podivnou nadpřirozenou postavičkou či snad mluvícím zvířátkem, které mu obrátí život naruby a učiní z něj náhle nečekaně akční jízdu, která vede až k novým přátelstvím. Doporučila jsem ji teď vlastnímu dítku a ráda si ji znovu přečetla. Syn je ale poněkud techničtější typ než já, takže mu vadilo, že se nakonec nepřišlo na to, co je záhadný host vlastně zač. A mně zase vadilo, že to všechno tak rychle skončilo :-)

Market = )
19.06.2014 5 z 5

Kdybych měla zvolit knihu svýho srdce, takhle by rozhodně byla na předních příčkách, i když je pro děti... Kdo to četl, jistě mi dá za pravdu, že (minimálně pár dní po dočtení) chtěl záhadnýho hosta domů taky... ("já neblbnu, ty blbneš!")

hoopoo
03.10.2013 5 z 5

Jedna z mých prvních knížek co jsem se naučil číst. Příbběh se mi moc líbil a často se ke knížce vracel.