Zabijáci úsvitu

Zabijáci úsvitu https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1048/bmid_zabijaci-usvitu-FBc-1048.jpg 5 406 23

Příběhy Darrena Shana série

Z lovců se stal lovená zvěř. Sice se jim se štěstím podařilo prchnout z pasti, kterou jim vampýři nastražili, ale Steve se nespolehl na první léčku a nastražil i další. Upozornil na ně úřady, kterým namluvil, že právě oni zodpovídají za sérii vražd, které spáchali vampýři. Lovci jsou najednou obklíčeni policií a vojáky. Jejich hlavní poslání - zničení Pána vampýrů - se tak ještě vzdaluje a jejich životy jsou opět v ohrožení.... celý text

Literatura světová , Horory , Romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Killers of the Dawn , 2002

Luigi1
Luigi1
25.02.2021 5 z 5

Nejoblíbenější postava není a to mě moc vzalo u srdce.

Uma
Uma
01.12.2020 2 z 5

Žádná sláva.

A.lexii
A.lexii
15.02.2020

Darrene O'Shaughnessy! Za to, co jsi udělal, mám chuť ti dát nula hvězd!

Ailee
Ailee
02.06.2019 5 z 5

Ač si z knih sem tam něco pamatuji, na jeden zvrat na konci jsem zapomněla a při jeho čtení jsem skutečně křičela na knihu (respektive autora), jestli si ze mě nedělá pr... srandu. Jak kniha navazuje jedna na druhou, těžko se určuje, kde jeden díl končí a druhý začíná, přesto si nemyslím, že by to bylo na škodu. Děj je... je jiný. Ty zvraty a jak je všechno rozplánováno... Knihy rozhodně za přečtení stojí.

gabice4
gabice4
24.02.2018 5 z 5

Konec knihy vynikající, až na..... Je mi to líto....... Potvrdilo se mi moje tušení kdo je pán Vampýrů i když v předchozím díle jsem si myslela, že to tak není, takže za mě super

panPatejl
panPatejl
13.09.2017 3 z 5

Stejný problém s jednoduchostí hlavních hrdinů jako v předchozím díle. Zatímco vampýři kují důmyslné pikle, upíři se pouze bezhlavě vrhají na každé místo, kde pán vampýrů jen vystrčí tesák. Knihu bych pojmenoval spíše "Z pasti do pasti". Lartenovo nepochopitelné poslední rozhodnutí tomu jen nasadilo korunu. Potěšilo pouze vydařené napálení čtenáře na konci knihy.

Vincenzoci
Vincenzoci
16.08.2017 5 z 5

Knížka byla celá svižná, napínavá a konec mě opravdu dostal (svým zvratem a nečekanými okolnostmi)!

Dinosaur
Dinosaur
25.06.2016 5 z 5

(9/10) Napínavá a poměrně akční kniha pokračující tam, kde skončila ta předchodzí. Jak vidím, nejsem jediný, koho jistá událost opravdu rozesmutnila. Ovšem započatý děj oproti předchozím "trilogiím" není tak úplně dokončen, protože stále zbývá vyřídit pána vampýrů.

Viky007
Viky007
11.09.2015 5 z 5

Perfektní! Rozhodně si zaslouží všech pět hvězdiček. Ale nemůžu si pomoct, tento díl je podle mého ten nejhorší - stačila by drobná úprava na konci a vše by bylo opět úžasné. Ostatní asi ví, jak to myslím.
Proč jste nám to udělal, pane Shane? Proč?

31.08.2015 5 z 5

Pěkná,rozmanitá kniha,kde se děje spousta věcí.
Napínavá,konec odrovná většinu příznivců Darrena Shana a jeho společníků..
Určitě si kup a přečti ;)

30.08.2015 5 z 5

Výborná knížka.
Perfektní zakončení této ságy a zároven představení uplně nové hrozby.

SáraV.
SáraV.
20.09.2014 5 z 5

Ten konec mě opravdu dostal... doteď jsem se pořádně nevzpamatovala... a asi mi to bude ještě nějaký ten čásek trvat:-)

Edona
Edona
16.09.2014 5 z 5

Ach, proč se to muselo stát? Kdo četl, tak jistě ví proč truchlím. Nicméně i přes všechnu bolest, patří Zabijáci úsvitu k jedné z nejlepších knih celé série. Jednoznačně doporučuji!

Nemesis Moriko
Nemesis Moriko
11.09.2014 5 z 5

Geniální díl geniální série.. vtipné hlášky, vypjaté situace, nečekané zvraty..
a smutné části.. kniha mi opravdu vehnala slzy do očí, obzvlášť to.. "Tak takhle to nebylo." :/ Ale kniha sama o sobě je naprosto geniální :3

radek0635
radek0635
30.06.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších knih z celé série. Ano i mě tato knížka vehnala slzy do očí.

Adam Bartoš
Adam Bartoš
31.03.2014 5 z 5

Úžasný díl, ale konec byl smutný, takže i slza ukápla. Měl jsem tu postavu strašně rád v této knižní sérii.

Hokkejka
Hokkejka
28.01.2014 5 z 5

Tak už nastala ta chvíle, kdy jsem se i já u ságy Darrena Shana rozbrečela. Kdo četl, jistě tuší, co mě rozbrečelo.

kačenář
kačenář
24.01.2014

Strašně jsem se u toho rozbrečela jako malá ale jinak úžasná knížka plná zvraů :D

Ellkarka
Ellkarka
20.12.2013 5 z 5

Tak tolik šoků a nervových zhroucení v jedné knize jsem ještě nezažila. Slzičku jsem sice neuronila, ale tolik napětí jsem nezažila snad nikdy. Shane ty pometlo, to mi nedělej!

Posli
Posli
03.02.2013 5 z 5

Tento díl mám nejradši. Byl nejzábavnější a nad některými vtipy jsem se opravdu smála. Zároveň mě, ale překvapila kapitola, která byla hned potom, co pan Hroozley spadl z plošiny a v té kapitole to vše skončilo dobře, ale hned na začátku další stálo: " Takhle bych si přál, aby se to stalo." Bylo to velmi smutné, ale zároveň to byl autorův velmi zajímavý nápad.

upíři

Darren Shan (p)