Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1562 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

_Knihomolka_
29.01.2022 1 z 5

V předchozím dílu Začít znovu, který se mi líbil o hodně více, jsem si Dawn oblíbila. Ale v této knížce mi po většinu příběhu připadala jako někdo úplně jiný. Kvůli tomu, jak to Spencerovi pořád ztěžovala by si někdy fakt zasloužila facku, ale na druhou stranu byl na ni, podle mě, Spencer až moc hr. Knížka sama o sobě mě občas připadala až moc erotická, ale ten narozeninový výlet a epilog to zachránily.

Michelleee
28.01.2022 3 z 5

Tento příběh se mi líbil určitě méně, než ten předešlý. Budu se asi opakovat, ale určitě za to mohla hlavní hrdinka Dawn. Oddechové čtení to bylo super, ale občas mi přišlo, že to přehání se svým chováním ohledně minulosti. Spencer byl super, takže nechávám dobré hodnocení.

eliska8983
23.01.2022 1 z 5

Druhá kniha od Mony Kasten, a jestliže jsem po první knize byla skeptická, po této už jsem definitivně rozhodnutá, že kolem knih od ní je jen velká nafouknutá bublina a z absolutně nepochopitelného důvodu se knize dostává vysokého hodnocení.

Čím začít. Kniha je zbytečně roztahaná do několika stovek stran, na nichž se pořád dokola opakuje totéž.

Protagonisté: Dawn naprosto na facku, jak někdo zde již popsal, učiněná drama queen, její chování je naprosto nepochopitelné a ani to, co prožila, ji neopravňuje k takovému chování. Hysterická, nevyrovnaná, ufňukaná holka, která si myslí, že se vše točí kolem ní a která odmítá vidět realitu jinak než svým drama-zkreslujícím-pohledem.
Spencer - proč proboha dělá tolik tajností kolem svého života, to, co se stalo, není v podstatě ani jeho vina, jen je to zase v knize prezentované jako jeho osobní životní tragédie.

Oba hrdinové opět, stejně jako v předchozí knize, nemají žádné komunikační schopnosti a musí pořád vymýšlet, utíkat, a prostě dělat ze sebe pitomce místo toho, aby si normálně promluvili. Ale chápu, bez těchto vyhrocených situaci by autorka neměla o čem psát.

Dawnina kniha, resp. příběhy, které píše? Ano, erotických románu je spousta a to, že se málem zhroutí z recenze, v níž je ji vytykano, že je její kniha brak... No, ono totiž to bude tím, že to, co píše, opravdu brak je, a neustálé opěvování její tvorby je opravdu vtipné. :D

A abych nezapomněla zminit dej, tak v momentě, kdy se hrdinové nehadaji, nebreci nebo neutapi v sebelitosti, tak je na xxx stránkách popisováno, jak spolu souloží.

Autorka má čtivý jazyk, to jediné můžu na této knize pochválit.
Ale ani zdaleka si kniha nezaslouží tak vysoké hodnocení.

Vknihách
16.01.2022 5 z 5

Kto by pochyboval, že po mojom nadšení z knihy Začať znova,sa nevrhnem na voľné pokračovanie série ZNOVA? Na príbeh o utiahnutej Dawn a vždy veselom Spencerovi. No sú skutočne takí,ako ich vnímajú priatelia? V každom je oveľa viac. Postupne to jeden druhému odhalia. Našťastie je Spencer neodbytný,aj keď je Dawn až príliš odťažitá. Chémia funguje, takže odolávať dlho nemá zmysel. Veľmi sa mi páčil vývoj ich vzťahu. Každý z nich mal svoje tajomstvá. Tie Dawnine ma šokovali a úprimne,zlomili mi srdce hneď niekoľko krát. To, aký vzťah mala so svojím otcom,bolo až dojímavé. Skutočne som upustila slzu. Čo však svárilo Spencera bolo veľmi tajomné. A dosť dlho sa ani Dawn nechcel zdôveriť (nie to ešte čitateľovi)...Kasten je majsterka v narábaní so slovami. Jej štýl sa číta doslova sám, veľmi ma baví a som rada, že Monu radím medzi svoje obľúbené YA autorky. Píše s citom,humorom, so štipkou dramatična a spolu je to pre mňa to pravé orechové... príjemným spestrením bol Dawnin profesor(ten druhý, myslím, že sa volá Nolan,alebo tak nejak)...mala v ňom skutočnú podporu,a na tak mladého človeka dostala aj mnoho skvelých rád pre svoju budúcu spisovateľku kariéru.

cipperka
13.01.2022 5 z 5

Příběh Dawn a Spencera mě bavil o něco míň než předchozí díl o Allie s Kadenem

ErčaV.
11.01.2022 5 z 5

Parádní, oddechové a romantické čtení. Děj se opravdu dobře čte a i když má kniha tolik stran, tak přečteno opravdu za chviličku.

Ája.P
10.01.2022 5 z 5

Na druhý díl v sérii jsem se moc těšila. I tento příběh o Dawn a Spencerovi se mi moc líbil. Ze začátku mě bavil o něco méně než předešlý příběh, ale později jsem se začetla a byl stejně dobrý a romantický jako ten předešlý. Všem co mají rádi romantiku vřele doporučuji.

