Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1563 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

kuwu
04.10.2021 5 z 5

Spencera jsem si oblíbila již v jedničce, tak jsem čekala co se z něj vyklube tady.
No, nezklamal chlapec. Ani Dawn.
Zase od začátku až dokonce to byla jedna stránka za druhou.
I si troufnu říct, že lepší jak jednička. Takže za mě plnej počet a teď někde sehnat zbylé do série.

LintuShelly
16.09.2021 3 z 5

Určitě lepší než první díl. Kniha se čte jedním dechem a děj není nudný. Nestalo se mi, že bych knihu odložila a delší čas nečetla, ba naopak. Líbí se mi myšlenka postav, kdy se objevují postavy z předchozích dílů. Spencer je skvělý člověk a jeho příběh mne bavil. Dawn, nevím kam na to autorka chodí, ale je to o něco menší fňukna než Allie, která nebulí kvůli pizze. V určitých chvílích si člověk říká, že už to je až moc přemrštěné emocemi.

Fortuna7
23.08.2021 5 z 5

Stejně jako z prvního dílu jsem nadšená. Musím se tedy přiznat, že cca prvních 150 stran jsem se do čtení nemohla ponořit, ale pak jsem knihu zhltla na jeden zátah.

U příběh Dawn a Spencera se autorka daleko víc věnovala psychické stránce hrdinů, což se mi moc líbilo, protože to knize dodává sílu.
Těším se na další knihy Mony Kasten!

clarkens
09.08.2021 3 z 5

Fajn oddychovka, první díl lepší, ale určitě stojí za přečtení, určitě se pustím i do dalšího pokračování

Lili
28.07.2021 2 z 5

„Mnozí lidé potřebují víc času, aby k sobě ostatní pustili.“

vlkove
25.07.2021 4 z 5

První díl série se mi líbil o trochu více, ale i přesto bylo tohle dobré čtení. Knize bych vytkla částečnou zdlouhavost, kdyby kniha měla o 150 stran méně, určitě by to nebylo na škodu, a také popisy erotických scén, které byly trochu zvláštní a já bych se bez něj určitě obešla.
Na autorce oceňuji schopnost dobře popsat emoce hrdinů, takže já jako čtenář se do nich mohu dobře vcítit.

I po několika měsících od přečtení knihy si vybavuji scénu s profesorem, který byl na hl. hrdinku zlý. Hodně podobného profesora jsem na VŠ také potkala, mám z toho podobně jako hrdinka trauma do dnešních dní.

Peťulka3
22.07.2021 5 z 5

Paráda. Velmi mile mě překvapilo, že se jednalo o příběh jiné dvojice. A moc se mi líbilo, že tam první dvojice byla stále přítomna. Těším se na další a jsem zvědavá o kom bude.

helenkan
22.07.2021 4 z 5

Tenhle díl se mi zdál o trochu slabší než první. A Dawn mě dokonce někdy dost štvala, ale nemůžem být stále spokojené. :-) Stejně můžu říct, že se mi to líbilo. Jen dám o jednu * míň.

Nattali.ka
19.07.2021 2 z 5

Oddechové čtení, ale za mě o dost slabší než první díl. Hlavní postavy mi nepřišly tolik zajímavé a "drama", které si hrdinové nesou z minulosti mi přijde přehnané. Chvílemi mě některé pasáže nudily a nebylo to čtení, které by mě pohltilo a nedalo se od knihy odtrhnout.

dooky
14.07.2021 4 z 5

Podobně, jako u prvního dílu, mi cosi chybělo. Začátkem jsem se nějak nemohla prokousat, druhá polovina to sice dost vylepšila, ale na plný počet hvězd to u mě bohužel není. Nicméně v sérii budu pokračovat, jsem zvědavá hlavně na čtvrtý díl s profesorem a Everly.

Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Cela serii je super, ale Spencera jsem si oblibila asi nejvic.

sniciknihomolka
12.07.2021

Romány moc nemusím, ale tohle bylo úžasný. Celá knížka se velmi dobře četla. Bylo vidět, že autorka vložila do knihy část sebe. Příběh Dawn a Spencera mě úplně vtáhl do děje. Určitě mohu doporučit jestli máte chuť na nějakou oddechovku.

xoxo1736
06.07.2021 3 z 5

(SPOILER) Po Začít znovu docela zklamání, Dawn mi zas tak nesedla a knížka mi přišla dost rozvleklá. Nemám nic proti sexuálním scénám, ale tady mi přišly takové zvláštní, nevím jestli popisem nebo tím, že se jejich "vztah" zakládal především na sexu, což se mi docela příčilo. Myslím že se mohl dát větší prostor Spencerově minulosti a Olivii. Další díly si přečtu, jen doufám že mi sednou lépe než tento díl.

