Záchrana pečene

Záchrana pečene https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415210/bmid_zachrana-pecene-qgl-415210.jpg 5 9 2

Táto kniha doslova kraľuje medzi publikáciami Anthonyho Williama. Z každej vety sa nám prihovára pravda. Dozvieme sa nové a netradičné informácie, ktoré nikde inde nenájdeme. Navyše je veľmi zrozumiteľná. Kniha Medicínske médium: Záchrana pečene ponúka odpovede, ktoré ste mali poznať už veľmi dávno. Medicínske médium Anthony William s typickým zanietením prináša jedinečný pohľad na doposiaľ neobjavené funkcie tohto životodarného orgánu, vysvetľuje, čo sa skrýva za desiatkami zdravotných problémov, ktoré nám strpčujú život, a ponúka detailný návod, ako máme postupovať, aby sme ho prežili čo najlepšie. Sami zistíte, čo so sebou prináša takáto záchrana pečene – budete rozvážnejší, pokojnejší, šťastnejší a schopnejší prispôsobiť sa dnešnej hektickej dobe. Dozviete sa, ako zlepšiť spánok, nastoliť rovnováhu cukru v krvi, znížiť krvný tlak, schudnúť či vyzerať a cítiť sa mladšie. Zdravá pečeň vás zbaví stresu, bude to váš spojenec v boji.... celý text

Literatura naučná , Zdraví , Zdravotnictví

Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Medical Medium Liver Rescue , 2018

Lucie131313
Lucie131313
18.02.2022 5 z 5

Za mě nejsrozumitelnější kniha o zdraví. Podle mého názoru to není jen kniha o játrech, ale člověk při čtení zjistí, že spoustu jiných zdravotních neduhů souvisí tzv. "jedno s druhým".... Tuhle knihu bych prostě nedala a opakovaně se k ní vracím, jako ke všem knihám tohoto autora. :-)

zlata6848
zlata6848
10.02.2021

Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem kdy četla - a zároveň jedna z nejlepších očist, které jsem kdy absolvovala. Nedám na Anthonyho knihy dopustit. Neustále v nich listuji a učím se nové a nové poznatky, které vysvětluje jednoduchým způsobem, že to člověka vtáhne a chce se dozvědět co nejvíc.