Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1562 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

klarka009
23.08.2022 3 z 5

Díl o Dawn a Spencerovi se mi líbil o trochu méně než ten o Allie a Kadenovi. I tak to ale bylo stejně čtivé, i když bych tentokrát uvítala o pár stránek méně..
Dawn jsem měla v prvním díle radši, tady mi dvakrát nesedla. Asi proto, že se ze všeho pokaždé hrozně hroutila. Chápu, že za sebou měla ošklivou zkušenost, ale její reakce už mi přišli dost přehnané. Za to Spencer ten byl stále stejně skvělý. Stále veselý, vtipný a milý i přes to, co měl za sebou. Jeho postava zachraňovala celou knihu.. spolu s Kadenem a Breptou :) ty dva jsem si v prvním díle velmi oblíbila a jsem ráda, že se tu alespoň párkrát ukázali :)
Jsem velmi zvědavá co nám přinese další díl
Dávám 3,5/5 *

Danušenka
22.08.2022 5 z 5

Už od prvního dílu mě zajímalo, jak se bude vztah Dawn a Spencera vyvíjet, takže jsem knihu přečetla jedním dechem. A nezklamala. Těším se na další dobrodružství partičky z Woodshilu.

knihomolka74
21.08.2022 4 z 5

Četla se mi ještě lépe, než díl první. Spencer i Dawn se mi zamlouvali už v prvním díle a jejich příběh měl hodně zvratů, napětí. Občas mi přišlo, že to Dawn moc dramatizuje, ale jinak příběh super. Jsem zvědavá na další díl o Isaakovi a Sawyer.

lena.o.knihach
20.08.2022 4 z 5

Tohle mě bavilo mnohem víc než první díl. Knihy Mony Kasten jsou velmi čtivé (to všichni víme) a tohle bylo díky Spencerovým hláškám i dost vtipné.
Fakt super!

Dawn a Spencera jsem si hned zamilovala a oblíbila jsem si postavy, které budou hrát hlavní roli ve třetí knize a pustím se do ní co nejdřív, protože nevydržím čekat a hlavně vím, že právě další díl je v této sérii mezi čtenářkami hooodně oblíbený!

kimChristopher
14.08.2022 5 z 5

Upřímně, díl druhý z této série jsem si zamilovala víc. Bylo v něm hodně plot twistů, které jsem vůbec nečekala. Objevilo se i pár slz. Ale hned to vylepšil Spencerův humor a šarm, do kterého jsem se zamilovala. Dawn jsem si oblíbila už z prvního dílu a nebylo tomu jinak i v tomhle. No bodejť když byl o ní :D.
Každopádně nemůžu udělat nic víc, než doporučit!!

Eli99
12.08.2022 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií. :)

KnihomolkaPája
11.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Opět pohodová, letní oddychovka.
Dawn se neustále ohlížela za svoji minulostí, která ji neustále stahovala dolů.
Dawn měla snad nejlepšího otce! Takový hezký, zdravý vztah mezi nimi, přála bych to všem.
Spencera jsem si velmi oblíbila, jeho zábavnost, optimistickou náladu, opravdu mě rozesmál, vůbec bych ani já do něj neřekla, že i on skrývá pod maskou bolest.
Tento příběh byl o něco lepší než příběh Kadena a Allie. Jinak pochvala autorce za hezky čtivě napsanou knihu.

MAU256
04.07.2022 5 z 5

"Co je s kapitolou dvacet sedm?" zachraptěl Spencer po chvíli. Vzdychla jsem: "Ta ještě neexistuje." "Nemůžeš mě takhle nechat, Dawn. Potřebuju další kapitolu."

Krásná romantická knížka. Zamilovala jsem si je všechny, no samozřejmě až na ex., neboť ten ji zničil. Ale ten super vztah s otcem, ten mě dostal. Takový vztah bych přála všem "tatínkovým holčičkám". Úplně jsem byla vtažena do příběhu, až mne mrzelo, že tak rychle skončil. Knížku mohu jen doporučit.

rosewilliams
01.07.2022 5 z 5

Tyhle příběhy já prostě miluju. Kdybych měla srovnat s prvním dílem, Spencer mi byl už od začátku sympatičtější než Kaden, zatímco Allie mi byla daleko sympatičtější než Dawn. Občas mi přišlo, že je Dawn až moc dramatická. Kdybych to ale měla shrnout, byl to krásný příběh a určitě se k němu někdy vrátím.

EvikU.
27.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Čte se to hezky, autorka píše tak, že čtete a najednou jste na konci příběhu. První díl se mi líbil o kapku víc.

U téhle knihy už ani nemusel být ten zvrat, že se rozešli, protože bylo jasný, že budou spolu. A nebo musím opravdu žánry střídat, tak jak jsem zvyklá, takže k ostatním dílům se vrátím později.

