Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1431 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

Vknihách
20.02.2022 5 z 5

Hlavná aktérka tejto časti, Sawyer, sa mihla v prvej časti,kde si nesadla s Alie. V druhej časti bola síce odmeraná, no starostlivá priateľka spolubývajúcej Dawn. Veľmi som sa tešila práve na túto časť, lebo nahliadnuť do hlavy zvláštnej Sawyer a zistiť prečo je aká je, bolo priveľkým tajomstvom a lákadlom zároveň. A taktiež, keďže z tejto Moninej voľnej série je jasné, že každý si nájde svoju spriaznenú dušu, som ani len netušila ako sa divoká párty žena Sawyer dá dokopy s tichým, utiahnutým týpkom v motýliku, Spencerom.
Čo ležalo na srdci hlavnej hrdinke nebolo jednoduché a autorka nám len po kúskoch odhaľovala jej trápenia. Úprimne, poplakala som si. Bolo mi veľmi ľúto všetkého,s čím Sawyer musela bojovať. Sama, pretože sa pred zlým svetom uzavrela. Radšej. Aby ju ľudia nesklamávali. Spencer bol tiež úplne iný ako som ho vnímala v druhej časti, keďže sa priatelil s Dawn. Veľmi sa mi páči ako Kasten skĺbi jednoduchý, čtivý štýl písania,tak typický pre žáner YoungAdult s ťažšími témami, napriek tomu veľmi reálnymi. Šikana, osamelosť, problémy minulosti, strata blízkych...s tým všetkým sa potýka nejeden mladý človek. Ako inak,nie len Sawyer mala svoje trápenia,Kasten neušetrila ani Spencera. V každom prípade,to bol (podľa mňa)opäť lepší príbeh ako predošlé dva. Už teraz sa teším na ďalší diel a dúfam, že Kasten ZNOVA prekvapí…

eliska8983
29.01.2022 3 z 5

Ačkoli Začít znovu i Věřit znovu byly pro mě "velký špatný", v této knize se autorka aspoň trochu polepšila, námět nebyl tak ubíjející a příběh byl o trochu sviznejsi. Pořád se držíme zajeteho klišé, postavy mají své temné minulosti a mají problém s komunikací, spousta situaci je vyhrocená a zbytečně vyeskalovaná. Ale zrovna u tohoto dílu to nebylo tak na sílu tlacene, jako u předešlých dvou. Celý závěr autorka pokazila tím, jak se najednou snažila do pár stránek nacpat co nejvíce dramat a působilo to přehnaně. Celkově ale čtivý styl.

Michelleee
28.01.2022 5 z 5

Určitě nejlepší díl z této série!! Sawyer se mi zamlouvala už v předchozím díle. Její povaha je přesně taková, jakou odrážejí skutečnosti, které se jí staly. Je neuvěřitelně upřímná a svá. Grant, Isaac Grant.. prostě super příběh! Tématika fotografií se mi taky líbila. Nejsou to knížky u kterých se směju nahlas, ale jsou to krásné romány.

Dobruš
18.01.2022 5 z 5

Zatím mám přečteny první tři díly z této série, pokud ale mohu říct, příběh Sawyer a Issaca mne oslovil asi zatím nejvíc. V části,kde je zmíněná minulost a zážitky Sawyer jsem se neudržela a i par slz uronila. Kniha je velmi čtivá a člověk má problém se od ni odtrhnout. Za mne vřele doporučuji :-)

ErčaV.
13.01.2022 5 z 5

Kniha se velmi pěkné a dobře četla. Příběh se mi moc líbil, takže to pěkně utíkalo. Už se těším na další díl.

jllv
30.12.2021 5 z 5

Opět skvělá knížka od této autorky.

Tento typ knížek jsem nikdy nevyhledávala, ale mám nějaký divný období :-D
Ale tohle se čte prostě samo.
První 3 knížky fakt super.
Cítit znovu se mi asi zatím líbil nejvíc.

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Podle mě nejlepší díl ze série. Na příběh Sawyer jsem se těšila opravdu hodně, neboť ta holka mě v předešlých knihách zaujala. A když jsem se dozvěděla, že jejím parťákem má být stydlín Isaac, o to víc mě to lákalo si přečíst. Ti dva totiž tvořili neskutečné duo, které mě bavilo a díky nim jsem stránky hltala jako nic. Líbilo se mi jak byli rozdílní, ale přesto svým způsobem stejní. Z toho důvodu bylo super sledovat jejich postupně rozvíjející vztah. Za mě topka. Uvidíme s čím přijde 4. díl.

Kniholenka9
24.12.2021 3 z 5

Již třetí díl ze série Začít znovu, tentokrát jsou hlavními hrdiny Sawyer a Isaac. Opět se to pěkně četlo, jedná se o velmi jednoduchý a nenáročný příběh. Bavilo mě téma focení.

Sabča817
21.12.2021 4 z 5

Čtivé, pohodové... Přesto příběh Ellie a Kadena se mi zatím líbil nejvíc.

