Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1431 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

LintuShelly
16.09.2021 5 z 5

Nejlepší kniha série Znovu. Sawyer je holka od rány a díky bohu už ne žádná ufňukaná nána. Líbí se mi poměr "zlá holka" - "hodný kluk", kdy je to opak klasiky. Byli věci, které jsem v příběhu nečekala. U prvních dvou dílů se dalo odhadnout dopředu, ale tady ne. Děj mne bavil, nenudil a uměl pěkně vtáhnout. Přijde mi, že autorka se psaním jen a jen zlepšuje.

Ocásek
14.09.2021 5 z 5

Tak tohle jsem přesně potřebovala! Potřebovala jsem knížku, která mě vytáhne z mé celoprázdninové čtecí krize, tak jsem sáhla po Cítit znovu, protože Mona Kasten je sázka na jistotu. A tohle bylo tak skvělý! Bylo to úplně něco jiného, než jsem kdy četla, protože v téhle knížce nenajdete klasický vztah bad boy a good girl, ale bad girl a good boy, a to mě úplně dostalo.
Hlavní hrdinku Sawyer jsem si zamilovala již v předchozích dvou dílech, a proto jsem se neskutečně těšila až se začtu i do jejího vlastního příběhu. Druhou hlavní postavou je Isaac, který je přesným opakem Sawyeřiných obvyklých známostí - podivné oblečení a nerdovské brýle. Sawyer a Isaac spolu uzavřou dohodu: Sawyer udělá z Isaaca drsňáka a na oplátku si nafotí jeho proměnu jako projekt pro svoje studium. A panebože, miluju Sawyer a Isaaca jako pár! Romantická linka je nádherná. Ačkoliv to nemají hlavní hrdinové v životě jednoduché, tak to budete prožívat s nimi a budete jejich vztahu fandit od první stránky.
Cítit znovu prostě chcete číst! Tohle byla emoční jízda a zatím je to můj nejoblíbenější, ale uvidím, co mi nabídnou Doufat znovu a Snít znovu, kterých se už také nemůžu dočkat.

helenkan
13.09.2021 4 z 5

I když tušíte, jak to dopadne, stejně je to pěkné čtení než se k tomu konci dostanete. Příběh další dvojice z téhle série. Správná oddechovka.

PerfectionistKa
30.08.2021 5 z 5

Sawyer je uzavřená, ve skrytu duše miloučká, potetovaná studentka fotografie, na kterou jednou v klubu prostě zbyde Isaac, protože všichni ostatní jsou rozpárování. Isaac je ne-úplně-dobrovolně-uzavřený a naprosto otevřeně miloučký student všeho, kam ho vzali. Jakmile na sebe jednou zbydou, začnou se na sebe vrstvit události, ve kterých se potkávají, až Sawyer napadne, že Isaac je ideální případ pro její závěrečný projekt, ve kterém by ho mohla změnit. Než teda zjistí, že jediný, koho tato spolupráce pořádně mění, je ona.

Kdybych se měla nějak popsat, řekla bych, že jsem mix Spencera a Sawyer. Říkáte si, že ty dvě postavy jsou tak rozdílné, že to nejde? Taky si říkám, ale očividně jde :D V Cítit znovu Spencer zas a opět dokázal, že je nejlepší postava, přičemž se tam vyskytoval všehovšudy jen tak 4x (a to ještě díky Dawn), ale pokaždé udělal něco úžasného a moje srdce zaplesalo. Byť i on tady našel konkurenci. Sawyer jsem si oblíbila už ve Věřit znovu a Isaac byl jednoduše zlatíčko. Jeho osobnost a rodina knihu neskutečně vylepšovali. Líbilo se mi taky, jak šlo poznat, že příběh vypráví Sawyer. Klela a nadávala sprostě, měla prostě jiný způsob vyjadřování a hned šlo poznat, že už nečtu pohled předchozích dvou vypravěček.

