Snít znovu

Snít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458845/bmid_snit-znovu-KSM-458845.jpg 4 915 186

Začít znovu / Znova série

< 5. díl

Když se Jude Livingstonové v Los Angeles zhroutí sny, utíká za svým bratrem do Woodshillu, kde se chce znovu postavit na vlastní nohy. Jenže netuší, že jedním ze spolubydlících v bratrově domě je i její bývalý přítel Blake, kterému zlomila srdce. Blake jí hned na začátku dává jasně najevo, že mezi nimi už nikdy nemůže nic být. A ačkoli se toho Jude snaží držet, situace se začíná dost komplikovat… Další román úspěšné autorky Mony Kasten, kterou si oblíbily čtenářky nejen v Německu. Ke známým postavám a příběhům z Woodshillu se v tomto díle připojuje odvážná a talentovaná herečka Jude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Dream again , 2020

Kaja1
14.10.2021 4 z 5

Nedalo se odtrhnout, ještě, že už je série u konce. Chtěla jsem si knihu šetřit, ale nešlo to. Snad se někdy dočkáme pokračování.

petusska01
13.10.2021 4 z 5

Mona Kasten so svojimi príbehmi si našla u mňa stále miesto a vždy sa teším na nový príbeh, nové postavy a samozrejme aj na tie staré v roli vedľajších postáv. Blake mi v predchádzajúcich príbehoch prišiel trochu iný ako v tomto príbehu, tu bolo jeho správanie veľmi nevyspelé. Jude až na tie tajnosti a úteky mi prišla relatívne samostatná a schopná, samozrejme nakoniec sa jej to vymstilo. Ten vzťah medzi sebou bol mne taký zvláštny-ľúbili svoju minulosť, ale teraz sa nepoznali a aj keď si vraveli, že sa musia porozprávať, nikdy k sebe úprimní neboli. A potom zrazu Blaka osvieti a príde a všetko je okej!? Hmmm. Nebola som až taká spokojná ako pri predchádzajúcich dieloch ale stále je autorka zárukou kvalitne stráveného času.

Knižnítoulky
12.10.2021 4 z 5

Mona Kasten mě ani tentokrát nezklamala. Lehká neuspěchaná něžná erotika pohladí. Nechybí pasáže, u kterých Vám cukají koutky, ale ani ty u kterých Vám ukápne slzička. Kniha se dá přečíst jedním dechem. K mému potěšení jsou alespoň zmíněné i klíčové postavy předcházejících částí, i když některým je dán jen minimální prostor. I přes chválu mě předchozí díly zaujaly kapku více.

MilackovaN
08.10.2021 5 z 5

Tenhle díl jsem si šetřila už dost dlouho, protože jsem věděla, že s tímhle dílem přijde konec celé série, a já se s ní loučit za žádnou cenu nechtěla. Ale nakonec jsem si dnes ráno řekla -Je čas. A o 8 hodin později tu držím přečtenou knížku a je mi hrozně smutno. Nehodlám tu porovnávat každý díl, který byl nebo nebyl lepší, protože v každém díle byly všechny postavy sympatické a nehodlám porovnávat. Slzy mi tekly proudem téměř při každé 5. kapitole. Bylo to krásné i smutné zároveň a je mi opravdu líto, že už se nedozvím, jak pokračuje vztah Scotta a Ezry, co Cam a Otis, zda si taky najdou spřízněnou duši. Ale všechno končí, aby mohlo přijít něco dalšího, a už teď se těším na další knihy od Mony. Jednoduše nejde nemilovat její styl psaní, výběr postav a krásných okamžiků, které vás donutí si pobrečet...

Arianne
02.10.2021 1 z 5

To bylo opravdu hodně špatné. Nerada píšu takové komentáře, ale bohužel už předchozí díl měl značně sestupně tendenci a tento potvrdil trend. Chápu, že šlo autorce o to, aby vylíčila ten pomalý proces, kdy si Blake a Jude k sobě hledají cestu zpátky, ale 80% knihy jsem měla dojem, že čtu pořád dokola první kapitolu. Oba se neustále pitvali dokola v tom samém, než se tedy rozhodli hodit to za hlavu. A tohle omílání dokola téhož nezachránili ani osobnosti, Jude byla nesympatická rozmazlená fňukna a Blake absolutně bez jakékoli jiskry.
Možná by pomohlo, kdyby autorka psala z jeho pohledu nebo alespoň vypravěče střídala.

Kuci12
23.09.2021 3 z 5

Poslední díl a vlastně největší zklamání, což se nestává často. Je to, jako jít do oblíbené restaurace a dát si výběr šéfkuchaře. Vždycky to funguje, tak proč by mi to najednou nemělo chutnat? Těžko říct, ale přesně to se stalo. Přitom na Blakea jsem se těšila, ale Jude - nezlobte se na mě, ale byla moc hysterická. Stejný scénář, který je pokaždé jen o maličko jiný, mi připadal plytký a plný velkých slov a gest : "Už nikdy, na dně, zlomená, zničená, pukala srdce" a pak se zase dala hned dohromady........možná, kdyby příběh vyprávěl Blake, bylo by to jiné. Série mě bavila, nejvíce asi Dawn a Sawyer. Někdy své staré známé navštívím a užiju si svoje oblíbené "menu".

Léňa2510
20.09.2021 5 z 5

Tak u tohohle dilu jsem hodne brečela! Naprosto mne zasahla, dekuju Mona Kasten!