TerryDee
26.12.2021 3 z 5

Musím se přiznat, že tento příběh se mi líbil podstatně méně, než ten předešlý. Mohla za to především hlavní hrdinka Dawn, která se skoro po celou knihu chovala jako učiněná “drama queen”, na což jsem opravdu neměla náladu ani chuť. Avšak Spencera jsem si zamilovala hned. Byl to úžasný kluk se srdcem na správném místě. To on zachraňoval celý příběh.
Závěrem - kniha je čtivá, to bezesporu. Je to takové oddechové počteníčko.

rampapa
16.12.2021 5 z 5

Na druhý díl jsem byla hodně zvědavá už z prvního dílu. A jsem jím nadšená. Miluji tuhle sérii. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Kniholenka9
21.11.2021 3 z 5

Věřit znovu je druhým dílem ze série Začít znovu. Příběh Dawn a Spencera se mi líbil o kousek více než příběh Allie a Kadena. Jedná se o nenáročné oddechové čtení, spíše pro mladší čtenářky. Jsem zvědavá o kom z party bude další díl.

PetraBery
21.11.2021 3 z 5

I druhý díl série Znovu je čtivý, psaný lehkou rukou a na oddech ideální. Dawn a Spencer, i když spolu chtějí být a táhne je to k sobě, tak to někdy prostě není jednoduché, věřit, že nebudeme zklamáni. Časem si přečtu další díl.

dominika8192
20.11.2021 5 z 5

Nejsem fanoušek romantických pind a výkřiků, ale tohle je prostě strašně milé a příjemné. Už Začít znovu se mi líbilo a pokračování nesklouzlo do klišé srajd, jak to bývá zvykem. Mona Kasten je solidní spisovatelka milostných příběhů, na kterých si dovolím beze studu ujíždět :-)

Klaudinka27
05.11.2021 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila , příjemné čtení.Těšim se na další díl.

Veronika1102
04.11.2021 5 z 5

Byla to druhá kniha, kterou jsem od Mony četla a přišla mi lepší než Začít znovu. Líbilo se mi, že to nebyl takový ten typický příběh, kde mají hlavní hrdinové špatné vztahy v rodině, protože prostě mají, ale mělo to nějaký význam. I minulost Dawn mi přišla taková zajímavější. Lepší, než v ostatních knihách, mi přišlo, že spolu Dawn a Spencer mluvili. Bylo to trošku na dýl, ale ne zas až moc pozdě. Za mě 5*

Linda007
03.11.2021 4 z 5

Dostala jsem od toho to co jsem čekala. Myslím, že kniha je zbytečně dlouhá. Trochu nereálná, nějak nevěřím, že by Kadenovi nevadilo, že tam Dawn vlezla bez dovolení a viděla ho nahého. Trochu mi i vadí, že šablona byla úplně stejná jako u prvního dílu. Nicméně je to zábavné a dobře se to čte. Časem se pustím i do dalších dílu.

Marfuška89
02.11.2021 5 z 5

Toto je má druhá kniha od Mony a opět nezklamala :) .
Kniha se mě líbila, i když musím přiznat, že první díl se mě líbil o trošku víc, ale i tak 5*.
Miluji Spencera ! Ano - udělal jednu věc, za kterou bych ho zabila, ale i tak ho miluji!

Kniholapka
31.10.2021 5 z 5

Opět nádherný romantický příběh. Co dodat, tato autorka vážně umí!
Po prvním dílu jsem byla nadšená, moc jsem si ho užívala a nemohla jsem nesáhnout po dalším. Druhý díl se mi možná líbil o něco méně. Ne že by nebyl na stejné úrovni jako první, to rozhodně byl. Ale pocitově jsem více zaláskovaná do prvního dílu.
U Dawn mi občas přišlo, že své chování přehrává až moc. Rozchody bolí o tom žádná, její bývalý přítel udělal hloupost, která hodně zraňuje....I přesto mi něco malinko vadilo a nesedělo. Každopádně jsem nadšená, sice neskáču 3 metry do stropu, jen 2,5, ale i přesto joo! Tohle je romantika dle mého gusta...

Adriana21
26.10.2021 4 z 5

Parádní kniha. Trochu jsem čtení druhého dílu odkládala a mezi tím přečetla jiné knihy, ale nakonec jsem ráda, že jsem se rozhodla do druhého dílu pustit. Už první se mi líbil, ale tenhle druhý byl ještě o něco lepší.

Malíček
24.10.2021 5 z 5

Jsem nadšená a do knížek Mony Kasten se zamilovávám stále znovu a znovu. Nořím se hlouběji a tím víc mě její příběhy zajímají a baví.
Knížka Věřit znovu se mi dostala pod kůži a líbila se mi snad ještě víc než první díl této série. Spencera jsem si oblíbila hned na začátku a Dawn mi taky velmi brzo přirostla k srdci.
Je to hluboký dojemný příběh plný lásky, zklamání, tajemství a silného přátelství, který v sobě spojuje humor i smutek.
Rozhodně mohu doporučit!

Kaja1
10.10.2021 4 z 5

Stejně jako první díl i tento se četl dobře. Dawn i Spencer si prošli nelehkým obdobím dospívání, které zanechalo šrámy na jejich duši. Ale mají celý život před sebou a jsem zvědavá, jak se bude jejich vztah vyvíjet.