Věřit znovu

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí.

Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená.
Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406813/verit-znovu-w7z-406813.jpg 4.4298

Začít znovu 2.

Vydáno, Omega

Trust Again, 2017

Kniha Věřit znovu

Perry
20.10.2019

Spencer a Dawn jsou skvělý pár. Oba si z minulosti nesou těžké břímě a občas je hořkosladké sledovat jak moc trpí. Ale postupem času k sobě nalézají důvěru a vše se pomaličku začne vyjasňovat.
Pro mě kniha byla skvělou oddechovkou a už se moc těším na další díl, tentokrát o Sawyer a Isaacovi. :)))

Nikarina
14.10.2019

Na druhou knihu od této autorky jsem čekala už od konce té první. Takže když jsem ji viděla v knihkupectví, okamžitě jsem ji popadla a nesla si ji nadšeně domů.
Co mě trochu mrzí, že kvůli druhé knize udělali nový přebal i u té první a teď mi k sobě úplně nepasují, ale to bude řešit pouze estét jako já. V knize se také tu a tam objeví gramatická chyba.
Dlouho jsem měla čtenářskou krizi, a proto jsem se ke čtení dostala až teď při chřipce.
Začala jsem číst a najednou byly 2 ráno a kniha skončila. Nemohla jsem se odtrhnout!
Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, v knize byla spousta vtipných pasáží, ale také spousta vážných. Smála jsem se a brečela, a zároveň prožívala jejich lásku.
Mám tento žánr ráda, proto za mě víc takových knih.

lightka
09.10.2019

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla. Problém mi dělali opravdu detailně popsané milostné scény, které by se daly zkrátit tak na polovinu - avšak připisuji to skutečnosti, že se příběh vypráví očima Dawn, která ve svém volném čase píše své vlastní příběhy.
Nicméně, občas jsem se zarazila nad překladem, protože nedával smysl - z hlavy si vybavím alespoň dva. Přeci jen se některé věty z angličtiny daly přeložit tak, aby lépe popsaly situaci.
Hvězdičku dolů dávám proto, že .. zkrátka mě kniha tak nevzala jako první díl.

Chensie
03.10.2019

První díl byl prostě pecka! Na tento druhý jsem se moc těšila. Sice mi tito dva nepřirostli tolik k srdci, ale rozhodně měli, co nabídnout. Hodně mě zaujalo, že autorka se snaží jít do hloubky. Děj se nezaměřuje pouze na milostný románek, ale poukazuje i na životy postav, které jsou vám hned bližší. Skvěle si u knihy zarelaxujete. Fandíte-li platonické knižní lásce, pak Začít znovu a věřit znovu mají skvělé adepty pro zamilování. :))

tynka65
01.10.2019

U prvního dílu mi i 5 hvězdiček bylo málo. Tady mi 4 stačí. Vztah mezi Dawn a Spencrem mi přišel zbytečně natahovaný. Občas jsem ani jednoho z nich úplně nechápala. Ale i přes to se celá knížka opravdu moc dobře čte a postavy jsou sympatické i přes pár výkyvů, ale kdo se ve 20 občas taky nechová jako trdlo :)

blonďatá.luc
30.09.2019

Z počátku jsem byla unešená, to vysokoškolské prostředí, stresy z referátů, psaní úkolů - to je mi přeci jen důvěrně známé. Bohužel (či raději bohudík) tomu nebylo věnováno tolik prostoru. Mnohem více se autorka zajímala o jednotlivé postavy a vztahy, které mezi nimi jsou. Nečetla jsem první díl série, nemohu je tedy porovnat, ale postavy předchozího dílu byly i v této knize. Vesměs všichni mi byli sympatičtí, byli milí, přátelští a bylo znát, že jim na sobě záleží. Nejvíce mě bavila první polovina knihy, která byla plná vtipných dialogů a celkově příběh svižně odsýpal. Samotný konec knihy mě docela překvapil svým originálním rozuzlením. Bohužel musím říct, že milostné scény mi připadaly tragicky napsané a jen jsem zoufale doufala, že jich tam autorka nedá moc.

veveronka
27.09.2019

Moc pekny,i kdyz bych hlavni hrdinku obcas propleskla

happy19
25.09.2019

(Ne)skutečně čtivá,plná,báječná!
Tahle série si mě získala už prvním dílem,takže jsem tušila,že nadšení bude pokračovat;-) a nadšení opravdu nekončí!!Jop
Tleskám a raduji se..příští rok se chystají další 2 díly:-*

EvaSupovic
21.09.2019

Opět nádherná knížka plná emočního vypětí...krásný příběh lásky dvou rozbitých srdíček.

willovw
19.09.2019

To se četlo samo!! Úžasná kniha.