Trošku mě i tady (stejně jako v 1. a 2. díle) ale naštvalo, že ačkoli je kniha tak skvěle obsáhlá, ten závěr - snad tímto nic nespoileruju -, kdy se hrdinové konečně usmíří, byl prostě moc rychlý. Přesto mě tento díl bavil víceméně nastejno, možná dokonce i o chlup víc než Věřit znovu, a něco mi říká, že ani ty další už ho nepřekonají. Na 2. i 3. díl jsem se neskutečně těšila, zatímco na pokračování po Cítit znovu (a jeho hlavní postavy) už tolik ne. No uvidíme, třeba překvapí, protože ten svět je skvělý a já ho miluju.

Tomuto dílu bych ráda dala plný počet, nýbrž ve skutečnosti to je tak 4.7/5, opět za tu rychlost v závěru, a taky za to jedno obrovské klišé, které se ke konci objeví, a já ho v určité verzi předpovídala už v Začít znovu (MENŠÍ SPOILER - autonehoda - KONEC SPOILERU). Jinak mě příběh Sawyer a Isaaca upřímně dostal, Isaac je totální láska a nechápu, proč mám pořád zafixované, že nejlepší knižní kluci jsou “bad boys”. Ono ve skutečnosti opravdu nejvíc záleží na tom, jak je postava napsaná. A to Mona umí perfektně… na rozdíl od propracovaných konců :D Buď, anebo je opravdu těžké mě závěrem uspokojit.

LadyCotton
18.08.2021 4 z 5

Moje první kniha od MK - dlouho jsem otálela s touto autorkou, jelikož jsem měla strach, že už to není pro mě... navíc těch téměř 450 stránek je docela nálož...
Příběh se ale čte velice rychle, je to taková ta klasická romantika, kdy onomu jiskření hlavní dvojice fandíte od začátku až do konce. A to i přes to, že po nejdéle po přečtení prvních 50ti stránkách víte jak to dopadne.
Jako oddechovka proč ne - i pro nás co máme už třicítku za sebou :-)
Je prima, že se jedná o volné pokračování série (není tedy nutné číst knihy za s sebou).

emve
18.08.2021 3 z 5

Řekla bych nezklamala ani nenadchla. Jiné páry mi asi byly blíž, nicméně pokračuju v sérii dál a určitě doporučuju jako oddechovku pro romantické večery. :)

Alinke
30.07.2021 5 z 5

kniha mě nadchla svým psychologickým pojetím a postupným rozkrývání osobnosti hlavní hrdinky. Těším se na další knihy

Peťulka3
29.07.2021 5 z 5

Super. Další příběh, další dvojice. I když člověk tak nějak tuší, jak to dopadne, stejně se od toho nemůže odtrhnout a celou dobu jim fandí.

whiolet
22.07.2021 4 z 5

Bohužel si Sawyer moje sympatie moc nezískala a jako s hlavní hrdinkou jsem s ní měla celkem problém, za to Isaac byl strašně fajn.
Holka co spí s každým na potkání má problém, že jí ostatní berou jako matraci... no, ehm, a co jsi jako čekala Sawyer?!
Když to vezmu, ale kolem a kolem, bylo to nenáročné a milé čtení, takže ačkoliv se mi kniha líbila zatím nejméně ze série, pořád bych jí s klidným srdcem komukoliv doporučila :)

princesse
15.07.2021 4 z 5

První kniha od autorky a hezky jsem si početla. Musím říct, že místy na mě až moc hrůzy a zlých vzpomínek a nikdy by to neměl nikdo zažívat a už vůbec ne v dětství, ale i takové věci se dějí, ač jsou sebesmutnější. Někdy mi to trošku přišlo moc, zvlášť až moc zdůrazňované nízké nebo spíš žádné sebevědomí Sawyer. Přiznávám, že mi chvilku i dost lezla na nervy. Ale ve finále příjemné čtení.

dooky
15.07.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší z prvních tří přečtených částí série. Issac byl úžasný. Čtivé, příjemné, romantické.

LiLinka
10.07.2021 4 z 5

Vlastně stejné jako dvě predchozí knihy ze série Znovu. I když co jiného bych vlastně chtěla, žejo. Mona Kasten píše čtivé romány, které baví a zaujmou.

Hlavní hrdinka Sawyer je o dost milejší v tomto "jejím" díle, než jako kamarádka v těch ostatních a to mě překvapilo a potěšilo zároveň. A Isaac? Toho budete milovat od první kapitoly.

