Začarovaný les

Hitom tohto roku sa stali omaľovánky pre dospelých, ktoré počtom strán a spracovaním pripomínajú knihu a poniektoré rozprávajú aj zaujímavý príbeh. Predstavujú obrázkový poklad plný mágie a čarodejstva, pozývajú vás, aby ste sa zapojili do meditatívneho vymaľovávania ilustrácií, prispievajú k vnútornému pokoju, ku koncentrácii ducha, oživujú pozitívnu energiu a prinášajú pocit uvoľnenia. V Začarovanom lese detailne nakreslené stromy a exotické tvory čakajú len na to, aby ste ich objavili a vymaľovali. Na ceste za utajeným zámkom v srdci prekliateho lesa objavíte labyrinty v papradí a kvetoch, magické domy na stromoch, ukryté zvieratá a obyvateľov lesa. Navyše musíte nájsť symboly, ktoré Vám otvoria dvere do tajuplného zámku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/264156/zacarovany-les-264156.jpg 541

Omaľovánka pre dospelých

Enchanted forest (2013)

Literatura naučná, Hobby, Omalovánky
Vydáno:, Tatran (Bratislava)

Petra17

Tak už jsem také podlehla a tyhle jsou naprosto překrásné

Ajinka126
30.07.2017

Krásné, velmi drobné linky květin a lístečků. Na druhou stranu jsou i (konečně) jiné větší obrázky, které mi davají víc prostoru.

Briv
25.01.2017

Omalovánky od téhle autorky mě dostaly. Tak dlouho jsem po nich pokukovala, až jsem jedny prostě musela mít. No ale jak vybrat jen jedny?? Nakonec vyhrál Čarovný les a rozhodně neříkám, že je poslední... Kdysi jsem hodně malovala, ale na to už nemám tolik času - omalovánky mi to ale dokonale nahrazují. Děkuji za ně.

Terry.89
28.04.2016

Další krásné omalovánky, autorka kreslí vážně úžasně, mám od ní všechny troje :)

vikikl
16.10.2015

Skvělé omalovánky pro dospělé a za pár dní vychází další, v pořadí třetí díl od této autorky.

Atheal
21.09.2015

Nádhera, nádhera, nádhera.

Zrzavá_Tereza
04.09.2015

Zamilovala jsem se! Do omalovánek....:)

boruvka27
27.08.2015

Naprosto kouzelné omalovánky.

Eneo
15.08.2015

Ještě povedenější než předchozí omalovánky od této autorky. Podle mě nejpůvabnější omalovánky tohoto druhu na trhu.