Záhada žlutých žabek

Záhada žlutých žabek

Autorka o své nové knize říká: "Tohle není román o lásce…. Do této knížky jsem zařadila povídky, sloupky, hodně rad, infantilní reportáž a pár historek, které mi vyprávěla má kamarádka…." Ale hlavně v knize najdete pro autorku tolik typický humor a sebeironii. - Byl nádherný podzimní den. S mužem jsme byli na chalupě a šli jsme do lesa. Nadechla jsem se syrového vzduchu a procítěně jsem řekla: "Miluju přírodu!" A můj muž na mě úskokem koukl a řekl: "I po tom, co ti udělala?!" méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/6026/zahada-zlutych-zabek-6026.jpg 3.259
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

mariva
10.11.2016

Příjemná knížečka plná humoru, jaký od Haliny Pawlowské známe. Některé historky vyvolávají záchvaty smíchu, takže nedoporučuji do MHD.

Když jsem šla s matkou na procházku, potkaly jsme sousedku s dcerou. Asi tak devět jí bylo, a máma měla záchvat lidovosti, a tak po venkovsku, bodře, na sousedku zahlaholila: "To už máte velkou slečnu! A jaké má červené tvářičky!" a sousedka řekla: "Bodejť by neměla! Zrovna jsem ji zfackovala!"

Dixinka
16.10.2016

Asi už je u mě Halina za zenitem zájmu. Vtipy a příběhy se mi zdály pořád se opakjící se. Ale myslím si jako oddechovka to ujde.

LucieD81
03.08.2016

Celkem vtipná kniha, která neurazí ale ani nenadchne. Kdo má rád styl autorčina humoru bude asi spokojený.

Verrrunka
12.08.2013

Halina je prostě Halina… :-) Buď ji můžeme zatracovat, nebo mít rádi. Střední cesta asi neexistuje.

Leskodka
07.02.2013

Kniha mě nenadchla, ačkoliv mám autorku ráda, asi se mi v mluveném slovu zamlouvá víc.

Tuffy
27.03.2011

Od této knihy jsem nic moc neočekávala. Halinu mám ráda, ale knižně jsem si jí nedovedla představit. Ovšem hodně mě překvapila a místy jsem se u knihy i smála nad jejím ironickým nadhledem. Zajímavá kniha. :)