Tanya007
18.09.2019

Kniha fajn na odreagování,ale v tomto žánru znám i lepší...

18.09.2019

Upřímně se mi kniha líbila o trochu více než první Začít znovu (ta byla ale taky úžasná). Spencera a Dawn jsem si oblíbila a knížku přečetla během pár dní. Rozhodně doporučuju začít první knihou a pak se vrhnout na tuto. Úžasný příběh, líbily se mi zmínky o Kadenovi a Allie. Celkově jak tuto tak i první knihu hodnotím mooc pozitivně, snad brzy přeloží i třetí díl ze série.

Cometka
18.09.2019

Další celkem překvapivá knížka autorky. Nezdá se to, ale za milostným příběhem se v tomto případě schovává mnohem víc. Jsem vážně ráda, že nakladatelství na Monu Kasten narazilo, protože je fakt skvělá, čtivá, humorná a nutí k zamyšlení. Těším se na další díl a rozhodně doporučuji přečíst tento.

Terka18
15.09.2019

Stejně povedený jako první díl. Nemůžu sice říct, že si ho pamatuju úplně do detailu, ale vím, že jsem ho měla také přečtený za chvilku jako tento. Čtení bylo parádní, už samotný název knihy mě chytil za srdce, protože někdy musíte věřit znovu a není to jednoduché. To s čím se museli hlavní hrdinové vyrovnat a překonat. Jsem ráda, že to skončilo takovým způsobem, protože jsem si Dawn a Spencera velmi oblíbila. Těším se na další díl.

LuciKo
11.09.2019

První díl jsem četla před rokem, pamatuji si, že jsem ho tehdy slupla jako malinu a těšila se na pokračování. Teď po více než roce jsem se nejen já dočkala. Ačkoliv si už z prvního dílu moc nepamatuji, kvalitě druhého to nijak neuškodilo. Jak psalo it více čtenářek, knížka se čte VELMI rychle. 460 stran za nějakých 6-7 hodin čtení, vypovídá o vysoké čtivosti. Co se týče příběhu, musím především ocenit civilnost a velkou upřímnost všech postav v knize.

Ta.Nejchytrejsi
08.09.2019

Příběh je jako u prvního dílu krásně romatický a zahřeje každé ženské srdce. Ale sakra, jsem jediná koho štval ten překlad? Slovo "nýbrž" se tam opakovalo tolikrát, že by se na to mohla hrát panáková hra. A celkově tam byly slova, který se víc hodí do odborné literatury a ne do románu.

inom
06.09.2019

Četla jsem mnoho zahraničních recenzí, v nichž čtenáři píší, že je tato kniha nejlepší se série. Proto jsem se na ni neskutečně těšila. Říkala jsem si, že pokud má být ještě lepší než první díl tak to bude muset být hotová pecka. Já ale po přečtení zůstávám věrná Kadenovi a Allie. Chyběla mi tu ta jiskra, kterou s sebou přinesl první díl. Možná bych přidala více scén Spencera a Dawn. Na to, že jde o 460 stranovou knihu došlo mi je tam strašně málo. Kniha se nedostala mezi mou topku, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Šlo opravdu o krásný příběh.

rajcatko
06.09.2019

O chloupek slabší než první díl, přesto stále velmi čtivý. Určitě půjdu do trojky :) Chápeme se :)

Schalli
06.09.2019

Po tolika kladných hodnoceních jsem čekala opravdu něco "extra", ale upřímně? Trochu jsem se nudila. První díl byl daleko lepší, vtipný, plný energie, výměny názorů.