Enehy
29.06.2021 4 z 5

Tohle je dívčí románek pro starší jak vyšitý. Citlivá drsňačka, plachý postelový bůh a láska jako trám s menší komplikací. Začít znovu jsem četla náhodou, Cítit znovu jsem si už vzala sebou záměrně a rozhodně si to užila. Doporučeno všem, co si chtějí připomenout vysokoškolské trable.

Siwan
22.06.2021 5 z 5

Zlepšující se tendence je znát. Definitivně jsem přesvědčená, že největším kamenem úrazu je překlad. Jinak postavy super, lepší a lepší a určitě nejsympatičtější ze všech. Už čtu čtvrtý díl a jak je psáno v ostatních komentářích, je zatím nejslabší ze série.

Jája92
20.06.2021 5 z 5

Jestliže jsem byla u předchozího dílu mírně zklamaná, tak příběh o Sawyer a Isaacovi to určitě vylepšil. Kniha se četla jedním dechem a bavilo mě číst o drsné, ale zároveň citlivé hrdince a nesmělém klukovi. Jejich postupné sbližování, vtipné scény i napjaté momenty.

KláraH.
16.06.2021 4 z 5

Tak mám trochu pocit, že modus operandi je stále stejný. Jedu hezky popořadě, tedy od první knihy a vždy je to příjemně pomalý nástup, uvědomění nějakého citu, cca po polovině knihy první sex, pak se cca 60 stran před koncem něco závažného stane, že se pár prakticky rozejde (se zdáním neřešitelné situace) a pak těsně před koncem voilà, konec dobrý - všechno dobré. Ale proč ne. Stejně tu sérii sjedu celou. Není sladká, není lascivní a vrací mě do studentských let. A to mě baví.

Saimoon
29.05.2021 5 z 5

Opět naprostá pecka. V první díle vám Sawyer připadá jako pěkná nána. V druhém díle už jí máte raději a ve třetím ji milujete. Sawyer si sebou nesla dost temnou minulost a samou bolest. Moc se mi líbila postupná Isaacova změna. Jak vystoupil ze své šprtí ulity a stal se sebevědomejším. Myslím, že oba dva se k sobě moc hodili. Příběh byl opět moc super a knihu vřele doporučuji.

MiliKry
22.05.2021 4 z 5

Líbil se mi Isaac. Tak nějak od samého začátku jsem ho měla fakt ráda. Většinou v knihách tohoto typu jsou hlavní hrdinové frajírci nebo typičtí krasavci, ale teď to bylo trochu jinak a to mě bavilo. Samozřejmostí je zápletka. Četlo se to pěkně a líbilo se mi to o něco víc než druhý díl této série.

badliar_id
08.05.2021 5 z 5

Fajn, tohle bylo naprosto skvělý. Vůbec jsem nečekala takovou nálož emocí a kniha mě naprosto pohltila. Doteď jsem zbožňovala první díl, ale po tomto dílu toho nebudu schopna. Všichni z knihy dělali veliký haló a já nechápala proč, ale teď sakra vím! Samozřejmě se tu najdou chyby a věci, které prostě čtenáře hned trknou, ale mně se to moc líbilo.
Sawyer jsem začala mít ráda ve dvojce a tady se všechno znásobilo. Líbila se mi její povaha a celkově všechno na ní. A Isaac? Asi jsem se zamilovala. To jeho chování vůči Sawyer a celkově! Propána já byla z něho úplně vedle :D..
Já z nich byla hotová od samého začátku a to mezi nimi ještě nic nebylo. Rozhodně se řadí mezi moje top strop oblíbené páry..
Knize nechyběla hloubka, což na tom miluju. Sawyeřina minulost byla tedy něco, i Isaacova nebyla nějak extra skvělá. Btw ty scény mezi Sawyer a sourozenci Isaaca... já byla prostě úplně hotová, jak roztomilý to bylo. Autorka si dala na téhle knize vážně záležet a byl to skvělý příběh..
Já jedině doporučuju. Ty dva si hned zamilujete (už od první kapitoly, to vám zaručuju :D)..

hnilda3
28.04.2021 5 z 5

Moc hezký příběh.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992