Zabiják

Zabiják https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55379/zabijak-55379.jpg 4 11 4

Michael Gerrard je nejlepší profesionální střelec na světě. Přijíždí do Anglie, aby zabil. Generál Sanderson z MI 5 má problémy. Unikají informace - do IRA a možná i k Rusům, stopy vedou na nejvyšší místa. Sanderson musí vypátrat toho, kdo užívá kód "Brocklebank", a pak se ho zbavit jednou provždy. A to může dokázat pouze jediný muž - Michael Gerrard. Nic a nikdo není tím, za co se vydává. Sledující jsou sledováni, organizované skupiny teroristů se zaměňují, tajemství se násobí. Tento thriler, plný napětí a překvapení od začátku až do konce, je přirovnáván k románu Den pro Šakala.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Praktik

Ringmain , 1991

Jack Bauer
25.06.2014 3 z 5

Tento čtivý román se hodně přirovnává k Forsythovu Šakalovi, ale nesahá mu to ani po kotníky. Místy mě to připadlo jaksi neprofesionálně psané. Po čase ni na něj ani nevzpomenu.

Foks
16.04.2014 5 z 5

Občas člověk náhodou narazí na knihu, od které si nic moc neslibuje. Prostě nemá zrovna co číst. No a občas se taky stane, že začnete číst a jste ztraceni. Ta mrcha vás prostě nepustí, dokud ji nepřelouskáte až do konce. Je to síla! Doporučuji všem špionátorům.

dangerita
28.12.2011 5 z 5

Kniha s opravdu ohromujícím spádem, vtáhne Vás a nepustí. Drží Vás ve střehu, čelíte neustálým zvratům, nemůžete ničemu věřit . . . Jednoznačně velmi čtivé, nepředvídatelné a napínavé čtení, asi i proto, že sám autor byl agentem tajné služby.

Dexter
20.12.2011 4 z 5

Výborný thriller o nájemném zabijáku. Opravdu příběh, do kterého se čtenář vžije.
Moje hodnocení: 80 %

Autorovy knížky