Žádný sex, je úterý

Žádný sex, je úterý https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191873/zadny-sex-je-utery-191873.jpg 3 336 121

Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala. Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli… No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

No-One Ever Has Sex On A Tuesday , 2011

pige
30.01.2023 2 z 5

Neurazí, nepřekvapí.

Úsměvný román na dlouhé zimní večery. Prostě oddechovka.

petusska01
14.09.2022 2 z 5

Veľmi zvláštny príbeh. Takpovediac určite to nie je taká tá romantická prupovídka, od stretnutia, cez spoznávanie, sex a sladký happyend. V podstate sme vtrhli do príbehu niekde v strede deja a potom sa to už len motalo a motalo. Ani jedna postava nie je ideálna, skôr mám dojem, akoby autorka vystihla "krutú realitu" každej postavy a proste sa s tým treba vyrovnať, aby sa to vôbec dalo dočítať dokonca. Chápem, že niektoré pasáže asi chceli byť vtipné, bohužiaľ som skôr typ, ktorý nemá rád trapasy alebo barový humor, a tým pádom mi to až tak vtipné neprišlo. Ale, v konečnom dôsledku Daniel ma prekvapil a pripravil pekný záver aj s poučením pre každého, což teoreticky aj čitateľ môže aplikovať na nejakú osobnú situáciu. Žiadny iný benefit som tam nenašla no...

Karoll_ina
02.09.2022 3 z 5

lehká oddechovka, řekla bych, že i z reálného života :)

Emma27
13.04.2022 1 z 5

Kniha mě moc nebavila ,spíše jsem přeskakovala stránky do konce.

Jarka_rybář
19.11.2021 3 z 5

Knížka je moc fajn. Je vtipná a oddechová. Když potřebujete něco nenáročného k pobavení, sáhněte po ní.

Angelika92
09.11.2021 3 z 5

Přečteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Celkem fajn počtení, ale nic extra od toho neočekávejte.

Tesset
28.02.2021 odpad!

Hrůza hrůz! Těžko věřit, že taková kniha může spatřit světlo světa. Příběh nic moc, ale ještě by se dal. Ale ty dialogy - hrůza. Postavy ještě větší hrůza - jak o sobě mluvili, chování. Říkám si, proč to vůbec někdo vydal. Tuhle autorku už nikdy víc.

Makkys
09.01.2021 3 z 5

Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě a mile mě překvapila. Sice jsem si na začátku říkala ze mě to nebude bavit, nějak sem se nemohla začíst, ale asi po 30str mě to chytlo a opravdu jsem se u toho bavila. Oddechové čtení které ničím nepřekvapí ale aspoň se u toho čtenář pobaví. Hlavní postavy jsou fajn a jsem ráda za to jak to skončilo.

sandratea
07.01.2021 1 z 5

Chytlavý název, který slibuje pikantnosti, zbyde ale jen trapno.

Magdyla.8
06.12.2020 2 z 5

Taková jednohubka. Příběh ničím extra nepřekvapí .. budu se opakovat, do výzvy dobrý:)

Hebrey
06.11.2020 3 z 5

Knihu jsem četla vlastně jen kvůli výzvě, proto jsem od ní nic závratného nečekala - takové Všechno, nebo nic po britsku. Místy ale i pobavila.

JmenujiSeZuzla
27.10.2020 1 z 5

Tato kniha byla až moc oddechová ( a to i na mě). Zařadila bych jí do kategorie maminkovské čtení - naprosté klišé od začátku do konce. Výhoda je, že opravdu není potřeba se ke čtení dokopávat, protože při čtení Žádný sex, je úterý, opravdu nemusíte zapojit jedinou mozkovou buňku. Člověk si u ní opravdu odpočine. Kniha na dva večery.
Děj je, jak už jsem zmínila, až moc předvídatelným klišé, které známe z romantických hollywoodských filmů. Bizardní situace s těhotenstvím a nejistým otcem bych řekla, že je až moc ohraná písnička. A stejně jako všechny ostatní části/postavy knihy nedosahují hvězdné kvality. Prostě a jednoduše toto je knížka na odpočinek při sobotním večeru v teplém pohodlí domova, kdy člověk chce vyloženě vypnout. Nenadchne ale pomůže zrelaxovat.
Konec mne docela zklamal, protože jsem čekala, že bude hlavní podstava více polemizovat nad rozhodnutím a více dostaneme příležitost, jí vidět do hlavy.

Aaloha
19.10.2020 4 z 5

Kniha mě pobavila, byla i vtipná a prostě ze života dobře se četla. Oddechovka na dva večery, prokládám tím detektivky.

DagmarMo
17.10.2020 2 z 5

Cetla jsem kvuli ctenarske vyzve. Nic extra originalniho ani hlubokeho, ale cetlo se docela dobre.

Ladyhawke1983
26.09.2020 1 z 5

Přečteno pouze kvůli čtenářské výzvě. Já a paní Bloom jsme si do noty fakticky nepadly - nejsem romantik a mnohé věci mě v knize rozčilovaly.
Matthew mi dost lezl na nervy, Ben byl občas napresdržku, ale vzhledem k tomu, že jsem si na jeho místě představovala svého oblíbeného Bena Hardyho (který je přibližně stejného věku a o stejný kus mladší než já, jako hlavní hrdinka a její přítel). Občas jsem měla pocit, že knihu zahodim a docitat nebudu.
O chloupek lepší než Jsem single a pomstim se, nicméně podruhé už se k této knize vracet nebudu.

dagmar7365
22.09.2020 3 z 5

Čteno kvůli výzvě a plně se ztotožňuji s hodnocením Qadin. Jednoduché odpočinkové romantické čtení v duchu Bridget Jones, ve kterém nechybělo vůbec žádné klišé, včetně proměny nezralého příšerného partnera v totálně milujícího a empatického otce a manžela.

Qadin
20.09.2020 3 z 5

Snad všechny klišé romantických komedií (nejlepší kamarád gay, porod a zoufalá honička s vlakem i taxíkem, aby se stihlo ono magické vyznání...), taková Bridget Jones bez pana Darcyho.

petulkapeta
19.08.2020 5 z 5

Cetla jsem ji kvuli čtenářské výzvě.. ale nakonec jsem se do ni tak ponořila a úplně me pohltila a bavila a az dokonce jsem byla zvedava..Tak co,Ben nebo Matthew???

ivzu77
14.08.2020 3 z 5

Kniha spíše pro ženy, letní, vtipná, pravdivá oddychovka.
ČV 2020 ( den v týdnu )
Čtete a nemusíte o ničem přemýšlet.

Maki21
11.08.2020 5 z 5

Velmi vtipná krátká kniha vycházející ze života. Ideální jako oddychová kniha na léto.

nevěra humor manželství těhotenství nešťastná láska

Tracy Bloom
anglická
2014  66%Žádný sex, je úterý
2014  70%Jsem single a pomstím se

Kniha Žádný sex, je úterý je v