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Upřímně se přiznávám, že jsem z tohohle dílů měla docela strach a moc se mi do něj nechtělo. A to jen kvůli Sawyer. V předchozích dvou dílech si mě moc nezískala a spíš mě otravovalo to, jak si hraje na drsňačku. No ale po přečtení? Dokopala bych své minulé já do této knihy mnohem ale mnooohem dřív.
V tomhle díle tedy sledujeme novou dvojici - Sawyer a Isaaca. Sawyer mi nebyla vůbec sympatická, jak už jsem psala, ale během čtení této knihy jsem konečně poznala její příběh a pochopila, proč si hraje na drsnou frajerku, které je jedno, co si o ní kdo myslí. Isaac je úplný opak Kadena a Spencera, které známe z předchozích dvou dílů, je to takový roztomilý mimoněk, nemá moc velké sebevědomí, nedokáže mluvit s holkama a je velmi tichý.
Díky projektu, který Sawyer vymyslela a myslela si, že změní jen Isaaca na Lamače dívčích srdcí, tak je hezky vidět, jak i její samotná postava prošla vývojem.
Jak už u Mony bývá zvykem, dej plyne rychle, nikde se nezadrhává a je to čtivé jak blázen.
A za mě zatím nejlepší díl ze všech!

rampapa
16.12.2021 5 z 5

Miluju tuhle sérii. Z každého dalšího dílu jsem ještě víc nadšená. Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Marfuška89
15.11.2021 5 z 5

Mona Kasten je skvělá!

To bylo naprosto skvělé a zatím nejlepší díl ze série Znovu, co jsem zatím četla. Sawyer jsem si zamilovala už v druhém díle (Věřit znovu), ale tady? Já Sawyer úplně žeru! A Issac? Miláček! Já je miluji oba! Oni jsou tak kouzelní. Bože já je žeru! Miluji to!
10*! 5* je málo!

Johanka1956
14.11.2021 5 z 5

No co, příběh dvou mladých lidí a okrajově jejich blízkých a přátel... uvidím, snad to bude dobré, říkala jsem si, když jsem začala . Ale ne, nebylo to dobré, bylo to výborné. Naprosto skvělé, citlivé, nádherné. Jediné slovo, které se dost často opakovalo "zachrčela, chrčela,.." to, nevím proč, mi nějak nesedělo, dost časté přišlo mi .( Můj názor).

Klaudinka27
10.11.2021 5 z 5

Třetí kniha ze série a zase naprostá paráda, přečteno jedním dechem.Ze kniha měla tolik stran mi vůbec nepřišlo , klidně mohlo být více stran .

v.michlickova
10.11.2021 5 z 5

Opět neskutečně čtivý příběh o lásce, životních traumatech a chybách, díky nimž se každý z nás učí. Těch cca 450 stran vám pod rukama uteče jako voda a vy budete chtít hned číst další díl. Tak jak jsem Sawyer v prvním díle moc nemusela, musím říct že tady jsem si ji opravdu oblíbila a celkově její vztah s Issacem a celá atmosféra jejich kamarádství a všeho okolo se mi líbila asi nejvíc. Všem knihám od Mony dávám pět hvězdiček a ani tady tomu není jinak, ale kdybych měla bez hvězdiček vybrat svého favorita, bude to rozhodně Cítit znovu.

Adriana21
26.10.2021 4 z 5

Na třetí díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal :) Parádní, tuhle spisovatelku jsem si fakt oblíbila.

Malíček
24.10.2021 5 z 5

Nevím už co víc k Moně Kasten a jejím knihám psát. Zatím vše, co jsem od ní četla, mě naprosto dostalo a její příběhy mi opravdu přirostly k srdíčku.
Třetí díl série Začít znovu splnil všechna má očekávání, a i když mi ke konci přišel už lehce zdlouhavý a některé pasáže bych si dovedla odpustit, tak se mi líbil. Sawyer se sice tváří jako drsňačka, ale ve skrytu má opravdu dobré srdce, Icaas mi přišel naprosto okouzlující a hned jsem si tuhle dvojku zamilovala.

vlkove
16.10.2021 4 z 5

Zatím se mi nejvíce líbil první díl s Allií a Kadenem. Na tento díl jsem se obecně těšila nejméně. Moc mi nesedla postava Isaaca, ta jeho stydlivá ,,stránka,, byla málo uvěřitelná. A to jak se zachoval Isaac a sestra hlavní hrdinky na svatbě nebylo vůbec v pořádku. Obecně mi to hrdinčino dětství přišlo takové nedotažené, autorka mohla jít ještě více na dřeň.
Jinak si nemám co vytknout. Série si drží jednotnou kvalitu. Na další knihu se těším má v sobě totiž moje oblíbené téma.

Kaja1
11.10.2021 5 z 5

Tak tento díl, byl za mne nejlepší, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Nattali.ka
02.10.2021 2 z 5

Sympatický hlavní hrdina, oceňuji, že to nebyl klasický příběh "bad boy", aneb kluk co se nechce vázat a naivní holka, která doufá, že ho změní, ale bylo to tentokrát naopak. Jako oddechové čtení sice fajn, ale příběh pro mě nebyl natolik poutavý, že bych se od něj nemohla odtrhnout.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992