Doufat znovu

Doufat znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445257/bmid_doufat-znovu-Uhd-445257.jpg 4 1115 216

Začít znovu / Znova série

Everly Pennová nevěří na lásku. Celé roky musela přihlížet, jak její matka trpí otcovým násilnickým chováním a jak stále více ztrácí sebe samu. Zážitky z dětství ji natolik traumatizovaly, že se rozhodla nikdy nezamilovat. To se však změní, když potká Nolana Gatese. Nolan je okouzlující, inteligentní a sexy a je to jediný člověk, před nímž Everly může být sama sebou – bez masky, kterou nosí před ostatními. Ale Nolan je její vyučující. Je jedno, jak dobře si rozumí a jak moc ji dokáže rozesmát svým zvláštním humorem. Everly ví, že je pro ni absolutní tabu. A přesto je bezmocná proti pocitům, které v ní vyvolávají jeho slova. Noční rozhovory s ním jsou to jediné, co ji odvádí od temných myšlenek, které ji od dětství pronásledují a noc co noc jí nedovolují usnout. Jen jemu může říci, že vůbec neví, co chce od života, a že studuje jen proto, aby byla její matka šťastná. Čím více času ubíhá, tím intenzivnější spojení mezi nimi je a tím více si Everly přeje překročit neviditelnou hranici, která ji od Nolana odděluje. Ale netuší, že za Nolanovým optimistickým přístupem k životu a nakažlivým nadšením pro literaturu se skrývá jedno tajemství. A tohle tajemství může zničit jejich lásku ještě dříve než začala....... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Omega

Hope again , 2019

Cami.lla
15.08.2022 4 z 5

Jedna z nejlepších knih celé série!

KnihomolkaPája
14.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Wow!
Přečteno za 2 dny jedním dechem. Nemohla jsem knihu pustit z ruky a to vážně. A teď je mi to i celkem líto, že příběh Everly a Nolana tak rychle skončil.
Tento příběh byl pohodový, krásný...
Everly byla milá, jen mě docela štvalo, že kolem sebe měla tolik přátel a nikomu z nich se nevěřila s ničím. Chápu, že to není lehké, ale kolem sebe má dobré lidi, kteří by ji nijak neodsuzovali atp.
Nolan byl super člověk, který dokázal svými slovy ostatní uklidnit. Každého vyslechl a dal mu prostor. Taky bych si přála takového učitele, který je tak super. Jeho minulost je opravdu bolestivá a chápu, že se bál si začít s Everly.
Sice, musím přiznat, že tento díl byl o něco slabší, ale i tak jsem si ho zamilovala a určitě se k němu vrátím.
Jinak pochvala autorce za dobře napsanou knihu. (Taky bych někdy chtěla mít takový talent na psaní.)

Gabriela456
11.08.2022 2 z 5

Musím se přidat k ostatním, že tenhle díl mi přišel nejslabší z celé série. Něco mi na tom nesedělo. Některé časti jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem zrovna nepochopila o čem to je. Nenechám se, ale odradit a přečtu si poslední díl. Hodnotím 2,5 hvězdiček.

Lexi7892
07.08.2022 3 z 5

Zatím nejhorší z této řady. Četla jsem jí dlouho, příběh mi nepřišel moc reálný. Spíš by mě překvapilo, kdyby to skončilo jinak než happyendem.

Fortuna7
05.08.2022 5 z 5

Pro mě obrovské překvapení, rozhodně nejlepší kniha této série. Srdcervoucí příběh o vyrovnávání se s minulostí a zakázanou láskou. Romantická linka mi neskutečně sedla moc jsem si oblíbila hlavní postavy. Tahle kniha se zabývá hned několika závažnými tématy a autorka se za to zaslouží můj obdiv.

ardeas
29.07.2022 2 z 5

(SPOILER) Za mňa jedna z najslabších zo série co som čítala. Everly bola az príliš detinska a v tejto knihe som neskutočne postradala pohlad z Nolanoveho uhla pohľadu. Zo začiatku mi to prislo ze sa všetko vlečie a ze čítam myšlienky nejakej 14-15r sopliacky, co sa sprava uplne expresívne, napriek snahe autorky aby vyznela dospelo, postava vyzerala kontraproduktívne. Nolana som čakala ako väčšieho rebela, ale aj ten nejako vysumel do stratena. O tom, ze mala dejova linka naboj o vyrovnaní sa s otcom tyranom... nic nic nic a zrazu sa vyriesilo všetko. Popravde by som uvítala knihu, kde na konci hlavnu hrdinku ziska niekto iný, tie deje su uz trosku ploche a keby sa dala dokopy s Blakeom, vobec by mi to nevadilo. Osudových lasok na prvy pohlad... to je ako ta erotika od Dawn :D Asi som presytena autorkou ale tato kniha ma veľmi sklamala.

MAU256
15.07.2022 4 z 5

No nevím, nějak mě tato kniha nenadchla. Nemůžu říci, že byla špatně napsaná - to ne, ale něco mi na ní vadilo. Nevím, asi mi nesedla Everly. Nenechám se však odradit a určitě si ještě přečtu poslední část série.

kuwu
05.07.2022 3 z 5

Kam se podělo to hltání stránek z těch předchozích dílů??
Prvních cca 300 stránek mi vůbec nedělalo potíže nějaký ten řádek přeskočit. Zajímavý to začalo být až potom, ale žádnej extra šlágr se bohužel nekonal.
Kdyby mě nečekal odjezd na dovolenou a myšlenka, že nechci mít doma nic rozečteného, asi by ležela na tom stolku delší dobu..
Ze mě doposud nejslabší a do pětky se zatím nepohrnu.

