Záhadná kukla

Záhadná kukla https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5184/bmid_zahadna-kukla-BhP-5184.jpg 3 31 3

Kroniky nové Země série

Hrdinou je kosmonaut, který se vrátil z vesmírné cesty k Zemi a nalezl ji neobyvatelnou. Dostane se do řady dramatických situací na prstenci vybudovaném těmi, kteří planetu včas opustili.

Luigi1
18.02.2022 1 z 5

Plně souhlasím s Ladys.Propadák.

NemmamSlov
30.12.2021 2 z 5

"Buď Země jako zdroj všeho živého, buď človek na Zemi a zasej sémě do svého lože, by zrodilo se lidstvo jako předstupeň ke zrodu Nejvyššího."

3. časť Kroniky novej Zeme bohužial sklamala. Predchádzajúca časť ma výnimočne potešila, no tu som mal opačné pocity. Opäť sa posúvame o niekoľko generácií a Al Yrad znova bojuje aby zachránil obrovského tvora, ktorý sídli v útrobach Zeme. Cítil som sa ako pingpongová loptička. Absolútne som nevedel, komu fandiť a koho naopak odsúdiť. Zbytočné cestovanie Ala, ktoré dej vôbec neposunulo, ale zbytočne viac zamotávalo. Neustále sa spomínala tá istá vec okolo ktorej sa všetko točilo, no príbeh stagnoval. Dúfam, že posledná časť nesklame.

Jedna z horších kních edície Pevnosť.

Ladys
02.03.2014 1 z 5

Jako puberťák jsem četl v Rodokapsu Vejce s ozvěnou. Pod tíhou nostalgie jsem si koupil všechny díly Kroniky v časopise Pevnost. A to zklamání. Díl od dílu je to horší, nebo jsem už starej. Já nevim . Plochý postavy, nikam se nevyvíjej. Al Yrad je snad až natvrdlej. Pro mě bída. Přečetl jsem jen proto, že jsem měl i čtvrtý díl