Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354196/zacit-znovu-zWp-354196.png 4.4620

Začít znovu 1.

Vydáno, Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

Markett
19.12.2019

Nádherná knížka, četla se hodně dobře, děj krásně plynul... za mě není co dadat, tuhle knížku si prostě člověk musí přečíst - mohu jen doporučit! :)

IvčaB2
15.12.2019

Čtení bylo plynulé,děj nijak neškobrtal.....jen je škoda ,že jsem nebyla současně na dovolené někde u vody..tam by se kniha 100% hodila

Kudík
12.12.2019

Allie mi přišla sympatická. Stále jsem čekala (a to mnohem horší věci) na to, co se jí v minulosti stalo. K její matce se ani nemohu vyjádřit, nebylo by to vůbec slušné. Kaden se občas projevoval jako trubka. Jednou láska, podruhé vystěhování z bytu, ale závěrečná „romantická“ gesta bych si taky nechala líbit. :) Autorka píše čtivě. Druhý díl (spíše pár) se mi líbil o chlup víc. Přečteno za den.

09.12.2019

Nemám nic co bych knize vytkla, za mě nádherný, milý příběh, sympatické postavy a fajn konec. Autorka píše strašně krásně. Přečteno za 3 dny, nemohla jsem se odtrhnout. Druhý díl se mi líbil snad ještě o trochu víc. Snad se brzy dočkáme přeložení dalších dílů. Za mě rozhodně doporučuji k přečtení.

Rayshee
29.11.2019

Pre mňa totálne super, prečítanie mi trvalo strašne krátko. Celý čas ma to nesmierne bavilo, knižka je dost jednoducho napísana, rýchlo a prijemne sa číta. Samozrejme je dost predvídatelná, ale i tak som sa tešila na každú jednu čast, a už cez den som premýšlala aké to bude po určitej pasáži. Najskor som čítala druhý diel, a následne som kúpila tento. Nelutujem a teším sa na další diel. Za mna 5/5

Kristy.Seb
27.11.2019

Je to knížka pro náctileté. Ale číst o pohledným, svalnatým fešákovi s uhrančivým pohledem se může v každým věku. A ty jeho romantický gesta? Bože, já s ním chci prožít týden!

Ketrin.TR
25.11.2019

To bylo super! I když je knížka spíš pro náctileté, i já, dvaatřicátnice, jsem si ji nesmírně užila! Perfektní romantická oddychovka, ve které to pekelně jiskří až se vám z toho napětí stahují plíce a vy zapomínate pomalu dýchat! Kadenovy šarvátky s Allie plní stránky a vy jen lítáte očima až po jednom dni zjistíte, že jste na konci. Taková škoda, tahle knížka vyloženě patří mezi ty, u kterých litujete, že už je konec...

Janie061
25.11.2019

Pěkná obálka, dobrý materiál, jednoduše zajímavá.
Příběh a styl psaní jednoduše dokonalý. Přečteno za jeden den (nemohla jsem se odtrhnout)! Doporučuji všem, co je tento typ knih a žánr zajímá.
Určitě musíte mít!

katerina2660
20.11.2019

Krásná oddechová knížka, plná všeho, co k tomu patří. Bavila mně...

Jessie_
17.11.2019

Tak tahle jízda byla výborná. Knihu jsem zhltla za dva dny a nemůžu si ji vynachválit. Člověk chce číst pořád dál a dál, protože je tak poutavě napsaná. Prostě romanťárna přesně pro mě.

TerkaM
06.11.2019

Tohle bylo fakt skvělé a opravdu se mi to líbilo. Sice mi to z jedné strany trochu připomíná knihu Spolubydlící, kterou jsem chvíli před touhle přečetla, ale celý ten námět se mi líbil a postavy byly sympatické. Od děje se nedalo odtrhnout, takže prostě pokud potřebujete vypnout, Začít znovu vám mohu jenom doporučit.

TheMelorry
01.11.2019

Jsem nadšená. Kniha měla přesně to, co jsem v současnou chvíli potřebovala a co jsem od ní očekávala. Milá, vtipná, oddechová romantika s velmi sympatickými postavami, zajímavým dějem a hlavně krásným koncem. V tomhle žánru je to jedna z lepších knih a určitě stojí za přečtení.

V.Vendulii
31.10.2019

MOŽNÉ SPOILERY

Vtipné, romantické a hrozně rychle přečtené. Žádné zbytečné nekonečné popisy. Děj plynul, neustále jsem byla pohlcená dialogy.

Musím však uznat, že jsem čekala, že se Allie trochu víc rozvášní a Kadenovi vmete do ksichtíku, co všechno pokazil. Taky ho mohla dýl podusit. A Kaden zase na jeho povahu prováděl nereálná a přeromantičtělá gesta. Ale čert to vem, já jsem se moc bavila a co si budem, kvůli romantice jsem to četla. :-D

Spencera jsem si zamilovala, takže se hned vrhám na další díl a už jsem moc zvědavá.

