Věřit znovu

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí.

Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená.
Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406813/verit-znovu-w7z-406813.jpg 4.4298

Začít znovu 2.

Vydáno, Omega

Trust Again, 2017

Kniha Věřit znovu

Barča 008

Chtělo by to vrátit se k původní překladatelce - první díl byl úžasně čtivý, ale tenhle byl tak nějak strojený, neupřímný, a je to opravdu ohromná škola, protože příběh jako takový je naprosto úžasný. Dokonalý příklad toho, jak i překlad může hrát svou roli.

BlankaHill

První díl se mi líbil daleko víc. Ani nevím, co mám ke knize napsat. Nějak nezanechala emoce... ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

leník511

Normální romantická knížka, která za mě nijak nevyčnívá z davu.

LenysekC

Na první pokus jsem ji odložila po druhém úryvku její literární činnosti. To bylo totiž fakt moc. Ale pak zavřeli knihovny, takže jsem byla tak trochu přinucená dát jí druhou šanci. No nevím. Takové nedotažené. Všechno jim docházelo strašně rychle, a bylo až moc sluníčkové - spolubydlící, parta přátel, profesor, o super sexy Spencerovi nemluvě.

baruska6061

Říct, že jsem nadšená je slabý výraz!!! Spencer mi už od začátku byl moc moc sympatický a od teď patří k mým oblíbeným postavám. Tato knížka mě dostala do kolen.

Pinky35

Opravdu hezky napsáno, četla jsem první díl, proto jsem se těšila na pokračování. Velmi čtivé - stačily dva večery a měla jsem přečteno.

Toledo

Za mne trochu slabší než první díl, ale mám to tak s těmito sériemi (skoro) vždycky.
Pěkná oddechovka.

Chvilkasnění

U sérii je nejhorší to, že jednička je vždy nejlepší..v tomhle případě se mi líbil i druhý díl. ☺ Líbilo se mi, že tam byli i postavy z prvního dílu.
Místy mě Dawn štvala, ale ke konci jsem pochopila to proč se chovala tak jak se chovala. Doporučuji. ♥

Yuuki24

Tak a je konec druhé knihy. No, abych pravdu řekla tento díl byl dosti slabím odvarem toho prvního. Dosti se opakovaly určité věci. Hlavní hrdina byl více milý a pozitivní jinak jsem moc rozdílů nezaregistrovala. Ale jak jsem se zmínila už v minulém komentáři na odpočinek dobré.

Nika320

Lepší jak jednička :D takové knížky já prostě můžu

anet8843

Já fakt nevím, proč se pořád v dnešní době píšou takové knihy. A proč se překládají, když vychází tolik kvalitních knih pro mladé. Tohle už jsem četla stokrát - pořád dokola to samé. Kluk s "temnou" minulostí a dívka, co se brání lásce. Trapné erotické scény. Klišé za klišém. A to nemluvím o tom, že toto všechno bylo na 400 stránkách! Jako naivka jsem to dočetla v očekávání, že se tam stane ještě něco zajímavého. Nic se tam nestalo.

Majakadelcova

Po první knížce jsem měla cca 1/2 roku pauzu a úplně se mi do druhé knížky ze série nechtělo. Každopádně paráda! Nezklamala, naopak se mi líbila ještě víc, jak jednička. Každý máme své démony, však jsme také jen lidi, autorka to skvěle zapracovala do děje. A Spencera jsem naprosto žrala :)

asil

Kniha mě docela zaujala. Je úžasné tak, že jsem ji doporučila pár svým přátelům. Těším se na další díl „cítit znovu”

marketa4469

Moc pěkné volné pokračování prvního dílu. Je pravda, že mě nenadchl, jako ten první, ale i tak se kniha moc dobře četla a určitě budu sledovat autorcinu další tvorbu ????

LenRan

Nebylo to špatné, ale ani nic extra. Toto je přesně kniha, u které bych uvítala střídání děje z pohledu obou hlavních hrdinů. Můj problém s touto knihou je v tom, že to "trauma" z kterého se Down tak těžko dostávala se mi zdálo banální v porovnání s tím, co se stalo Spencerovi, který se s tím dokázal poprat mnohem líp, takže celé to její malé drama na mě působilo strašně uměle.....i tak si ale přečtu díl o Sawyer, ta snad nebude tak ufňukaná.

