Zabijáci úsvitu

Zabijáci úsvitu

Z lovců se stal lovená zvěř. Sice se jim se štěstím podařilo prchnout z pasti, kterou jim vampýři nastražili, ale Steve se nespolehl na první léčku a nastražil i další. Upozornil na ně úřady, kterým namluvil, že právě oni zodpovídají za sérii vražd, které spáchali vampýři. Lovci jsou najednou obklíčeni policií a vojáky. Jejich hlavní poslání - zničení Pána vampýrů - se tak ještě vzdaluje a jejich životy jsou opět v ohrožení. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1048/zabijaci-usvitu-1048.jpg 4.6270

Příběhy Darrena Shana (9.)

Killers of the Dawn (2002)

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Knížka byla celá svižná, napínavá a konec mě opravdu dostal (svým zvratem a nečekanými okolnostmi)!

Dinosaur
25.06.2016

(9/10) Napínavá a poměrně akční kniha pokračující tam, kde skončila ta předchodzí. Jak vidím, nejsem jediný, koho jistá událost opravdu rozesmutnila. Ovšem započatý děj oproti předchozím "trilogiím" není tak úplně dokončen, protože stále zbývá vyřídit pána vampýrů.

Viky007
11.09.2015

Perfektní! Rozhodně si zaslouží všech pět hvězdiček. Ale nemůžu si pomoct, tento díl je podle mého ten nejhorší - stačila by drobná úprava na konci a vše by bylo opět úžasné. Ostatní asi ví, jak to myslím.
Proč jste nám to udělal, pane Shane? Proč?

Cryptkeeper
31.08.2015

Pěkná,rozmanitá kniha,kde se děje spousta věcí.
Napínavá,konec odrovná většinu příznivců Darrena Shana a jeho společníků..
Určitě si kup a přečti ;)

Cryptkeeper
30.08.2015

Výborná knížka.
Perfektní zakončení této ságy a zároven představení uplně nové hrozby.

SáraV.
20.09.2014

Ten konec mě opravdu dostal... doteď jsem se pořádně nevzpamatovala... a asi mi to bude ještě nějaký ten čásek trvat:-)

Edona
16.09.2014

Ach, proč se to muselo stát? Kdo četl, tak jistě ví, proč truchlím. Nicméně i přes všechnu bolest, patří Zabijáci úsvitu k jedné z nejlepších knih celé série. Jednoznačně doporučuji!

Nemesis Moriko
11.09.2014

Geniální díl geniální série.. vtipné hlášky, vypjaté situace, nečekané zvraty..
a smutné části.. kniha mi opravdu vehnala slzy do očí, obzvlášť to.. "Tak takhle to nebylo." :/ Ale kniha sama o sobě je naprosto geniální :3

radek0635
30.06.2014

Jedna z nejlepších knih z celé série. Ano i mě tato knížka vehnala slzy do očí.

Adam Bartoš
31.03.2014

Úžasný díl, ale konec byl smutný, takže i slza ukápla. Měl jsem tu postavu strašně rád v této knižní sérii.

Hokkejka
28.01.2014

Tak už nastala ta chvíle, kdy jsem se i já u ságy Darrena Shana rozbrečela. Kdo četl, jistě tuší, co mě rozbrečelo.

kačenář
24.01.2014

Strašně jsem se u toho rozbrečela jako malá ale jinak úžasná knížka plná zvraů :D

Ellkarka
20.12.2013

Tak tolik šoků a nervových zhroucení v jedné knize jsem ještě nezažila. Slzičku jsem sice neuronila, ale tolik napětí jsem nezažila snad nikdy. Shane ty pometlo, to mi nedělej!

Posli
03.02.2013

Tento díl mám nejradši. Byl nejzábavnější a nad některými vtipy jsem se opravdu smála. Zároveň mě, ale překvapila kapitola, která byla hned potom, co pan Hroozley spadl z plošiny a v té kapitole to vše skončilo dobře, ale hned na začátku další stálo: " Takhle bych si přál, aby se to stalo." Bylo to velmi smutné, ale zároveň to byl autorův velmi zajímavý nápad.

Kate.S
02.12.2012

Dojemná a smutná knížka:) nemám ráda, když mé oblíbené postavy umírají. Při čtení jsem si nemohla pomoct a prstě mi pár slz ukáplo.

RoseDawson157
11.10.2012

Ách, tento díl byl teda přímo peckový! Hlavně mě zasáhla jedna smrt mé oblíbené postavy. :( A přitom se obětovala, tato postava mě zatím zasáhla nejvíce.

Buhvico
30.04.2012

Na začátku mi to připadalo moc natáhnuté, hned bylo jasné, že se z problému s policií dostanou, ale ten konec mě dostal, nečekala jsem, že jako první zemře Hroozley, to bylo velice smutné..Že Steve si hraje na něco jiného se dalo čekat, musí to mít pořádnou zápletku.. Ale jako každý jiný díl, velice dobře napsáno :-)

Lucka66
18.04.2012

Napětím jsem u tohohle dílu skoro nedýchala..zvraty byli hrozně překvapivé :)

upíři

Darren O