3,5*/5*

whiolet
04.07.2021 5 z 5

Nevím zda to bylo tím, že kniha byla, tak poutavě napsaná nebo tím, že po všech těch detektivkach a fantasy knihách jsem potřebovala už změnit žánr, a tenhle příběh byl super!
Milá, vtipná, lovestory,která má neuvěřitelné sympatické postavy.
Pokud potřebujete něco oddechového, tohle vás rozhodně nezklame.

veronika8042
29.06.2021 4 z 5

Na knize se mi líbilo, že spisovatelka nepokračovala ve psaní o Kadenovi a Allie, a v nejlepším to utla. Velmi kladně oceňuji, že psala o Dawn, její kamarádce. Je super, že v příběhu se potkávali s postavami z prvního dílu, lépe se orientovalo.
Spencer mi byl velmi sympatický, velmi hodný kluk, kterého by chtěla každá žena, teda já :-D. Dawn byla šílená, chápu, že si toho hodně prošla ohledně rozchodu, ale mohla to trošku i korigovat. Nechápu kolik toho Spencer mohl vydržet, přitom on toho měl za sebou taky hodně, jen to hoodně hluboko skrýval.
Příběh se mi líbil, a jsem ráda, že to takhle dopadlo. Těším se na další díl.

Jája92
20.06.2021 4 z 5

První díl jsem četla již před nějakou dobou a tak mi chvíli trvalo, než jsem se v příběhu zorientovala. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. Musím přiznat, že příběh Allie a Kadena se mi líbil o něco více, než Dawn a Spencera. Občas mi přišlo, že je příběh trochu rozvláčný. Přesto přišlo pár momentů, které mě dokázaly překvapit, potěšit, rozesmát. Líbilo se mi setkání s postavami, které jsem znala z předchozího dílu. Je škoda, že nebyl více rozvinut příběh Spence. Naopak školní prostředí a záliba Dawn, to bylo super.

niknikita
19.06.2021 3 z 5

Kvůli čtenářské výzvě jsem zkusila ještě jednou Věřit znovu. Minule jsem ji přirovnala námětem k Padesáti odstínům šedi, knize tolik zatracované a kritizované. Kdepak, tohle je teprve na pořádnou kritiku... už nikdy více.

Siwan
17.06.2021 4 z 5

Tak a tenhle díl se povedl. Oproti prvnímu je tu mnohem lepší příběh i postavy, osobně mi možná byly sympatičtější, ale obecně to prostě skvěle funguje. Bez obav dávám čtyři hvězdy, dala bych i pět, ale bohužel to lehce kazí překlad. Konkrétně jedno slovo - doposud/dosud. Fakt nevím, jestli je to takhle v originále, ale množství toho slova a jeho použití bylo moc. Jestli takhle mluví lidi kolem dvacítky, silně o tom pochybuju, ale působí to jednoduše toporně. Jinak obecně paráda a s nadšením se pouštím do dalšího dílu.

KláraH.
15.06.2021 3 z 5

Jo, ne, jo, ne, jo, ne a nakonec konečně jo.
Bavily mě dialogy i ta chemie mezi Dawn a Spencerem. Spencer je sen, jen nechápu, že to vsechno s Dawn tak dlouho vydržel. Dawn- to je jedním slovem preháňka. Jasně, rozchody bolí. Ten její asi naštval. Vztek, sebelítost, ztráta sebevědomí- to vše OK. Ale ten "blok" byl za mě neadekvátní a zbytečně dlouhý. A proč se měl Spencer omlouvat za svou naprosto legitimní reakci, to nechápu. Ale kdo jsem já, abych to soudila? Stejně si přečtu další díly:)

Grohlinka
08.06.2021 2 z 5

O sérii Věřit znovu jsem slyšela už před nějakou dobou a rozhodla se, že si ji musím nutně přečíst, ale úplně mě zrovna tenhle díl neohromil. Ničím neurazil, ale ani nepřekvapil. Nemá vlastně žádnou zásadní chybu, ale je to jeden z těch příběhů, na který když se mě někdo zeptá za půl roku, tak nebudu vědět o čem byl. Dawn byla slabá, ale Spencer byl super, skoro si myslím, že si ho nezasloužila. Jako odpočinková četba to nebylo špatné, i když jsem četla lepší, přečtu si i další díly, už jejich anotace mi přinejmenším přišla zajímavější.