Případ pro Madison: Záhadná zmizení

Případ pro Madison: Záhadná zmizení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145120/zahadna-zmizeni-pripad-pro-madison-145120.jpg 3 30 9

Je temná noc. Do ticha se rozezvoní telefon, který probudí Madison ze spánku. Její táta právě dostal nový případ - někdo byl obviněn z vraždy místní učitelky. Zvláštní je, že se zatím nenašlo tělo. Jak může policie vědět, že už žena nežije? Madison se chce stát advokátkou, proto se hned pouští do pátrání. Druhý den ve škole se dozvídá o dalším zmizení. Co se to ve městečku děje? Proč zmizely učitelka a kamarádka Ann? Podaří se záhadu objasnit?... celý text

Šebestová3
16.12.2020 3 z 5

Žádná hitparáda, ale pro mladou generaci určitě zajímavý vhled do toho, že kriminální případy nejsou jen o krvavých přestřelkách, ale taky o práci soudců, obhájců a právníků.

Elulilinka1
07.03.2018 5 z 5

Knížka mě bavila, protože mám ráda tento styl psaní...

nikol1774
18.03.2017 2 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Koupila jsem ji v Levných knihách, z jediného důvodu a to že byla levná. Je na ní napsáno že je to pro čtenáře ve věku 14-ti let a je to pravda. Na mě byla celkem nezajímavá.

anetaany
11.01.2017

Kniha mě natchla a sem ráda ,že sem si ji přečetla je to dobře nepsané rozhodně doporučuji všem kterým se líbí detektivní příběhy.

Liliana2006
26.05.2016 3 z 5

no dopadlo to jak jsem si myslela oproti klubu tygrů je tato kniha nula

TaLu
18.09.2015 4 z 5

Vždy se mi líbí, když má autor odvahu se pustit na nová území. Autor, kterého znám z detektivek, napsal detektivku pro děti a mládež a podle mého názoru se mu vážně povedla. Klidně bych příběhů s hlavní hrdinkou přečetla víc.

Mončičák1234
22.08.2015

Knížka mě moc bavila a měla jsem ji přečtenou opravdu za chvilku. Taky to skončilo podle mého očekávání. Ani nevím jaký jiný konec by tam mohl být. Nicméně skvělá kniha, doporučuji :).

Turambar
11.01.2015 4 z 5

Je to príjemné čítanie pre mladších. Dej je jednoduchý, ale zaujímavý bez zbytočných a otravných fráz, ktoré sa často vyskytujú u podobných kníh pre násť-ročných. Pekná detektívka :) .Aj starší čitatelia môžu byť spokojný, ale odporúčam hlavne pre mladších.

MagdalenaHalow
01.06.2013 4 z 5

Poměrně oddychová knížka, vše dopadlo tak, jak jsem předpokládala. Žádná překvapení, žádná šokující odhalení, ale zase ani nudné to nebylo. Takový průměr.