Záhada divokých duchů

Záhada divokých duchů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493856/bmid_zahada-divokych-duchu-YcW-493856.jpg 4 108 7

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub. Sotva vyluštili tajemství Chrámu hromů, stanou se svědky záhadného zmizení vzácného koně z hřebčína. Zdá se, že za všechno mohou duchové, a to pěkně hluční! Detektivové z Klubu Tygrů se však nezaleknou a záhadu krůček po krůčku objasňují. Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Der Pferde-Poltergeist , 1995

patrik9506
21.06.2022 5 z 5

Krásné ilustrace, jeden úkol ubil v nové verzi ve starém vydání Případ pro tebe a tygří partu se mohla řešit i zpráva s Lukem, kterou posílala Elena baterkami do hřebčína.

Knihomolka506
27.12.2021 5 z 5

Opět nostalgie - z mé malé dětské knihovničky. Parta malých, ale mazaných dětí má další případ! Když zmizí vzácný kůň pouští se parta do vyšetřování. Můžou za zmizení opravdu duchové?

kristijan
24.06.2020 3 z 5

Starší vydání pod názvem Případ pro tebe a Tygří partu - Poltergeist bylo daleko lepší. Kvůli zjednodušení ubylo několik pěkných úkolů - předtím jste mohli např. vyluštit podle vlajkové abecedy spolu s Lukem zprávu, kterou posílala Elena do hřebčína pomocí signálů s baterkami. Taky se mi zdá, že je popletený obrázek u komplice hlavního padoucha v hřebčíně, takže se nedá správně uhádnout, kdo to je. Byl jsem teda z tohohle dílu trošku zklamaný. Celá série je ale jinak moc dobrá.

Čtenář16
06.03.2019 5 z 5

Hodně tajemná kniha

Vikyš
08.02.2018 5 z 5

Super kniha

Ryrok
13.08.2016

Hřebčín moc nemusím ale tento hřebčín se mi moc líbil

Dep8
15.12.2012 5 z 5

Díky detektivní lupy jsem se u čtení knihy bavila!

detektivky pro děti

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Záhada divokých duchů je v