Nuttelka
26.10.2019

Jeeee, to bylo krásné tradiční klišé, ale já to prostě žeru :-)
Allie s Kadenem mě moc bavili, výborná oddychovka, humor, jiskření, dojetí, láska... Kniha má vše, co od tohoto žánru očekávám.

venacava
24.10.2019

Ted se dívám do přečtených knih, abych doporučila kamarádce knihu a zjišťuji, ze si vůbec nepamatuji jaka tato kniha byla, ale dala jsem 3 hvězdy po přečtení, takže asi prumer, který neurazí.

Peetullka
22.10.2019

Začít znovu je výborná oddechovka . Plná romance i humoru. Děj je samozřejmě předvídatelný, ale perfektně napsaný a čte se to samo.
Je mi až líto, že se s Kadenem musím rozloučit, protože ty jeho hlášky jsou top.
"Míň mluvit, víc chodit" .

lightka
02.10.2019

Mám období tohoto žánru - není to klasická romantika, vždy je tam háček. Mezi hlavními postavami nechybí jiskření, vzájemná provokace a v několika pasážích jsem vyprskla smíchy, když jsem si danou situaci živě představila.
Nehledě na počet stránek jsem knihu měla za dvě odpoledne přečtenou.
Příběh Allie a Kadena určitě probudil mou zvědavost pokračovat v sérii Again i dále a dozvědět se více o dalších postavách, které byli v tomto prvním dílu představeny.

Lachtan714028
30.09.2019

Takové pěkné odpočinkové čtení.

lucie5847
26.09.2019

! Spoiler - obsahuje informace, které prozrazují klíčovou část děje !

Začít znovu je první z knih ze série Znovu od německé autorky Mony Kasten. Je to příběh o mladé Allie, která se snaží zapomenout na minulost - začít znovu a tak se kvůli studiu stěhuje co nejdále od rodičů, jak jen to jde. Bohužel při hledání bydlení to nevyšlo až tak dokonale jak jen chtěla a tak je nucena spolubydlet s arogantním Kadenem, který má spousty pravidel a hlavní z nich je - v žádném případě se spolu nikdy nevyspí. Kaden je sice atraktivní, ale svým arogantním chováním a potetovaným tělem je také tím posledním, se kterým by kdy Allie chtěla něco mít a tak na spolubydlení přistoupí.
Samozřejmě s postupem času Allie zjišťuje, že i když se Kaden tváří, jako arogantní blb, skrývá v sobě něco úplně jiného a to jí láká a chce ho poznat víc. Stejně tak Kaden zjišťuje, že i když je bydlení s ženskou strašné, s Allie se mu to začíná líbit a je pro něj čím dál tím těžší, odolávat pokušení a dodržet svá vlastní pravidla.
Je to příjemný oddechový příběh, plný romantiky, napětí a hlavně skvělých narážek a pošťuchování ze stran hlavních postav. Samozřejmě, že se dá konec příběhu očekávat, ale i tak vás zajímá, jak to s nimi bude a jak se ke společnému konci dostanou. Je to skvělá oddychovka a čte se naprosto skvěle. Já jí přečetla za 7h :-)

gossipavlina
26.09.2019

Ve svém žánru jedna z těch lepších.Přečetla jsem za dva dny. Brala jsem ji do ruky s tím, že chci něco romantického, s bouřlivými emocemi. Kostra těchto knih bývá většinou stejná, hl.hrdinové se chtějí, ale z nějakého důvodu navenek nechtějí. Chvíli jo, pak zase ne. Se to v nich pere. Stejně to vždycky skončí stejně, což je právě fajn, protože víte, že chcete něco s růžovými brýlemi, něco pozitivního. Různorodost je v místě, kam je děj zasazen, případně v charakterech postav. Tady jsem především ocenila vtipnost a smysl pro humor všech zúčastněných. Špičkování, slovní přestřelky, to bylo to, co se mi na knize líbilo.
Takže doporučuji.

Lofda
20.09.2019

Chtěla jsem jednoduchou oddychovku, tu jsem dostala. Vysoké hodnocení mě nalákalo, ale já až tak vysoko hodnotit nemůžu. Allie mě docela štvala, na tyhle pubertální (sorry, místy až hysterické) výkyvy nálad už jsem asi opravdu stará. Kaden mě naopak bavil hodně a moc se mi líbila přezdívka, kterou jí dal. Takhle mi říkala moje babička, když jsem byla malá :-D

nikiss76
16.09.2019

Právě dotčeno a hodnotím pozitivně. Byla jsem příjemně překvapená. Trochu mi na tady těchto knihách vadí, že mužská postava skoro vždycky přejde drastickou proměnou z drsňáka (žárlivého, přehnaně ochranitelského) na citově otevřeného kluka.

Turtleee
15.09.2019

Bylo to krásné čtení plné lásky a humoru. Jen... Jen mi poslední zápletka přišla zbytečná.

luzajickova
10.09.2019

Tahle kniha mě opravdu zaujmula a bavila
Kaden a Allie byli dokonalý ♥
Dawn ♥ Spencer ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Scott ♥ Micah ♥
Allie matka od začátku na přes držku.. jak se k ní chovala Grrr!
Kaden mě od začátku bavil.. ty jeho hlášky jsou prostě k nezaplacení :D
Už se těším až si přečtu druhou knihu od Autorky :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT♥

Brambor16
02.09.2019

Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme. Už se těším na další příběh autorky.

Hřebec
Hřebec