Red-haired

Za mě lepší než jednička nejspíš díky tomu, že mi Spencer a Dawn byli mnohem milejší než Allie a Kaden. Skvělé odpočinkové čtení! :)

Jejunka

S touhle sérií jsem spokojená a těším se na další díl.

Jessie_

Jelikož jsem byla z prvního dílu tak moc nadšená, tušila jsem, že otevřít pokračování v době zkouškového bude past. Bingo, na jeden zátah od rána do večera a musím říct, že se autorce opět povedl opravdu skvělý kousek! :-)

petusska01

Páčila sa mi aj prvá časť, táto druhá bola tiež výborná a prečítala som ju na jeden šup. V istých chvílach som síce chcela už hlavné postavy poslať do kelu lebo snáď by sa mohli naučiť komunikovať ale tak to už by nebola zápletka. Teším sa na ďalšiu časť "Cítiť znovu".

Kristy.Seb

Opět přečteno jedním dechem! Krásně napsaný příběh dvou lidí, který se oba vyrovnávají s těžkou minulostí. Zbožňuju Spencera a jeho lásku a vytrvalost, kterou poskytuje Dawn.

TerezaMondeková

Moc se mi líbí, že se Mona Kasten nebojí dát do knihy vážnější téma, i když se celý příběh odehrává v prostředí vysoké školy. Například nevěra, která by se neměla brát na lehkou váhu. Nebo špatný vztah s rodičem. Kniha vás taky okamžitě vtáhne do děje, všechno prožíváte dost intenzivně, až to i mě občas překvapilo. Během knihy jsem se smála, brečela, tlouklo mi srdce jako o závod, jak jsem byla zvědavá, co bude na další stránce. Dokáže všechno skvěle popisovat. V knize nechybí opravdové přátelství, opravdová láska, překvapivý zvrat, romantika ani humor. Nechybělo ani krásné vyznání citů, nechyběly slzy dojetí, nechyběl úžasný epilog. Spencer byl úžasný už v předchozím díle a Dawn se mi taky moc líbila. Hned se mi líbila ta jiskra, která mezi nimi byla. To jak se laškovali, provokovali... Dost mě překvapilo, co v sobě oba hlavní hrdinové tak dlouhou dobu drželi.
Na konci knihy jsem si uvědomila, že opravdu každý člověk má v sobě nějaký příběh, nějakou bolestnou vzpomínku, se kterou musí žít.
Moc se mi líbí, že jsme se i v tomhle díle opět setkali s ostatními a i s novými postavami. Olivia se mi taky moc líbila a Sawyer... pod tvrdou slupkou se skrývá dobré jádro. Nate byl opravdový hajzl. Tenhle kluk mi připomněl důvod, proč se od lidí a hlavně kluků držím takový odstup!

barca8336

1. díl byl o 100% lepší. Tohle byl pro mě průmer. Prostě dobrá knížka, která se čte dobře, ale neuchvátila mě jako ta první.

dikyna

Za mě super.Musela jsem pořád číst,nešlo přestat.

luzajickova

Já tu MONU KASTEN PROSTĚ MILUJU ♥♥
Kniha mě opravdu zaujmula a bavila to samé 1 díl
Dawn a Spencer byli sladcí ♥
Nate je takový parchant chudák Dawn vůbec sem se nedivila že pro ni bylo těžké si pustit někoho k tělu po tom co se stalo..
Spenc to také neměl zrovna lehké :/ taky mi ho bylo chvilkama líto...
Profesor Nolan no kdo by takového profa nechtěl no ne? :D
Allie ♥ Kaden ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Sawyer ♥ Dawn tatíno ♥ Scott ♥ Micah ♥ profe Nolan ♥ Isaac ♥ Everly ♥ Maureen ♥ Livy ♥ Spence mamina ♥
Těším se až si přečtu další díly už se nemůžu dočkat až výjdou :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT taktéž 1 Díl Kdo nečetl♥

Karola050716

Přesně jako v Začít znovu i druhý díl staví hlavně na vývoji vztahu dvou hlavních postav a to je podle mě jeho hlavní deviza...mně tento postup vyhovuje, jejich emoce mi potom přijdou uvěřitelnější, ale pokud máte rádi rychlejší postup, kde se na sblížení nečeká 200 stran, tak sáhněte po něčem jiném. I když mě Dawn občas štvala, bylo to krásné čtení..

Panenky z ráje
Panenky z ráje