Soud Pilířů

Soud Pilířů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493395/bmid_soud-piliru-Kyv-493395.jpg 4 42 4

Zabiják démonů série

Tandžiróovi se sice podařilo porazit pavoučího démona, hned nato se ale musí potýkat se Šinobu Kočó, která se obrátila proti Nezuko. Oba sourozenci nakonec skončí u výslechu přede všemi Pilíři v hlavním sídle protidémonských jednotek. Jak jejich zdánlivě jednostranný soud dopadne? A kdo ho nakonec rozřeší?

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

Lenka.Vílka
30.12.2022 5 z 5

Možná je hlavní boj za námi, ale to nejtěžší sourozence teprve čeká. Soud Pilířů, protože se odhalilo jejich velké tajemství: co Tandžiró schovává v bedně. A přestože to je na první pohled nerovný boj, všem musí být jasné, jak to dopadne. A co bylo dál, to mě vážně mile překvapilo. Navíc je celý díl neskutečně milý. Prostě plný motýlků. Srdíčko  :)

klaraj093
02.09.2022 3 z 5

Nejsem vyloženě čtenář mangy.. Po Death notu jsem ale chtěla zkusit i jinou.. Tahle mě už tolik nezaujala při dalším pokračování. Opakuje se to samé dokola víceméně..

raduz_
17.06.2022 4 z 5

Zázemí magické Kocho Shinobu vás opije svými motýlky a omámí nejjemnějším hláskem.

Nevimm
27.04.2022 2 z 5

Další díl je zase mnohem více uječenější, ubečenější, uřvanější než ty předešle. Mít to v audio ,tak mě praskne hlava.

Kojoharu Gotóge
japonská, 1989