Zabudni na minulosť

Zabudni na minulosť https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85689/zabudni-na-minulost-85689.jpg 4 105 44

Nový, v poradí už ôsmy román našej najpopulárnejšej autorky prináša pútavý príbeh dvadsaťsedemročnej Saše a jej mamy, ktoré sa musia vyrovnať so stratou otca a sestry, resp. manžela a dcéry. A hoci sa zdá, že o nešťastnej udalosti vedia všetko, po rokoch vyjdú najavo isté skutočnosti a odrazu je všetko inak...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Zabudni na minulosť , 2010

sabca
10.06.2013 5 z 5

Ani tato kniha autorky Gillerové mě nezklamala. Plno děje od začátku až do konce že jsem měla problém knihu odložit. Doporučuji si jí přečíst.

rtesarova88
11.05.2013 5 z 5

Moc pěkná. Když jsem si přečetla, že autorce se přezdívá Slovenská danielle Steel, tak jsem měla celkem obavy. Ale úplně zbytečně. Před touto autorkou klobouk dolů. Výborná a už se těším až otevřu její další knihy.

Kleo326
23.04.2013 5 z 5

Moc pěkná a napínavá knížka, kde je všechno nakonec jinak než se na první pohled zdálo, samá nečekaná překvapení.

LibraryGirl
04.08.2012 5 z 5

Nádherná kniha! Plná tajemství a plná děje. Měla jsem pořád pocit, když přestanu jen na chvíli číst, tak o hodně přijdu. Každá postava v knize má svoje nedořešené věci z minulosti. Během čtení postupně objevujete všechna tajemství, až je najednou konec. Paní Gillerová píše opravdu moc pěkně. Doporučuji!