Ivet1990
05.09.2019

Kniha se mi líbila, ale první díl se mi líbil mnohem víc. V tomto dílu jsem postrádala vtip a dobírání mezi hlavními hrdiny jako v prvním díle

Pedruska01
03.09.2019

Jsem ohromená a nadšená. Četlo se to hrozně rychle, ta jízda, od nástupu po vyhazov z vagónu trvala snad jen malou chvilku a teď mi to je líto. Měla jsem velký problém odložit knihu, jelikož mě silně vtáhla a držela, stránky mi utíkaly před očima. Čekala jsem na druhý díl série Znovu dlouho a když se mi dostala do rukou, odmítala jsem ji pustit. Autorka mi znovu ukázala, jak skvěle píše a já chci prostě znovu k těm postavám do Woodshillu! Bylo hrozně fajn, že postavy byly starší, žádní pubertální výrostci. Přiznávám se bez mučení, že jsem si z prvního dílu do toho druhého nic odhledně hlavních postav neodnesla, protože je to už dlouho, co jsem měla čest autorčinu prvotinu číst a hlavně - díky bohu - to vůbec ničemu nevadí. :D
Hlavní hrdinka Dawn byla milá holka, měla jsem ji ráda a její příběh mě dost překvapil - co se dá stihnout a zažít už ve dvaceti. Byla to dobrá kamarádka, která však ze strachu dělala prostě kopance. Štěstí, že kolem sebe měla jen ty nejlepší lidi, kteří jí s tím pomáhali a dokázali odpouštět.
Druhý hrdina a ten do páru k Dawn, je Spencer. Pane bože, ten kluk mi ukradl srdce. Neskutečně jsem si ho zamilovala. Srandista a vtipálek, pozitivní postava, která i přes to všechno musela žít s tajemstvím a hodně často bojovat sám se sebou, tudíž ho dobrá nálada opustila v mžiku a byl stahován do "bahna". Hrozně mě bavilo, jak ti dva spolu mluví, jak se špičkují, jak to mezi nimi jiskří, až by mohlo kde co vzplanout. Bavil mě ten vztah "mám tě-nemám tě", ale naprosto chápu, že Spencer toho měl jednoho dne dost. To mě nalomilo. Bylo mi toho kluka tak moc líto už předtím, ale pak?!... toužila jsem mu pomoct - jakkoliv.
Ten příběh ve mě dokázal vyvolat mnoho emocí - smích, neodlepitelný a pěkně debilní úsměv na tváři, slzy a dojetí. Bylo to úžasné. Ostatní postavy byly také příjemné, ale přeci jenom z těch dalších postav v tomto příběhu jsou favorité stále protagonisté minulého dílu - Allie a Kaden, kteří mě dostali již předtím.
Příběh této dvojice se mi hodně líbil. Byl vlastně obyčejný, přesto neskutečně nevšední, krásný a silný. Popadl mě za srdce a řádně s ním zacvičil. Jsem hrozně ráda, že Dawn sebrala všechnu svou odvahu a sílu a tak nějak se "vzpamatovala", že to udělala pro sebe a především pro Spencera, protože ten kluk byl nepopsatelně úchvatný. Jsem hrozně ráda, že ten příběh skončil dobře, (byť se to nejspíš dalo čekat), ale přesto jsem se zatajeným dechem čekala.
Jsem velmi spokojený čtenář, který má za sebou výbornou knihu a kterou se může pyšnit ve své knihovně. Už teď se hrozně těším na třetí díl, který je touhle báječnou autorkou, která opravdu umí psát, slibován a plně doufám, že nebudu čekat cca rok jako v tomto případě. Jsem tak zvědavá! Každopádně pro shrnutí, jsem nadšená a unešená, zamilovaná do postav (především do Spencera :D) a příběhu... jsem prostě velmi spokojená. Tuhle knihu a tuhle autorku vřele a moc doporučuji, je to zážitek. Hodnocení je samozřejmě plné, to bez debat. :)

AmazingUnicorn
31.08.2019

Čekala jsem tak strašně dlouho až dostanu tuhle knížku ❤️ Druhý díl "znovu" mě nezklamal, je stejně krásný jako ten první ❤️ Dawn je úžasná, oblíbila jsem si jí ještě v "Začít znovu". Snad nebudeme dlouho čekat na překlad třetí knihy :)

Kam se poděla Elizabeth
Kam se poděla Elizabeth