Záhada tajného dopisu

Záhada tajného dopisu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255142/bmid_zahada-tajneho-dopisu-659d7a7772495.png 4 88 6

Záhady série

< 6. díl

Šestý a zároveň poslední titul ze série „Záhady“ populární britské autorky. Hrdiny jsou opět Roger, Diana, Pajda a Barny a velcí kamarádi pes Ťulpa a opička Miranda. Děti tráví tentokrát prázdniny na mořském pobřeží – v Merlinově zátoce. Zlatý písek, vysoké útesy a záhadné jeskyně slibují tři týdny báječných prázdnin se spoustou koupání, slunění a rybaření. Z plánů na poklidné koupání nezbyde nic.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Ragamuffin Mystery , 1959

Jessybelle
16.07.2022 5 z 5

Pěkný díl, možná trochu kratší, ale některé děti to uvítají. Jinak zde nechybí záhada, trocha napětí a sPajdovy vylomeniny.

pepa4081
06.11.2021 5 z 5

Další série od Enid Blyton a opět jsem nadmíru spokojený. Opravdu nedokážu říct, že by mne nějaká její kniha nebavila. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

buldozer5
26.07.2017 4 z 5

Kniha mi přišla trochu slabší než ostatní z téhle série, ale svoje kouzlo má.

jaja1989
18.12.2015 3 z 5

Pavoučí dům byl tak nabity!!!!Strašně jsem se těšila na další díl.
Bohužel je zklamáním, sice je stále super, ale předchozí díly byly napínavější jako by autorce docházely sily.

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

kleria
24.02.2013 3 z 5

Když jsem byla malá tak mě tato knížka bavila číst pořád dokola, ale teď už mě to tolik nebaví. Jinak pro mladé čtenáře určitě doporučuji ;).