RendyaDav
19.09.2021 5 z 5

Od první do poslední stránky budete jednotlivá slova nedočkavě hltat , nejednou u knihy probdíte celou noc, protože ji nebudete moci odložit. Není jasné jak to ta Mona dělá , ale do svých knížek infiltruje určité kouzlo , které vás k nim přiková a nedovolí vám odejít , dokud nemáte dočteno...Pozornost se především koncentruje na budování vztahu . Lehký styl psaní ,který v sobě snoubí jak relaxační prvky, tak i závažnější tématiku přijde vhod všem ženám i dívkám . Stačí se jen uvelebit a začít číst....

Arlienen
29.08.2021 3 z 5

Tento díl se mi zdál o trochu slabší, ale i tak jsem si čtení užila.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Poslední díl série znovu Jako haló...Cam,Otis,Ezra a Scott?Ti si taky zaslouží své díly Od Mony bych si přečetla román i o popelnici,kdyby ho napsala ️ Je to prostě skvělá autorka...Blake byl úžasný,Jude byla taky úžasná,všichni byli úžasní..do čtení jsem se okamžitě zažrala..od začátku jsem si oba dva strašně oblíbila..chápala jsem proč byl ze začátku Blake jak osina v zadku,v jeho situaci bych se ocitnout fakt nechtěla,ale jejich postupné zakopávání válečné sekery jsem si užila a byla jsem ráda že se ukazuje jak skvělý člověk to je ️️ Nemluvě o tom že to byl sexy sportovec Jude měla jedinou chybičku,nechala si všechno co se jí stalo pro sebe a tím samozřejmě vzniklo menší drama,kdy se Blake zachoval jak blb,místo toho,aby ji vyslechl..jednou mu ublížila a automaticky hned je jasný, že mu ublížila znovu Pro mě bylo Snít znovu ze všech dílů,spolu s Věřit znovu,ten nejlepší...během dvou dní jsem to zhltla jak nic...celou dobu co jsem četla jsem měla takový divný pocit,protože prostě konec serie,a snažila se ten konec nějak oddalovat,ale četlo se to úplně samo...no a samozřejmě se tam objevovaly postavy z předešlých dílů ️️

pogmanka
23.08.2021 5 z 5

Naprosto skvělá knížka a jako zakončení boží. Užila jsem si všechny díly této série, ale předchozí díl mě tolik nechytl, ale zase tady jsem se naopak nemohla odtrhnout. Jude s Blakem byli super a já jsem jim to moc přála. Zase za čas si ráda sérii přečtu. Jsou to prima oddechovky, když má člověk splín.

ElikaS
20.08.2021 5 z 5

Tuhle sérii zbožňuji! Nejradši mám díl Cítit znovu a musím říct, že Snít znovu se k němu celkem přiblížil. Takže jsem si příběh Jude a Blakea moc užila. Autorka umí citlivě propašovat do klasické romantiky vážné téma a podat ho tak, že je dlouhou dobu zahalené tajemstvím. Vztah Blakea a Jude byl úžasný, líbilo se mi, jak se hodně pozvolna sbližovali, to si u Kasten vždy užívám.
Moc ráda jsem se setkala i se starými známými a teď je mi tak trochu smutno, že už je konec, protože tahle série je naprosto boží!

knihomolkaMist
16.08.2021 5 z 5

Já tuhle sérii miluju! Od začátku až do konce! Byla to neskutečná jízda a já si ji moc užila!
Hned bych to začla číst znovu.
Blake je fakt boží a Jude skvělá!
Tuhle knihu i celou sérii mohu jedině doporučit :)

zuzka5372
16.08.2021 5 z 5

Krásný příběh a úžasná série. Chce se mi křičet "já chci ještě". Opět to nemělo chybu, četlo se to samo.

Gabi1122
15.08.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

Siegrid
14.08.2021 4 z 5

Rozhodně lepší než Doufat znovu. Vztah s Blakem měl správné jiskření. Kdopak má tak chápavé rodiče, kteří dítě podporují a jsou s ním ať se stane cokoli? A že se sourozenci také tak pěkně dokáží podržet? Možná až moc americké, nicméně myšlenka že nic není tak horké, aby se to nedalo sníst, byla za mě poselstvím této knížky.

LidkaDino
14.08.2021 5 z 5

Opět se četla jedním dechem, jak to Mona Kasten umí.

malazluta
11.08.2021 4 z 5

Tento díl mě bavil o něco víc, než ten předchozí. Čtenář dostane přesně to, na co je u Mony Kasten zvyklý - příjemný a oddechový příběh, který rozhodně nezapadne do šedi průměru.

book_loverka_
02.08.2021 5 z 5

Tak tady nemůžu napsat nic jiného než MILUJU! Tuhle sérii jsem si oblíbila stejně jako většina dalších dívek a žen a skutečně mě mrzí, že je tohle už poslední díl. Zároveň byl pro mě asi nejlepším dílem z celé série, ikdyž Cítit znovu mu hodně šlape na paty. Blakea i Jude jsem si moc oblíbila a na konci se mi nechtělo loučit s žádnou postavou. Moně Kasten se povedlo něco parádního. Je skvělé, jak jsou všechny příběhy propojené stejným prostředím a postavami - mám pak pocit, jako bych se vracela domů. První díl mi připomínal After, ale dalšími se to jen a jen zlepšovalo, takže věřím, že když se do této série pustíte, budete ji zbožnovat stejně jako já.

Nuttelka
29.07.2021 4 z 5

Tento díl se mi líbil více než předchozí o Everly a Nolanovi.
Ale je to opravdu znát, že Mona jede podle jedné a té samé šablony, nic extra zvratového. Jeden a ten samý scénář, také bych celou sérii nemohla číst v kuse za sebou. Ale jako oddychovka splňuje svůj účel :-)