Tím nechci říct, že se mi kniha nelíbila. Byla skvělá, jen já teď potřebuji trochu něco jiného, s jinými hrdinkami, třeba něco historického nebo detektivku.

Dawn i Spencer byli fajn, jejich osudy a minulost zajímavá. Doporučuji.

Martooni
10.06.2022 4 z 5

Příběh Dawn a Spancera jsem si z této série oblíbila nejvíce. Asi proto, že každý někdy zažil pocit zrady a bolesti. Asi proto, že se příběh nejvíce podobá skutečnosti. Asi proto, že mi Dawn někoho připomíná.
Spancera jsem obdivovala za jeho oddanost k vážné rodinné situaci. Dawn jsem litovala za to, co se jí stalo s ex. Kniha byla vtipná, nabitá erotikou a čtivá, jak to od autorky známe již z prvního dílu. Doporučuji jako lehké letní odreagování.

VercaV
20.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Další pohodová četba od autorky. Pokračovala jsem po prvním díle, jelikož mě postavy byly sympatické. Dawn a Spencer se mi moc líbili. I když to byla klasická lovestory, která má pořád stejný příběh tak mě to bavilo. Pohodová a nenáročná četba. Líbilo se mi jejich přátelství, to jak se Dawn spřátelila se spolubydlící. Každý z nich měl (samozřejmě) špatnou minulost, kterou si nesli stále sebou. Dawn mě někdy vytáčela svým chováním, někdy byla jak malé dítě. Taky částmi byl děj zbytečně rozebíraný a roztahaný, kdyby byla knížka o pár stránke kratší bylo by to lepší.
Hvězdu strhávám za to, že mi to připadá už pořád dokola. Miluju knížky od Elle Kennedy, kde její série jsou přesně takovéto, ale je to moje srdcovka. Toto ne, toto na mě působí jako pokus o přepsání jejich knížek, možná kdybych na tuto sérii narazila dříve, měla bych jiný názor. Určitě ale budu pokračovat další knihou.

raty
06.05.2022 4 z 5

Když si poctivě odpovím na otázku, co mi tato kniha přinesla, musím konstatovat, že mě pobavila. Sice ne tak, jak autorka plánovala, ale pobavila. Nejsem dávno cílová skupina a to byl asi ten problém. Devatenáctiletá studentka Dawn zlomená nepovedeným vztahem trvajícím 6 let, která uvažuje střídavě jako puberťačka a střídavě jako žena, která už má dost prožito, u mě často vyvolala úsměv na tváři nebo zvednuté obočí. Rozhovory celé party, kde se střídají výrazy z doby Jane Austin s vulgarismy na mě působily podobně. Zajímavé byly pasáže popisující Dawnino studium literatury a její psaní romantických novel. Nemůžu upřít velkou čtivost, ale další díl už nechám mladším ročníkům :-)

Ana72154
17.04.2022 4 z 5

Jako první díl i tento se mi velmi líbil. Jenom mi přišlo zbytečné množství nesmyslných hádek mezi oběma hlavními aktéry.

Pitbullka
09.04.2022 3 z 5

První díl se mi líbil podstatně víc. Dawn mi nebyla moc sympatická a Spencera už mi bylo chvilkami i líto. A rozhodně by knížka mohla být kratší, některé pasáže byly zbytečné a zdlouhavé. Jinak ale fajn odpočinkové čtení.

-knihomolka-
08.04.2022 2 z 5

Druhý díl série mě tolik nebavil, ten první je určitě lepší, ale číst se to dalo a je to fajn oddechovka na pár večerů.

NikolaJ.
05.03.2022 5 z 5

Dawn a Spencer jsem si oblíbila v prvním díle asi nejvíc a pokračování jsem si užila. Je to nenáročné vtipné čtení, u kterého se člověk zároveň zasměje a zároveň se najde v některých hlubších myšlenkách :)

Drahuska12
18.02.2022 5 z 5

Páááni.
Knihu jsem četla celé 3 dny. Četla jsem ji takhle dlouho, jen protože jsem nechtěla konec tohohle sladkého příběhu.
Všechno v příběhu samozřejmě celou dobu sladké není. Nechci tu nikomu nic prozrazovat a tak asi jen řeknu, že asi většina z nás měla fázi v životě, kdy se cítila tak jako hlavní hrdinka, kazdy z nás má příběh, který není až tak veselí. Proto jsem se dokázala tak dobře vcítit do celého příběhu. A myslím si, že i vy to budete mít podobně.
Určitě doporučuji! A těším se na další díl. :-)

Verkolka
12.02.2022 4 z 5

Tak jak jsem tvrdila, že si další 'díl' nepřečtu, tak jsem kecala ;) tahle knížka byla o dost lepší a moc se mi líbila ;)

Lucie311
08.02.2022 4 z 5

Příběh byl fajn,lehký, romantický i slza ukápla a ani napětí nechybělo. Parádní.