Zachráníš mě ráno

Zachráníš mě ráno https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1878/bmid_zachranis-me-rano-JwC-1878.jpg 4 505 105

V zapadlém floridském městečku Torrance se nikdy nic neděje. Když přitažlivý doktor Crosbie opustí svou ženu Sandy kvůli místní královně plastických operací a rozvodů Kerri Franklinové, zdá se, že nic zajímavějšího už se nemůže stát. Ale pak je brutálně zavražděna Liana Martinová, nejkrásnější studentka posledního ročníku torranceské střední školy, a města se postupně zmocňuje plíživý strach. Kdo mohl tak nesmyslný zločin spáchat? A udeří zabiják znovu? Oblíbená autorka Joy Fieldingová si ve svém nejnovějším románu obratně pohrává se čtenářem a splétá mrazivý a napínavý příběh plný zvratů a falešných stop...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Heartstopper , 2007

Paldini
11.03.2016 3 z 5

Mýdlová opera, trochu okořeněná thrillerem.

boxas
23.02.2016 4 z 5

Dobrá oddechovka. Pokud mohu poradit, nečtěte komentáře k této knize, dokud ji nedočtete až do konce! Jinak přijdete o takové to AHA! v závěru.

Siraelxy
28.09.2015

Joy Fieldingová je moje stálice. Mám snad všechny její knihy a nepamatuji sí že by mě některá zklamala. Ani tato. Je trochu víc krimi než je u jeích knih obvykle a, přestože její knihy opravdu znam, pachatele jsem neodhalila :-)
Na mém blogu mám teď soutěž právě o tuto knížku, mrkněte: www.siraelxy.blogspot.cz

ŽanKaa
16.08.2015 3 z 5

Nebola zlá,ale mám iných favoritov od Joy.

avad
31.03.2015 5 z 5

Napívaný děj, který mě zcela pohltil. Doporučuji!

Barumic
13.03.2015 3 z 5

Vzhledem k tomu, že tu někdo dost hodně napověděl, kdo je vrah, věděla jsem to už od první třetiny knihy.
Pro mě je tato kniha od Joy jedna z těch slabších.

27len
20.01.2015 4 z 5

Četlo se to dobře a konec no pro mě překvapivý

Pet 34
03.12.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha, napínavá..

niknikita
25.07.2014 4 z 5

Moc dobré zápletky, nečekané rozuzlení...takovou znám Joy Fieldingovou a ani tato kniha mne nezklamala. Kdybych neměla srovnání, určitě bych dala plný počet hvězdiček :-)

Irika
01.04.2014 3 z 5

Dostala jsem na tuto autorku dobré reference, toto je má první její kniha, ale trochu mě zklamala. Začátek byl velmi poutavý, ale tempo velmi rychle vychladlo. V knize se autorka více než držením obětí a vraždami zabývá klasickými vztahy teenagerů, jejich rodičů a učitelů malého města Torrance, jejich milostnými pletkami, náladami a běžnými životními problémy. Odhalení pachatele překvapilo, do samého konce jsem nevěděla, kdo je vrah, i když si zpětně říkám, že mě to mohlo napadnout.

BeruškaB
11.11.2013 4 z 5

Takový konec jsem opravdu nečekala,napínavé až do konce :-))

anizek
22.09.2013 4 z 5

Výborná kniha. Tušil jsem sice, kdo je vrah, ale i tak je kniha napínavá od začátku do konce a vřele doporučuji.

Michnicka
24.08.2013

Ten konec mě úplně překvapil. Moc dobrý!

aannyy
15.04.2013 5 z 5

Tohle byla moje třetí knížka od této autorky. První jsem vzdala ve čtvrtině, druhou s obtížemi přečetla, ale nelíbila se mi. Ale tahle? Úplně mě pohltila, už z toho důvodu, že vím, jak to na takovém malém městě chodí :-). A konec byl velmi překvapivý, vůbec jsem ho nečekala. Knížka dostává zasloužených pět hvězdiček :-)

kika 13
28.10.2012 2 z 5

Ráda čtu tuto autorku,ale tady jsem se nějak nechytila s koncem.Asi jsem nečetla dosti pozorně.

nelcisko
25.09.2012 5 z 5

Přečetla jsem ji během pár dnů a klidně bych si ji přečetla znovu, i když vím, kdo je vrah. Prostě fantastická! :)

malen
09.09.2012 4 z 5

Tak mně se knížka líbila, jen ten závěr bych si představovala rozvinutější - jak to dopadlo s ostatními hrdiny, ne jen s hlavními.Ale dobře jsem si početla.

jasmína
17.06.2012 4 z 5

Po vynikjící knize Šepoty a lži tohle asi nebyla dobrá volba, jaksi jsem se musela nutit myslet na děj, na ty postavy, ale závěr mě opět dostal, vraha bych tedy rozhodně neuhodla, v tomhle je autorka prostě skvělá !!!!!!

Saiiint
24.04.2012

Nevím, proč, ale tahle knížka mě nějak nedokázala vtáhnout do děje, jako ostatní knížky jedné z mých nejoblíbenějších spisovatelek . Netuším, čím to bylo, ale knížka mi připadala celkově slabší a četla jsem ji jakoby jen z povinnosti odhalit vraha . Netvrdím, že byla knížka špatná, jen prostě napsala Joy Fieldingová lepší ...

v.e.v.er.ka
28.11.2011 4 z 5

skvělá knížka, napínavá až do konce, vraha jsem také neodhalila :-)

vraždy kanadská literatura sérioví vrazi mezilidské vztahy Florida

Joy Fielding
kanadská, 1945
2008  81%Zachráníš mě ráno
2004  87%Poprvé
2010  90%Jane utíká
2005  84%Panenka
2019  79%Špatná dcera

Kniha Zachráníš mě ráno je v