Záhada tajného dopisu

Záhada tajného dopisu

Šestý a zároveň poslední titul ze série „Záhady“ populární britské autorky. Hrdiny jsou opět Roger, Diana, Pajda a Barny a velcí kamarádi pes Ťulpa a opička Miranda. Děti tráví tentokrát prázdniny na mořském pobřeží – v Merlinově zátoce. Zlatý písek, vysoké útesy a záhadné jeskyně slibují tři týdny báječných prázdnin se spoustou koupání, slunění a rybaření. Z plánů na poklidné koupání nezbyde nic. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172/zahada-tajneho-dopisu.jpg 4.357

Záhady (6.)

The Ragamuffin Mystery (1959)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

buldozer5

Kniha mi přišla trochu slabší než ostatní z téhle série, ale svoje kouzlo má.

jaja1989
18.12.2015

Pavoučí dům byl tak nabity!!!!Strašně jsem se těšila na další díl.
Bohužel je zklamáním, sice je stále super, ale předchozí díly byly napínavější jako by autorce docházely sily.

Pakuna
11.09.2013

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

kleria
24.02.2013

Když jsem byla malá tak mě tato knížka bavila číst pořád dokola, ale teď už mě to tolik nebaví. Jinak pro mladé čtenáře určitě doporučuji ;).