Mamberi
21.06.2022 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit negativními komentáři k této knize. Platí, že co člověk, to názor. Za mě jeden z těch lepších dílů z celé série.

VercaV
26.05.2022 2 z 5

(SPOILER) Za mě zatím nejslabší kniha ze série. Hlavní postavy mi nepřirostly k srdci, byly takové nemastné neslané, prostě nevýrazné. Everlyn mě občas vytáčela, byla otravná, občas i dětinská či sobecká. Nolan byl prostě nudný.
Líbí se mi předvším to, jak se děj prolíná s předchozími, jak je zde zmínění párty u Spencera, kde se ji Isaac "snaží sbalit" takže to souvisí s předchozím dílem. Přijde mi, že spíš Dawn je hlavní postavou celé série, zatím se objevovala v každém díle dost výrazně, ale to mi nevadí, i když je někdy na ranu tak je mi sympatická. A velmi sem si také oblíbila Blaka, tak se těším na další díl, ale to jeho zranění si mohli odpustit teda, aspoň někdo mohl mít "normální" život.
Musím říct, že po prvních dvou dílech sem k tomu byla skeptická, třetí díl mě bavil strašně moc, tento čtvrý díl byl horší než předchozí, ale i tak se těším na další díl. Je to pohodová a oddechová četba, čte se to samo a rychle.

adela2230
17.05.2022 5 z 5

Skvělý příběh, autorka umí zaujmout. Pravda je, ze v některých částech byla hlavní hrdinka zlehka otravná, ale jinak to bylo dobré.

Rapeh
12.05.2022 4 z 5

Docela zajímavý příběh. Přečteno jedním dechem

Marfuška89
04.05.2022 3 z 5

Mona Kasten píše skvělé, čtivě, tak, že vás to nutí číst dal. Bohužel, tento díl mě moc nebavil :(. Přišlo mi, že se tam 3/4 knihy nic nedělo :( . Everly mě neskutečně štvala... Já chápu, že to má těžké, ale to už bylo trochu moc. A jak se chovala k mamince ohledně táty a jejího přítele. Miluji Blaka :) .

MamaKnihomolka
07.04.2022 3 z 5

Čtvrtý díl ze série Znovu. Po dlouhé době jsem se vrátila k této sérii a vůbec mi nedělalo problémy se do světa Mony Kasten vrátit a na všechny skvělé postavy si vzpomenout. Nemůžu ji ani upřít čtivost, ale zapomněla jsem, jak moc pomalé romantické knihy Mona píše.
•••
Občas jsem moc nechápala chování Everly v tom, proč bydlela sama, když tak s matkou bojovali s penězi. Kdyby se s někým dělila o nájem, neměla by takové výdaje. Jinak její postava byla skvěle vykreslená a uvěřitelná. Věřila jsem ji všechny její pocity a chování. Další postava – Nolan – profesor Everly. Zkrátka takového profesora by chtěl každý, ale podle popisu mi holt nepřišel tak sexy, jak ho Everly vnímala.
Co je o mně známé a vždycky když na to narazím, tak to vyzdvihnu je to, jak moc miluju když se v knize objevují i postavy z předešlých dílů nebo knih. Cítím v tom úžasné připojení a to, že víte, jak se postavám daří a že koncem jejich knihy jejich příběh neskočil.
•••
Čeká mě pátý a poslední díl – Snít znovu. Nemůžu říct, že se na něj úplně klepu, ale ráda si ho přečtu. Zatím jsou stále mí favoriti Kaden s Allie.

katerina3329
03.04.2022 5 z 5

DOPORUČUJI!

Martina1725
23.03.2022 5 z 5

Opět čtivá oddechovka. Bylo milé se vrátit zase do věku 20 let.

Kniholenka9
15.02.2022 3 z 5

Opět velmi jednoduchý, ale čtivý příběh. Tentokrát šlo o vztah učitele Nolana a jeho studentky Everly, čímž se trošku odlišuje od předchozích dílů.

Nela.Rob
13.02.2022 3 z 5

Jednoduché milé čtení.

Toledo
09.02.2022 2 z 5

Tak tenhle díl mě vůbec neoslovil, skoro jsem se do četby musela nutit a to se mi ostatní díly ze série docela líbily.
Bylo to z nula na sto, chybělo mi tam to "namlouvání" a hlavně i ty jejich problémy tam byli jen tak okrajově a celé to bylo hrozně bez nápadu.
Tenhle díl byl přešlap.

Michelleee
02.02.2022 3 z 5

Tenhle díl nebyl špatný, ale určitě byl nejslabší že všech. Občas jsem přeskakovala věty, protože mi to přišlo zbytečně zdlouhavé. Zajímal mě vztah mezi studentkou a profesorem, ale místo toho mě zaujal kamarád hlavní hrdinky. Proto se už těším na pokračování v podobě Blakova příběhu.